Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendimden bile şüphelenir oldum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendimden bile şüphelenir oldum.

yaklaşık 3 yıldır esrar, ex, bali ve eczane kafa hapları kullandım.
    neredeyse günde içiyordum. yaşım 18. bundan 1.5 - 2 önce hiç bişeyim yoktu.. sonralarda içime çok kapandım ne bir arkadaşımla görüşesim geliyor ne dışarı çıkasım onların yanında kendimi değersiz gibi hissediyorum en ufak bi şaka yapsalar alınıyorum sesli konusamıyorum ve milletten utanır oldum gördüğüm komşuma meraba demekte çekiniyorum.. :th_cool: sürekli düşünceler içindeyim. arkadaşlarımın beni sevmedigini yanlarında istemediklerini düşünüyorum gülmeyi bile unuttum. sürekli geçmişte olan yaşadıklarımı düşününüyorum. :tinysmile_angry_t: içten gülemiyorum artık. kimsenin beni sevmediğini düşünüyorum. kafayı yiyecem artık. şizofren olduğumu düşünüyorum bide.. sizce sebebi ne olabilir.. veya bu hastalıgın ismi ?

uppp :RpS_thumbdn:

Yorum

Nedenini nasıl bilmiyorsun, tabiki kullandığın uyuşturucular ayrıca o kafa hapı dediklerin basit ilaç değiller beyin üzerinde ağır etkilere sahipler. Doktora git muayene ol uyuşturucuya devam ettiğin sürece ilerdeki etkileri çok daha ağır olacaktır.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

madde bağımlısı olanların çoğunda görülen depresyona bağlı bir durum yaşıyorsun.hala kullanıyor musun ? kullanmıyorsan bile depresyon tedavisi görmelisin. yaşayan kişilerin tecrübelerine dayanarak yorum yaptım.

Yorum

bir hastaneye gıtmen ıyı olur kendını bır doktora göster kullandıgın şeyler sende etkılerı olabılır
          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

kullanıyorum. 4-5 gün ara vermiştim hayat içmeden nasıl oluyor diye. dayandım ama bugünde içtim daha yeni geldim eve hatta.

Yorum

doktra danıştınmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                doktra danıştınmı
                hayır. hiç doktora gitmedim kendi kendime yenmeye çok çalıstım ama başarılı da bi sonuş alamadım.:RpS_angry: ne yapacam hiç bilmiyorum.

Yorum

birde arkadaşlarda benim kadar içiyorlar ama hiç bi çekingenlikleri yok aralarında tek böyle olan benim hatta mahallede..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
                    hayır. hiç doktora gitmedim kendi kendime yenmeye çok çalıstım ama başarılı da bi sonuş alamadım.:RpS_angry: ne yapacam hiç bilmiyorum.
                    doktora gıderek denemelısın bır arkadasımda senın durumunda onu hastaneye gıtmesı için ıkna ettım sende gıt bırde böyle dene bakalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                      doktora gıderek denemelısın bır arkadasımda senın durumunda onu hastaneye gıtmesı için ıkna ettım sende gıt bırde böyle dene bakalım
                      ikna ettiğin arkadaş gidip olumlu sonuc aldımı birde.. benim hastalıgım ne olabilir tahminen ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
                        ikna ettiğin arkadaş gidip olumlu sonuc aldımı birde.. benim hastalıgım ne olabilir tahminen ?
                        arkadasımı daha yenı gördum 3 gun geçmedı onu hastaneye yatırmaya ıkna ettım kendısı ıçin ıyı olanı seçmesını söyledım oda kabul ettı daha tedavının basında hastalıgını bilemem ben doktor dıgılım

Yorum

bali,tiner beyinde kalıcı hasar bırakır eğer sık ex kullanıyorsan aynı şekilde beyin kimyanı bozar bir süreliğine. Kafa yapan haplar heralde tantum falan olmalı onlarında fiziksel hasarı büyük.
                          Diğer kimyasal maddeleri öncelikle bırakman gerekir esrarı bırakması en kolay diğerlerine göre isteyen herkes bırakır.

Yorum

Dostum acilen bu alışkanlıklarından vazgeç.Bünyeni de çökertir bunlar.Kilo kaybedersin.Bağışıklık sistemin çöker.Tıbbi yardım al.Bir doktora git ve sana söylenenleri yap.Yaşın çok genç.Birşeyleri düzeltebilirsin bence.Esrar içen arkadaşlarından uzak dur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaybolanlar
                              Sende kendimi gördüm, bırak diyenlere bakma sen onlar bilmezler eşekten düşenin halini.

Bak kardeşim yaşadıklarının aynısını yaşadım hatta alınrı yaptığım mesajını bire bir yaşadım. Eninde sonunda bırakman gerekiyor ama aniden bırakırsan kendini daha dik uçurumlara sürüklersin.
                              Senin yapman gereken tek birşey var başka çözüm varsa yeryüzünde bilmiyorum.
                              AZALTARAK BIRAKACAKSIN. Her gün içiyorsan bunu zamanla iki günde bire haftada bire indireceksin ama kurtuldum sanma ayda bir almaya devam etmelisin 3 ay da böyle idare edip bırakmış olacaksın. Psikiyatriye gidip derdini paylaşmayı unutma geçmiş olsun ..
                              teşeküür ederim tavsiyelerin için kardeş.. cidden kötü bi durum artık takmamaya çalısıyorum ve cidden bayağı bi azalttım madde kullanımını.. gelişmeleri yazarım buraya.

Yorum

İşleniyor...
                              X