Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düş-ün-ce

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Ada View Post
    bence biraz film seyret.film terapisi diye bişey var ama benim amaçladığım bu değil.diyelim insanlar içinde rahat değilsin.o anda aktörlüğe bağlarsın biraz rol yaparsın.sende onlardan biri olursun.en sevdiğim aktörler sırasıyla john malkovich,jack nicholson,anthony hopkins bunların filmlerini seyret ve kestikleri rollere dikkat et.

teşekkürler deneyeceğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anlamsız View Post
      aslında ksmen aynı ruh halini sergiliyoruz.bugün dilenen bir anne gördüm.Kızı kucağında çok tatlı bi kzı vardı.ufak, 1,2 yaş arası bişey. sarışın hafif, yüzü şirin bişey...neyse, annesinin kucağında en az,6 saat dolanmışlardı o ışıklarda...Bi an kendime neden die sordum.Ne günahı var o çocuğun.Nedne o annenin çocuğu ve neden o? nie böyle diyince herkesin umarsız geçişleri, takmamaları ne bilim ben mi anoramlim onlar mı.

işte anlatmak istediğim bu herkes garip bir duyarsızlık içinde bu benim canımı yakıyor normal olan biziz fazla insanız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
        Eyvah !!! Biri daha farketmiş berbat bir dünyada yaşadığımızı Değiştiremedikçe delirenlerdenim ..

herkes garip bir tüketim çılgınlığı içinde etrafındakilerin üzerinden ezip geçmekte sakınca görmüyorlar dünya hep berbat bir yerdi ama katlanma gücüm bu kadar az değildi

Yorum

İşleniyor...
        X