Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çıkmam lazııııım bu kafadan

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çıkmam lazııııım bu kafadan

20 yasındayım ılk 13 yasında falan bazı psıkolojık sıkıntılar yasadım ılacla tedavı oldum uzun yıllarca sorunsuz yasadım.17 yasımdayken tekrar bı bunalım depresyon sürecıne gırdım.tedavı oldum ılacla.oncekı sıkıntılarıma cok gırmıcem ama onlarda cıddı donemlerdı cıddı ılaclar kullandım.ama şuan keske o zamana donsem yada donemesem bıle sıkıntım yıne aynı olsa dıyorum.cunku o zaman nedenler vardı o yuzden kotuydum.ama suan hıcbı neden yok.kalbım yanıyo gıbı her an her sanıye ve sankı sıkışıyo gibi.arada zor nefes alıyorum.bunların kalple hiçbi ilgisi olmadıgını psikoljk oldgnu da ogrendım bı kaç test yapldı kalple ilgili daha sonra psikyatriye gonderdler.prozac falan kullanyrm 1 ay falan olcak.ama bu sıkıntılarım geçmiyo.sürekli bi karamsarlık isteksizlik mutsuzluk.ve bi an icin istek geliyo biseylere karar veriyorum en fazla 10 dakka sonra tekrar bi olumsuzluk geliyo karamsarlık.yanibunu dengeleyemiyorum.bi öyle bi böyle.ve uyanık oldugum yanı uyumadıgım her saniyeee sürekli hiç durmadan dusunuyorum.her hangı bı konu yok ama sureklı bısey dusunuyoc rm durmuyorm.bu seferde boyle cıldırcak gıbı oluyorum cıkamıyorm ıcınden.bunları buraya yazıp ne olacagı hakkındada bı fıkrım yok.normalde yardım ıstemeyen ben burda bı sekılde yardım beklıyorum yanı onerı olarak ne bılım bı ılac bıtkısel cay yada baskabı yontem.o kadar agır bıdereceye geldımkı artık kurtulmak ıstıyorum bu durumdan yda ölim diyorum.tabi lafın gelişi..

Tekrar ilaçlara başlasan olmaz mı?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

eklemek ıstıoyrum.hersey sıkıcı itici uzak geliyo.hersey zor geliyo.aşırı halsizlik.vede böyle garip bişey var mesela bi yerde çalışim.çalışma saati 9 saat diyelim.o 9 saati hissederek geçiriyorum yani saniyesi saniyesine anı anına düşünerek.e boyle oluncada ne bi işte ne bi dersanede duramıyorum başarılı olamıyorum.herseyı hesaplıyorum detayına kadar ınıyorum boyle oluncada gecmıyo bıtmıyo.onceden boyle degıldı zorluk cekmezdımmmm.

Yorum

başladım prozac iciyorum

Yorum

Benim kafam sürekli birşeylerle meşgul yaptığım işe hiç odaklanamam bu yüzden girdiğim işlerde pek başarılı olamıyorum bir erkek için çok acı bir durum. Bu sorunum için anafranil kullanıyordum faydası olmadı yarın doktora yine gideceğim bakalım ne diyecek...
          Sende de böyle bir durum var herhalde değil mi? Ayrıca halsizlik, karamsarlık bende de var.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

evet aynısı.yanı sorunsuz haftalarca calısıp sonra bır anda sebepsız cıldırma derecesıne geldıgımı ısı bıanda bıraktıgmı bılıyorm.mesela sımdı buraya yazıyorum ısteklıyım bu kafadan kurtulmak ıstıyorum cabalıyorum.ama bısey olucak o ıstekde gıdıcek bılıyorum.sabah işegirip motor almayı düşünüyodum öğlen içimde sıkışmalar yıne basladı e yıne bı karamsarlık derken ıse gıremem yapamam olmaz ya 2 gun sonra bısey olrusa faln bı ton salakcadusunce.ondan sonra yapabılcegım cıkmayacagım bı ıs bulurum arastırırsam bulurum sorun degıl dusuncesıne gırdım.eve geldım tkrar bı sıkışma kalpte yanma falan.nefes almamla duzene sokmaya calısıyorumama olmuyo.ve en acısı da ben bunların uzuntuden olduguunu yanı basıt bısey oldugunu sanıyodum.ama bu sıtede bu gece araştırma gorme fırsatım oldu.yarım saat once 30 saniyelik intahar düşüncesi ondan sonrada bi doktora gitme düşüncesi geldi.sonra tekrar gitti işe girerim geçer ya dedim.simdi karar verdim nolursa olsun gülmekten mutluluktan aglasam dahi bi sekilde doktora gidicem yarım da bırakmıcam

Yorum

Karabaş otu sinirlerinin yumuşamasına kendini rahat hissetmene yardımcı olur ben akşam yemeklerinden sonra iki üç günde bir içiyorum sabah dinlenmiş olarak kalkıyorum aksi halde dayak yemiş gibi oluyorum sabahları.gün içinde de bi rahatlık veriyo bana.tek çözüm değil belki ama yardımcı olabilir sanada.melisa otuda faydalıdır ama aşırıya kaçmadan içmek lazım ikisini de

Yorum

İşleniyor...
              X