Duyuru

Collapse
No announcement yet.

adli psikoloji hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• adli psikoloji hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?

Çalışma ortamı , maaşı , neler yapılıyor, zorlukları vs.

Psikolog olmaktan korkuyormusunuz? yeterli gelemessem kaygısı mevcut mu sizde?
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

evet hastalıklı düşüncelerimden dolayı

Yorum

Psikoloji harika bir alan (gerçi sosyoloji ve felsefe de öyle)
        Bu üç alanda da okuyanlara ayrı bir sempatim var.

Umarım iyi bir psikolog olursun. Sıkıntılarını atlatırsan, senin gibi olanlara ileride yardımcı olursun.

Ama hiçbir zaman mükemmelliyetçi olma.Bunu hayal etme. Çünkü olamazsın.Evrende mükemmel bir şey yok. Hayat siyah-beyaz değil.Hayatın tonları çoğu zaman gri...
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mervenur Taşer View Post
          evet hastalıklı düşüncelerimden dolayı
          ne zamandan beri böyle düşünceler var olduğunu düşünüyorsunuz farkettiniz.
          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

psikoloji kazandığımdan beri kendimde şüphelr etmey başladım zaten hastayım ne kadr yardımcı olabilirm ki

Yorum

Emin olun hayatı güllük gülüstanlık olan insanların psikolog olmalarından daha faydalı olursunuz.En azından karşınızdaki insanı para kazandığın obje olarak görmezsiniz ve gerçekten faydalı olmaya çalışırsınız.Çünkü bilirsin sağlık sorununun zorluklarını ve bu yüzden karşındaki insanla iyi empati kurar ve yardımcı olursunuz.

Yorum

bende aynen böyle düşünüyorum inş bir gün olursam elimden gelenin en iyisiyi yapmaya ve onları iyiliştimrye çalışıcam . bütün bilgimi ve yardmımı ortaya koyucam

Yorum

en önemli samimiyet. ben bedenen bir hastalığa sahibim ve bir çok psikolog gittim. okadar mesafeli ve böyle psikolog edasindalardi ki anlatamam. sanırsın dünyayi kurtarmış ve tvye çıkıyorlar. kendilerini büyük ve alamadikları halde anliyorum demeleri böyle duyarlilik ve içtenlik birinci şart. ve bunlar da sizde mevcut olduğunu düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                  X