Duyuru

Collapse
No announcement yet.

meslek seçimi...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Facebook View Post
    Neye yönelimininin olduğunu senden iyi kimse bilemez. Puana bakma sen, matematikse matematik, elektrikse elektrik...

Ha para kazanmak istiyorum dersen mühendis olucaksın

Not: Lütfen bir sidik yarışı başlatmayın.

eminmisin (:
    "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tilki
      girenlerin çok sıkıntı çektiğini duyuyorum. çünkü dersleri çok sıkıcı. insan biraz da zevk almalı okuduğu şeyden. iş alanı geniş diye meslek seçenlerin sonra depresyonlarda gezdiklerini, ya da başka iş yaptıklarını görüyoruz.
      aama sıkıcılık göreceli değilmi ?
      "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

puanı yüksek diye iyi bir bölümdür demek kadar saçma birşey yok.seçeceğin meslek seni hayatın boyunca bırakmayacak ..bu yüzden sevmediğin bir mesleği yapmak kendine işkenceden başka birşey değildir.kendi ilgi alanlarını belirleyip insanların yorumlarını dinlemeden sevebileceğin meslekleri sıralayıp araştırma yapmalısın..meslekleri sadece şuan yaşadığımız döneme göre değerlendirme.bundan 10 yıl sonra da iş olanakları genişleyip devam edecek mi diye araştır.

Yorum

severek yapacagın bir meslek dalını oneririm ,tabi ayrıca meslegin geleceginin olmasıda çok önemli .
          ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tilki
            istatistiğe bayılırım diyorsan birşey demem. derslerini iyi incele ama.

haklısın tabi biraz daha incelemem lazım ...

Yorum

İşleniyor...
            X