Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karakterimi bulamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karakterimi bulamıyorum

Arkadaşlar beni özellikle şu son günlerde çok rahatsız eden bir durum var.. İnsanlar arasına kolay girip kaynaşabiliyorum, herhangi bir sosyal fobiye sahip değilim ya da konuşurken kendimi ifade etmekte sıkıntı yaşamıyorum ama mesela yeni bir insanla tanıştığım zaman ya da çok yakın arkadaşımın bile bir hareketini, mimiğini, düşüncesini taklit etme durumum var. Yani tam anlamıyla bir karaktere sahip değilim sanırım. ''ben siyahım, ben sarıyım'' diyemiyorum mesela. Düşüncelerim, beğenilerim değişiyor hep. Birinin yazısını çok beğeniyorum mesela, onu taklit ediyorum. Farklı insanların yanında farklı konuşmalarda bulunuyorum, değişiyorum. Bir de bir sene öncesine kadar çok hareketli, düşündüklerimi dile getiren, insanlarla diyaloğu seven biriyken bu sene nedense sessizleştim. Kendimi anlayamıyorum. Utandığım, çekindiğim için değil. Bazen diyorum en iyi arkadaşımla ilgili mi. Çünkü o biraz sessiz yani çok fazla arkadaşı, kalabalığı falan sevmeyen biri, onun karakterini mi aldım biraz diyorum.. Bazen kendime ket vurduğumu düşünüyorum ama arkadaşımı da seviyorum. Artık belli bir karakterim olsun, kimsenin bir şeyini almayayım, kendime has olayım istiyorum neden böyle oluyor... :RpS_unsure:

Yaşın kaç? Ergenlikteysen eğer normal..

Yorum

Evet ama benim yaşımdaki arkadaşlarıma baktığım zaman onların kendilerine has bir şeylerinin olduğunu görüyorum, hep aynılar en azından. Neden sürekli dalgalı bir ruh halim var anlamıyorum.. Kendimi değersiz hissediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unbelieve View Post
        Evet ama benim yaşımdaki arkadaşlarıma baktığım zaman onların kendilerine has bir şeylerinin olduğunu görüyorum, hep aynılar en azından. Neden sürekli dalgalı bir ruh halim var anlamıyorum.. Kendimi değersiz hissediyorum.
        Zamanla oturur meraklanma bence.. Bu hisler de sadece ergenlikten..

Yorum

İşleniyor...
        X