Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rorschach (mürekkep resimli) kişilik testidir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

üssten 2.resimdi.birde tuhaf bir olay oldu.bizim tavandakı resime benzıyor aynı tuhaf bır durum neyse paylaşım için teşekkürler.

Yorum

:mrgreen: Valla arşivimdeki bütün resimleri buraya ekledim. Farklı birşeyler bulursan sen de ekleyebilirsin buraya. Benden şimdilik bu kadar. Hoşçakalınız.

Yorum

rorshach mürekkep testi pek çok popüler kültür ürününde kullanılıyor. insanların en çok ilgisini çekenj psikolojik test sanırsam.
        axsdffvbzvbnnm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ;24840
          Aşağıdaki resimlere bakınca ne görüyorsunuz :?: vereceğiniz her cevap bir anlam içeriyor. psikiyatristlerin en fazla referans aldıkları testlerdendir. Tüm dünyada geçerliliği vardır.

[/img]
          1 resim iki hayvan 2. resim karsilikli el sarpan iki kisi 3. resim masada karsilikli yemek yiyen kisi 4. resim ayagini havaya kaldirmis kucuk bi kiz 5. resim olmus bi kartal 6. benzetmiyom 7. resim buz pateni yapan kisi 8 . resim siyah kaplan dagi tirmanaiyor 9 da biseye benzetmedim 10. resim iki kisi agaclarin arasinda oturuyo degerlendirsin bilen

Yorum

[QUOTE=;24855]Misal: Aşağıdaki resme bakınca "kanat çırpan kuş" diyenlerde paranoid eğilimler oluyormuş (Kaynak:E=mc)

benim psikozumda paronya disinda bi semptom yoktu ama inan kanat carpan kus gormuyorum

Yorum

Evet bu tarz testlere güvenirim doğruluk payı vardır.
              Kişilik testleri de koyarsanız sevinirim.
              Ölü yaşayanlar,yaşayan ölüleri çekemezler. Özdemir ASAF

Yorum

İşleniyor...
              X