Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kariyerimi planladım paylaşayım dedim.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
    Kardeş niye çocuğun hevesini zadeliyorsun. Önemli olan Eminem olmak değil önemli olan bir şeyi hedef koyup onun için çalışmak. Ha başırısın veya başaramassın bu yaşadığımız hayatın doğal akışı budur. Kaç yaşındasın yavrum sen. Bu tepkiyi kıskançlığı gösterdiğine göre sende en fazla 14 sündür.
    Sevdim seni ya ciğerim benim O değilde kötü eleştiri alınca hırs yapıyorum daha çok yazasım geliyor.Yani demesi iyi oldu bi bakıma
    Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

14 15 yaşlarındayken çok severdim Rap hip hop filan.SÖzler yazardım kendimce rap yapmaya çalışırdım.Aradan 10 yıl geçti.Şİmdi bırak rapi pop bile dinlemez oldum.Varsa yoksa Arabesk,taverna vs. dinliyorum.Artık bana huzur veren şarkılar bunlar.Yani sana şunu söylemek istiyorum.Hayalin neyse onun üzerine git fakat geçici hevesler uğruna eğitimini sakın aksatma.Belki seninde bir 5 10 yıl sonra hip hop rap tarzı müziklere ilgin azalacak başka yönlere kayacaksın.Onun için eğitimine öncelik tanı.İlk önce çalışabileceğin bir sektöre yönel ondan sonra rap mi yapıyorsun hip hop mu yapıyorsun ne yaparsan yap.Ama öncelik eğitim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
        varmı şuan rep yaptığın video falan aldığın forumda paylaşda nasıl repçisin görelim
        Yeni gördüğümden dolayı geç cevapladım k.b.
        Ergenlikteyim sesim oturmadı , sık sık söz yazıp atıyorum her biri diğerinden daha iyi oluyor.16 Yaşında ilk kaydımı almayı planlıyorum.Başka bi forumda görmüştüm 16 yaşında kayıt alın ses tonu tam otursun diye.Zaten forumda kalıcıyım ban yemediğim sürece burdayım.Yapar yapmaz paylaşıcam.
        Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

İşleniyor...
        X