Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fikirlerinize GERÇEKTEN çok ihtiyacım var.. [meslek konusu]

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ayşeglk
    replied
    boşver hayallerini...eğer burda söylenenlere kulak asarsan beş parasız bi adam olarak hayatını sürdürürsün...her öğretmen sıkıcıdır die bişey yok bu sitede de bi öğretmen var ve gayet de eğlenceli biri , artı haftanın 5 günü çalışıosun senede toplamda 4-5 ay tatil yapıyosn....yönetmenlik yetenekle deil , çevreyle olunur

Leave a comment:

• hartemes
    replied
    Orjinal yazı sahibi: XxXaspasiaXxX View Post
    heee öle klasik kişisel gelişim nutuklarıyla olmuyo (:
    Katılıyorum hep aynı saçma düşünce “sonra yapmadığınız için pişman olmayın” akıllı insan yaptığı bir şeyden pişman olmanın yapmadığı bir şeyden pişman olmaktan çok daha kötü olduğunu bilir. Bu konuyu açan arkadaşım sakın gerçeklikten sapma, elinde öğretmen olabilmek için bir şans var. Bu birçok insan için hayalden öteye geçemiyor. Bunu değerlendirmelisin.

Leave a comment:

• fadeto
    replied
    Orjinal yazı sahibi: paranoidpsikoz View Post
    Bencede ogretmenlik iyi bir meslektir, garantilidir. Cepte bir meslek olsun bir diploma olsun sonrasindada sinemaya yonelebilirsin, sonuc olarak istediyin kadar okuma hakkina sahipsin hem sinemaya girersen ogretmenlik diploman sana hic aklina gelmiyecek faydalar saglar
    Evet dediğiniz mantıklı,bir de çalışma isteği olsa bende.. Fikir için teşekkürler.

Leave a comment:

• fadeto
    replied
    -öğretmen olup hayatnın sonuna kadar sıkıcı yaşamak var
    -yönetmen olup ödülden ödüle filmden filme koşmak var..

Ha bi de şunlar var:

Kazanacağım ne belli?
    Ödül alacağım ne belli?

Leave a comment:

• paranoidpsikoz
    replied
    Bencede ogretmenlik iyi bir meslektir, garantilidir. Cepte bir meslek olsun bir diploma olsun sonrasindada sinemaya yonelebilirsin, sonuc olarak istediyin kadar okuma hakkina sahipsin hem sinemaya girersen ogretmenlik diploman sana hic aklina gelmiyecek faydalar saglar

Leave a comment:

• XxXaspasiaXxX
    replied
    heee öle klasik kişisel gelişim nutuklarıyla olmuyo (:

Leave a comment:

• adem55
    replied
    hayallerinin peşine düşmek cesaret ister güvenli sulardan ayrılamayanlar elindekiler ve pişmanlık ile hayatını sonlandırır en iyisi için çalışmadıktan sonra fark yaratamadıktan sonra ne anlamı var yaşamın yapamadıklarım için değil denemediklerim için pişmanlık duymak kötüsü bence,bu arada selam ben adem

Leave a comment:

• fadeto
    replied
    Niye böyle oluyo ki.. Ben christopher nolana rakip olmak istiyorum ( :P ) öğrencilere kod yazdırmak değil..
    Of aklıma geldkçe del oluyorum çok sıkıcı ya ne işim var bnm öğretmenlikle

Leave a comment:

• XxXaspasiaXxX
    replied
    doğru hayallerle gerçekler farklı psikolog olamıyorum çünkü sayısalım (:

galiba inşaat mühendisi olucam

yani psikolog olmak isteyen birindende ne inşaat mühendisi olur ama

Leave a comment:

• fadeto
    replied
    Kazanabileceğimi pek düşünmüyorum,fakat fikriniz için teşekkürler.

Leave a comment:

• hartemes
    replied
    Sayısaldan devam ederek öğretmen ol. Daha sonra sinemayla ilgilenecek şansın olur.

Leave a comment:

İşleniyor...
X