Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk İzlenim 7 Saniyede Gerçekleşir .

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• iyimser
    replied
    Böyle yazıyorlar ama bunların çoğunu tatbik etmek zordur. Bazıları zaten huyudur gevşek tokalaşır mesela, elini ucundan tutar insanın beni sinir eder

7 saniyede karşı tarafa bırakacağın izlenim senin elinde olmayan doğal halindir buna müdahale etmek zordur. Saç baş, giyim kuşam hadi bunları hallettin diyelim, ses tonunu değiştiremezsin ya.

Herşey kısmet bence, her işveren aynı detaylara bakmıyor ki...

Leave a comment:

• sizopantera
    replied
    Orjinal yazı sahibi: 01234
    8 saniye olsa olmuyormu

3ü5i arama ama 10 sn yide geçirme.

Leave a comment:

• RevolutionIST
    replied
    Basit ama son derece işlevsel bilgiler teşekkür ederim
    Bu tür şeyleri ne kadar çok takip ederseniz o kadar çok sindiriyorsunuz , devamlılık çok önemli.
    Bir kez okumakla yada dergilerde görmekle uygulanmıyor havada kalıyor iç disiplini sürekli kontrol etmeden uygulamak zor

Leave a comment:

• Zeth
    replied
    Bence çok güzel bilgiler.
    Basit sade ve etkili.

Aynı mantığın ilk defa tanıştığımız tüm insanlar için geçerli olduğuna düşünüyorum.

Leave a comment:

• MEGAN
    replied
    Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
    Bunun çözümü de kafa yapısının değişmesinde yatıyor bence. Kanunla her şey hallolmuyor. İnsanlar niçin düşünmezler ki : hepimiz birer engelli adayıyız. Çok mu zor bir parça anlamaya çalışmak bizleri O kadar yetenekli bir insanım ama sırf bu yüzden düzgün bir iş bulamadım.

ne yazıkki insanlar çok onyargılılar ,engelli birini gorunce o kişinin yetenekleri ne yazıkki arka planda kalıyor ve hiçmi hiç akıllarına gelmiyor .

oysa seninde dedigin gibi saglıklı insanların hepside birer engelli adayı ,bir dk sonra ne olacagımız belli bile degil ,evden sapasaglam çıkıpta bir kaç saat sonra trafik kazası sonucu engelliler arasına katılmayacagımız ne malum .

o halde bir engelli kişiyle birlikte oldugumuzda mumkun oldugunca kendimizi onun yerine koyup oyle davranmaya çalışalım ,işte o zaman çok daha modern toplum olma yolunda ilk adımı atmış olacagız .

Leave a comment:

• maviyesil
    replied
    Bunun çözümü de kafa yapısının değişmesinde yatıyor bence. Kanunla her şey hallolmuyor. İnsanlar niçin düşünmezler ki : hepimiz birer engelli adayıyız. Çok mu zor bir parça anlamaya çalışmak bizleri O kadar yetenekli bir insanım ama sırf bu yüzden düzgün bir iş bulamadım.

Leave a comment:

• MEGAN
    replied
    Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
    Bilgi için teşekkürler. Eskiden bunlardan hiç haberim yoktu. Hoş , işitme zorluğu çekince bunlara dikkat etmenin de bir anlamı kalmıyor. Sırf engellisiniz diye uğraşmak istemiyorlar. Benim yaşadıklarım da böyle oldu
    malesef bu konuda çok haklısın ,oysa çalışma kanunuyla ilgili yasalar engellileri korumaya çalışıyor ama ne yazıkki yetersiz .

Leave a comment:

• maviyesil
    replied
    Bilgi için teşekkürler. Eskiden bunlardan hiç haberim yoktu. Hoş , işitme zorluğu çekince bunlara dikkat etmenin de bir anlamı kalmıyor. Sırf engellisiniz diye uğraşmak istemiyorlar. Benim yaşadıklarım da böyle oldu

Leave a comment:

İşleniyor...
X