Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nasıl bir zekaya sahipsiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Nasıl bir zekaya sahipsiniz?

Buyurun buradan arkadaşlar..

http://testyourself.tr.msn.com/test/...sti/Start.aspx
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

YARATICI ZEKA ÇIKTI..
    <em>SEBEP DEĞİŞMEDEN, SONUC DEĞİŞMEZ.<br /></em>

Yorum

Analitik Zeka
      Siz analitik zekaya sahip birisiniz. Herşeyi ölçüp biçer, kendinize en uygun ortamı ve koşulları, oluşturmadan bir işe başlamazsınız. Bir işe girişmeniz belki biraz zaman alır ama başladıktan sonra neredeyse sıfır hatayla işinizi tamamlarsınız. Mantıklı bir açıklaması olmayan hiçbir konu üzerinde vakit harcamayı sevemezsiniz. Bu nedenlerle insanlar genelde sizin fikrinizi almadan bir işe kalkışmak istemezler.

hemen hemen doğru
      Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.

Yorum

bana da pratık zeka cıktı..

Yorum

bana duygusal zeka çıktı

Yorum

Yaratıcı Zeka
            Siz tam anlamıyla yaratıcı zekaya sahip bir insansınız. Zaman zaman başkaları tarafından uyumsuz olarak bile nitelendirilebilirsiniz ama siz de farkındasınız ki bu rahat ve aykırı halinize özenen bir çok insan var. Hatta bazen sizin rahat tavırlarınız ve umursamaz duruşunuz etrafınızdaki insanları da rahatlatıyor, o yüzden daha yeni tanıştığınız bir insan bile sizin arkadaşlığınızı kazanmak isteyecektir. :lol:

Yorum

Pratik Zeka
              Her durumda pratik çözümler bulmaya ve bir çok işi kısa yoldan halletmeye çalışırsınız. Uzun vadeli projeler size göre değildir ama hızlı çözümler üretmekte üzerinize yoktur. Örnek vermek gerekirse bir kafede masa sallanıyorsa garsonu çağırmak yerine peçeteyle masanın ayağına destek yaparsınız. Siz her ortama rahatça ayak uydurur ve kendinizi mutlu edecek birşeyler bulursunuz. Hayat sizin için diğerlerine nazaran bir nebze daha kolaydır.

Yorum

Duygusal Zeka
                Siz hem kendinizin hem de başkalarının duygularını önemsersiniz. Bir şey iyi niyetle yapılmışsa karşı taraf hatalı bile olsa affedicisinizdir. Sizin için her işte öncelikle niyet ve insanların tavrı önemlidir. Olayları bu açıdan ele alır ve sorunlara yine iyi niyetinizle yapıcı çözümler bulmaya çalışrısınız. Bir çok olayda hakem yerine konulmanız bu yüzdendir.

Yorum

yaratıcı zeka

Yorum

pratik zeka +1
                    We can do whatever we want to

Yorum

hmmm

yaratıcı zeka 8)

Yorum

Ben teşekkür ederim..
                        Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

analitik zeka çıktı tabi ne derece güvenilir tartışılır.

Yorum

Duygusal Zeka
                            Siz hem kendinizin hem de başkalarının duygularını önemsersiniz. Bir şey iyi niyetle yapılmışsa karşı taraf hatalı bile olsa affedicisinizdir. Sizin için her işte öncelikle niyet ve insanların tavrı önemlidir. Olayları bu açıdan ele alır ve sorunlara yine iyi niyetinizle yapıcı çözümler bulmaya çalışrısınız. Bir çok olayda hakem yerine konulmanız bu yüzdendir

Yorum

Pratik Zeka
                              Her durumda pratik çözümler bulmaya ve bir çok işi kısa yoldan halletmeye çalışırsınız. Uzun vadeli projeler size göre değildir ama hızlı çözümler üretmekte üzerinize yoktur. Örnek vermek gerekirse bir kafede masa sallanıyorsa garsonu çağırmak yerine peçeteyle masanın ayağına destek yaparsınız. Siz her ortama rahatça ayak uydurur ve kendinizi mutlu edecek birşeyler bulursunuz. Hayat sizin için diğerlerine nazaran bir nebze daha kolaydır.

bu benimkiydi harby öyle...

Yorum

İşleniyor...
                              X