Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meslek Seçimi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sibel Öztürk
    adlı üyemiz Meslek Seçimi konusunu başlattı

Meslek Seçimi

Ben lise 3 tm bölümü öğrencisiyim.Kendime meslek seçimi yapmaya çalışıyorum psikoloji bölümü okumak istiyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum puanları hakkında ve bölüm hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.roud:

• ceydaa
    replied
    merhaba sibel..korkma..sonucta imkansız değil..düzenli çalışmayla halledilir yani.bende bu yıl giricem sınava,bende psikoloji istiyorum..hepimiz için güsel olur inş..sevgiler..

Leave a comment:

• Sibel Öztürk
    replied
    Orjinal yazı sahibi: giovanni View Post
    ben de psikoloji okumak istiorum we bunun için 1 yılımı daha feda edeceğim... ama sana şunu söylüüym puanları çok yüksek... çok çalısmalısın....
    kaçıncı sınıfsınız ? böyle dedikçe korkuyorum

Leave a comment:

• pesimistik
    replied
    ben de psikoloji okumak istiorum we bunun için 1 yılımı daha feda edeceğim... ama sana şunu söylüüym puanları çok yüksek... çok çalısmalısın....

Leave a comment:

• NurKnylı
    replied
    Pskoloji bölümü için doğru alanı seçmişsin üniversite sınavında bu alandan sorular çıkıyor.
    Ayrıyetten psikolojiyle ilgili bir sürü kitap okuman gerek özellikle de doktorloruın yazdığı kitapları.
    Çok araştırman gerekiyor psikoloji ile ilgili ne varsa netten bul oku.
    Artı psikolojik klinikler de izin verirlerse hafta sonları nöbet al ya da okulla birlikte doktoranı yap.
    Ve psikoloji kongrelerine katıl bol bol.
    Last edited by NurKnylı; 07-10-2010, 08:42 PM.

Leave a comment:

• XxXaspasiaXxX
    replied
    bence kendin araştırabilirsin netten burda alacğn bilgi sınırlı olur diye düşünüyorum
    ama sen bilirsin
    balki yardımcı olabilicek birileri vardır

Leave a comment:

İşleniyor...
X