Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir borderline hastasıyım ve sevgilimden nefret ediyorum...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bir borderline hastasıyım ve sevgilimden nefret ediyorum...

o beni seviyor. onun beni sevmesini hem seviyorum hem sevmiyorum. çok ağır suçluluk duygusu altındayım. neden, tam olarak emin değilim. belki o beni sevdiği halde onu sevmediğim için, belki o beni sevdiği halde onu sevmeme rağmen onu sevmediğimi düşündüğüm için, belki onu çok üzdüğüm için... aslında onu seviyorum galiba. çünkü ne zaman birini çok sevsem ona zarar vereceğimden korkarım. ve bundan deli gibi korkuyorum şimdi. öyle ki ondan nefret nefret ediyorum. ona zarar verme ihtimalim olduğu için. çünkü onunla hiç tanışmamış olsaydım ya da beni sevmeseydi ona zarar verme ihtimalim de olmazdı. kendimden nefret ediyorum. ona zarar verdiğim ve vermeye devam edebileceğim için, büyük ihtimalle de ederim. beni sevdiği için ondan nefret ediyorum. onu sevdiğim, dolayısıyla ona zarar verme ihtimalim olduğu için kendimden nefret ediyorum. keşke hiç tanışmasaydık. o da diyor bunu. onu çok üzdüğüm için. keşke hiç tanışmasaydık. böylece bu kadar suçluluk duymazdım. mutsuz ve yalnız olurdum yine. diken üstünde ve onunla değil. onu çok üzdüm. o dibe batmışken bir tekme de ben vurdum. her şeye rağmen beni sevmeye ve benimle olmaya devam ediyor. salak olduğunu söylüyor bu yüzden. ben de salağım. hak etmediği şeyler yaptım ona. kendimden nefret ediyorum. onun ölmesini istemiyorum. keşke zamanı geri alabilsem.
    yalnız olmak her şeyden daha iyiymiş.
    sevdiğimi kendimden koruyamıyorum.
    kendimi aklımdan koruyamıyorum.
    yine deliriyorum.

onu seviyorum. geçici bir krizmiş sadece. onu kaybetmekten hala çok korkuyorum. ama onu seviyorum. iyi olması için her şeyi yapacağım.

Yorum

geri dönülmeyecek bi hata yapmış gibi konuşmuşsun

Yorum

Dostum sal kızcağızı.Kanına girme.İyi değil senin gidişin.İyi de bir kıza benziyor.Bırak uçsun kafesten artık..Yeter sana katlandığı.Biliyorum elinde değil ama ona da yazık.

Yorum

nasıl birşey bu sevgilimi seviyorum sevmiyorum: bir öyle bir böyle?....sevdiğin duysu ağır basıyorsa kıza eziyet etmeyi bırak .nickin de ilginç bordermanyak demişssin tamam kendini böyle tanımlıyorsan ok.ama bunu bilerek sana değer veren birini kaybetmeyi çalışma.sonra çok üzülürsün

Yorum

kaybettim. bıraktım onu. şimdi geri kazanmaya çalışıyorum. ama güvenmiyor. güvenmemesine rağmen bana hayır da demiyor. tek umudum artık yeni ilaçlar sayesinde bir daha delirmemek, bir daha yalnızlık aşkına kapılıp onu bencillikle aldatmamak. umarım güvenir yine bana.

Yorum

gerçekten bu ikilemlerin çok ama çok değişik ama gerçekten seviliyormuşsun herşeye rağmen güvensede güvenmesede senin yanında,belki kendini düzeltmen uzun sürebilir,ama bunda onun desteğide şart eminim oda emeklemeden yürümene geçisinde sana yardımcı olacaktır,her insanın duygularında uçurumlar yaşadığı içinden çıkamadığı zamanlar oluyor sende o zamanlarden birindesin ama birlikte aşılabilir belki

Yorum

şanslısın bordermanyak. seni herseferinde affetmesi bile seni çok sevdiğinin bir göstergesi. onun canını bilerek acıtmadığını düşünüyorum. sadece onu kaybetme korkundan ve belki de içten içe neden hayatına girip kendi varlığından seni habderdar ettiği için kızıyorsundur. barışmanız bence güzel bir gelişme olmuş. burdan anladım ki aslında seven herzaman affeder, anlayış gösterir. affedemiyorum, yapılanları unutamıyorum diyenlerde o zaman bahaneler uyduruyormuş. bundan sonra bu şansı iyi kullan ve kendini düzelt. bir gün tamamiyle kaybettikten sonra değerini anlarsın yoksa.

Yorum

Armagan ve isabelle, desteğiniz için teşekkür ederim. dün yine o malum depresifliklerden birini yaşadım, hep bunu yapıyorsun, hep bozuyorsun dedi, sonra kendime geldim. az önce onu uyandırdım, birazdan konuşacağız. artık iyi olacağım ona karşı. kendi çalkantılarımı ona yansıtmamaya çalışacağım.
                  bu arada isabelle beni çok iyi anlamışsın.
                  Armagan; biliyorum, şanslıyım. ama onun yardımı olmayacak düzelmemde. o sadece "bizi" düzeltmemi bekliyor. ben de kendi kendime kendimi onarıp bir yandan da "bizi" düzeltmeye çalışacağım.
                  Last edited by bordermanyak; 02-12-2012, 02:34 PM. Reason: ekleme

Yorum

İşleniyor...
                  X