Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düş-ün-ce

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Düş-ün-ce

Zaman oluyor ve geçiyor ki düşün, düşüncenin beni fazlasıyla yorduğunu hissediyorum.hayatımı normalize etmeye çalışıp sıradan dertlere kanalize olurken insanların saçmalamalarına ve bencilliklerine dayanmaya çalışmak b.ktan bir durum. Ne yöne baksam maskeli sahtekar insanlar kendilerini tatmin için başkalarının canını yakmakta bir sakınca görmüyorlar.sanırım ben daha fazla katlanamayacağım

Dedıklerınde haklısın herkes dedıgın gıbı degıl sadece sen o ortamdasın cevrenı degıstırırsen sıkıntını yenebılırsın.Bu arada ınsanları kafaya cok takarmısın?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poison23 View Post
      dedıklerınde haklısın herkes dedıgın gıbı degıl sadece sen o ortamdasın cevrenı degıstırırsen sıkıntını yenebılırsın.bu arada ınsanları kafaya cok takarmısın?

maalesef çok takıyorum ayrıca hayatımda okadar çok çevre ve yer değiştirdim ki ama hala insanların büyük bir kısmı böyle geri kalan küçük kısıma daha rastlamadım

Yorum

Psikaytriye gitmiyosan gitmenı onerırım sorununu soylersen gereklı ılacları yazıcaktır zaten bu sorun bıtek sende degıl halkın cogunda var ılacları eksıksız tamamlarsan ınsanların en ufak dedıgı bısey kafana takmazsın

Yorum

psikaytriye gitmiyosan gitmenı onerırım sorununu soylersen gereklı ılacları yazıcaktır zaten bu sorun bıtek sende degıl halkın cogunda var ılacları eksıksız tamamlarsan ınsanların en ufak dedıgı bısey kafana takmazsın
          uzun zamandır tedavi görüyorum zaten ama ilaçlar hassasiyeti pek azaltmıyorlar insanların düz ve duyarsız olması beni yalnız kılıyor tabii ailemle herşey yolunda ama diğer insanlarla kaliteli diyaloglar kuramıyorum herşey yüzeysel kalıyor

Yorum

Aynen oyle ınsanlara bırseyler soylemeye kalktıgında o konu hakkında senın artın varsa hemen kendını ovdugunu zannedıp tartısma platformu olustururlar benımde tek sorunum bu kaldı ama ınan kafa dolu olunca tınlamıyosun aslında herşeyı paylasabılıcegın bı sevgılı bulabılsen derdını devamlı onla paylaşassan ve fıkırlerını pek boyle sorunların kalmaz sanırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Poison23 View Post
              Aynen oyle ınsanlara bırseyler soylemeye kalktıgında o konu hakkında senın artın varsa hemen kendını ovdugunu zannedıp tartısma platformu olustururlar benımde tek sorunum bu kaldı ama ınan kafa dolu olunca tınlamıyosun aslında herşeyı paylasabılıcegın bı sevgılı bulabılsen derdını devamlı onla paylaşassan ve fıkırlerını pek boyle sorunların kalmaz sanırım.
              ben evliyim eşimle bir çok konuda anlaşıyoruz zaten ama insan etrafındaki insanlarla da sağlıklı iletişim kurmak istiyor.günün çoğunu işyerinde geçiriyorum dolayısıyla burdaki ve dışardaki insanların negatifliği beni geriyor herkesin yüzeysel istekleri ikiyüzlülüğü beni boğuyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yevgeniy bazarov View Post
                ben evliyim eşimle bir çok konuda anlaşıyoruz zaten ama insan etrafındaki insanlarla da sağlıklı iletişim kurmak istiyor.günün çoğunu işyerinde geçiriyorum dolayısıyla burdaki ve dışardaki insanların negatifliği beni geriyor herkesin yüzeysel istekleri ikiyüzlülüğü beni boğuyor
                Canımı sıkanı bı kalemde sılerım arkamada bakmam ekmek paramı onlar vermıyo sonuçta gerekırse yanlız kalırım aılem bana yeter bu benım sahsı gorusum

Yorum

canımı sıkanı bı kalemde sılerım arkamada bakmam ekmek paramı onlar vermıyo sonuçta gerekırse yanlız kalırım aılem bana yeter bu benım sahsı gorusum
                  haklısın kesinlikle ama ben takıyorum işte elimde değil

Yorum

Zaman oluyor ve geçiyor ki düşün, düşüncenin beni fazlasıyla yorduğunu hissediyorum.hayatımı normalize etmeye çalışıp sıradan dertlere kanalize olurken insanların saçmalamalarına ve bencilliklerine dayanmaya çalışmak b.ktan bir durum. Ne yöne baksam maskeli sahtekar insanlar kendilerini tatmin için başkalarının canını yakmakta bir sakınca görmüyorlar.sanırım ben daha fazla katlanamayacağım
                    bana dokunmayan yılan bin yaşasın" deyiver gitsin bence

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ada View Post
                      bana dokunmayan yılan bin yaşasın" deyiver gitsin bence
                      becerebilsem ayrıca o alaycı kendine sahte güveni olan kendini bir halt sanan insanlara dayanamıyorum ada ya bi çıkış yolu lazım bana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 5n1ben
                        ama konu başlığı güzel. Düş-ünce düşünceler sarıyor.
                        teşekkür ederim en azından bu sitede beni anlayan duyarlı kişilerin olması beni rahatlatıyor

Yorum

becerebilsem ayrıca o alaycı kendine sahte güveni olan kendini bir halt sanan insanlara dayanamıyorum ada ya bi çıkış yolu lazım bana
                          bence biraz film seyret.film terapisi diye bişey var ama benim amaçladığım bu değil.diyelim insanlar içinde rahat değilsin.o anda aktörlüğe bağlarsın biraz rol yaparsın.sende onlardan biri olursun.en sevdiğim aktörler sırasıyla john malkovich,jack nicholson,anthony hopkins bunların filmlerini seyret ve kestikleri rollere dikkat et.

Yorum

aslında ksmen aynı ruh halini sergiliyoruz.bugün dilenen bir anne gördüm.Kızı kucağında çok tatlı bi kzı vardı.ufak, 1,2 yaş arası bişey. sarışın hafif, yüzü şirin bişey...neyse, annesinin kucağında en az,6 saat dolanmışlardı o ışıklarda...Bi an kendime neden die sordum.Ne günahı var o çocuğun.Nedne o annenin çocuğu ve neden o? nie böyle diyince herkesin umarsız geçişleri, takmamaları ne bilim ben mi anoramlim onlar mı.
                            Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

veronika ölmek istiyor kitabın başı okadar etkilemişti beni.. intihar eden birini sergiliyor.Sonra aslında bunun gibi bir nedenden etmek istiyor.Sonra düşünüyor, ben öldükten sonra, kesin işinde bir sorun vardı etti dicekler.Yada sevgilisi terketmiş, yada ailesinde bir sorun vardı kaldıramadı dicekler. ama bilmicekler asıl gerçek nedenini intiharımın...işte...kimse görmüyor, yada görüyor değiştiremeyeceklerine inandıkları için umarsız takılıyorlar...
                              Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

İşleniyor...
                              X