Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fikirleriniz nedir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• fikirleriniz nedir

Merhaba arkadaşlar ben muhasebeci yanında çalışırken bu işi bıraktım... şimdi kendime kişisel gelişim uzmanlığı ve yaşam koçluğu alanında çalışma imkanı yaratmak istiyorum ve çarpıcı bir isme ihtiyacım var ... bu konuda yardımınızı bekliyorum...

bu duyduğum en komik şey.. bu dediğin meslek evet olurda böylemi olunur be kardeşim.. insanların canları acırken sana gelecekler sende egonu tatmin edecek çarpıcı bir isimle cebini mi dolduracaksın..bu iş iki şekilde olur ya diplomayla yada ticaretten uzak, gerçek samimiyet ve kocaman bir beyinle.. hayaletmek güzeldir yok etmek istemem ama dost acı söylermiş. ya silkelen mantıkla yaklaş yada bi de get yahu!!

Yorum

muhasebeciliği bırakmamın sebebi işler dediğin gibi olmuyor şuan bütün yük ve sorumluluk muhasebecide muhasebe sadece beyanname doldurmak olsa iyi, sürekli kanunlar değişiyor. düzen sistem değişiyor. ve ben mali müşavir belgesi almam için staj başlatma sınavını girmem şart 3 yıl mali müşavir yanında yada sorumluluğu olduğu yerde sigortalı çalışmak gerekiyor ve staj bitirme sınavı var bunlar uzun ve meşakkatli bir süreç ve her sınav dönemi kanunları düzenleri herşey değiştiği için büyük sıkıntı.bu işin kanunsal yanı.bide bunun maddi yanı var 4 yıl muhasebe alanında emek verdim 3ü genel muhasebe 1 yılda ön muhasebe işverenler hele ki muhasebeciler verdiği maaşı söyleyeyim daha yeni iş görüşmesi yaptım yeminli mali müşavir bu kişi mali durumu çok çok iyi ve bende kalifiye personelim 250 tl yol paran tutar 250 lirada harçlık vereyim sen 5-6 ay bi git gel bakalım sigortada hallederiz . özel bir iş yerinde halletsen bulunduğum ilde üniversite mezunu olmak çalışmak zaten işkence gibi yok çünkü istemiyorlar akıllı kariyeri yüksek adam yüksek maaş demek yada veremeyeceği için 3 gün sonra gidersin hesabı yapıyorlar ve hakkını savunamayacak çalışan istiyorlar. bende üniversite yıllarımdan beri kişisel gelişim ve psikoloji ile ilgilendiğim için bu alanda çalışmak istiyorum. belge diyorsun bu alanda dünya standartlarında eğitim verdiğini belgeleyen sertifikalı eğitim kurumlardan alınacak belgeler var. ve şuda var kişisel gelişimde tedavi yoktur yönlendirme vardır yaşamında bireyin göremediği noktaları tespit edip ufkunu açmak vardır. kişisel gelişim ve yaşam koçluğu ile ilgili yakında profesyonel eğitim almaya gideceğim. hedefimiz ise yeni yetişen nesil olan çocuklarımızı pozitif alanda yönlendirmek olacak özellikle eğitim koçluğu...

Yorum

özgür bey çarpıcı isimden kastımız insanları kandırmak yada onlardan ticari anlamda acımasızca faydalanmak değildir.özel piyasada diğer rakiplere karşı alınacak bir önlemdir. vereceğimiz hizmet kalitesi kendini gösterdikçe bunun anlamı daha fazla ortaya çıkacaktır...

Yorum

fikirlerinizi bekliyorum
          Last edited by muhasebeci_murat; 28-04-2013, 08:26 PM.

Yorum

fikirlerinizi bekliyorum

Yorum

ah işler doksanlı yıllar gibi olsa
              şimdi çok zor

Yorum

recep bey yorumunuz

Yorum

bütün bunların temelinde mali açıdan yaptıkları danışmanlık olarak geçiyor ve hepsi şahıs firması Ahmet şerif izgöreni tanıyorum dediğiniz gibi önemli olan kısmı kendi bilgimiz şuanda bunu tamamlamaya çalışıyorum gerisi reklam ve tanıtım

Yorum

İşleniyor...
                  X