Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendimden bile şüphelenir oldum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Ben bırakalı bugun 5 ay oldu senin durumundayım ama kafama takmıyorum
    benim sorumluluklarım var onları düşünüyorum onlar için yaşıyorum yolum zor yüküm ağır biliyorum
    sende takma kafana kardeş şimdi sağda solda sürtmek yerine spor a gidiyorum günümüm 2 saati orda geçiyor eve geldigimde zaten yorgun oluyorum aile içinde zaman geçiriyorum yada canım çok sıkkınsa gidip bi ufak rakı alıyorum kendi basıma açıyorum müzügimi yakıyorum sigaramı alıyorum elime kagıt ı kalemi takılıyorum
    sende yazıl bi salona kendini uzak tut sessiz ol ama ayık ol bırak etrafındaki insanlar mutlu olsun
    sen onların mutluluklarını paylaş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Özgürİnsan View Post
      Ben bırakalı bugun 5 ay oldu senin durumundayım ama kafama takmıyorum
      benim sorumluluklarım var onları düşünüyorum onlar için yaşıyorum yolum zor yüküm ağır biliyorum
      sende takma kafana kardeş şimdi sağda solda sürtmek yerine spor a gidiyorum günümüm 2 saati orda geçiyor eve geldigimde zaten yorgun oluyorum aile içinde zaman geçiriyorum yada canım çok sıkkınsa gidip bi ufak rakı alıyorum kendi basıma açıyorum müzügimi yakıyorum sigaramı alıyorum elime kagıt ı kalemi takılıyorum
      sende yazıl bi salona kendini uzak tut sessiz ol ama ayık ol bırak etrafındaki insanlar mutlu olsun
      sen onların mutluluklarını paylaş
      en güzelini yapıyorsun inan ... doğru

Yorum

şu an bunlar devam ediyor mu? "kullanıyordum" dediğine göre bunları bırakmış olmalısın?
        Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
          birde arkadaşlarda benim kadar içiyorlar ama hiç bi çekingenlikleri yok aralarında tek böyle olan benim hatta mahallede..
          kardeş yemin ediyom bak arkadaşlarınada sor bende konu açtım bunun üzerine kfayı yedim ya kendi kendime konuşuyom cok degişik bi insaan oldum deliye döndüm iyice bişey oluyo kendi kendime konuşuyom böyle deli gibi cevaplar veriyom kendime sonra bana noluyo ben bu degilim falan diyom öyle şeyler oluyo :S arkadaşlarım normal gibiler hiç bişeyleri yok gibiler aynı şey bendede war ama onlardada olablir böyle şeyler çünkü bnde onların yanında normalmiş gibi gözüküyorum bence sende bende bunları onlarla paylaşmalıyız benimde takıldıgım nokta bu benmi sadece böyleyim onlar neden böyle degil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ephinefrin View Post
            kardeş yemin ediyom bak arkadaşlarınada sor bende konu açtım bunun üzerine kfayı yedim ya kendi kendime konuşuyom cok degişik bi insaan oldum deliye döndüm iyice bişey oluyo kendi kendime konuşuyom böyle deli gibi cevaplar veriyom kendime sonra bana noluyo ben bu degilim falan diyom öyle şeyler oluyo :S arkadaşlarım normal gibiler hiç bişeyleri yok gibiler aynı şey bendede war ama onlardada olablir böyle şeyler çünkü bnde onların yanında normalmiş gibi gözüküyorum bence sende bende bunları onlarla paylaşmalıyız benimde takıldıgım nokta bu benmi sadece böyleyim onlar neden böyle degil
            bende kendı kendıme konusma yokta içimden var arasıra oluyor oda bende normal gibi gözüküyorum ama şizofren gibiyim takiplerime göre onlarda yok böyle :RpS_cool: onlarla paylaşmaya gerek yok madde kullanmayan temiz bi arkadasınla paylaş derdini bence ama ben içimde yaşıyorum maddeyede halen devam ama eskisi gibi değil. sen ne kullanıyorsun böyle oldun ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
              şu an bunlar devam ediyor mu? "kullanıyordum" dediğine göre bunları bırakmış olmalısın?
              kullanıyorum ama sık değil. peynire(eroın) basladım bu konuyu actıktan kısa bi süre 9 ay olmus işte. onunda krizini çekiyorum şuan. bırakacam kararlıyım şuan yazarken titriyorum başım dönüyor kemiklerim ağrıyor. inan ki psikoloji desen bin beter oldu esrar ex baliyi kafa hapları eskisi gibi kullanmamama rağmen. hayırlısı olsun yaşasın tam bağımsız ruh hastaları
              Last edited by deliidelii; 17-02-2013, 11:56 PM.

Yorum

kullanıyorum ama sık değil. peynire(eroın) basladım bu konuyu actıktan kısa bi süre 9 ay olmus işte. onunda krizini çekiyorum şuan. bırakacam kararlıyım şuan yazarken titriyorum başım dönüyor kemiklerim ağrıyor. inan ki psikoloji desen bin beter oldu esrar ex baliyi kafa hapları eskisi gibi kullanmamama rağmen. hayırlısı olsun yaşasın tam bağımsız ruh hastaları
                hastaneye yatıp bağımlılık tedavisi görmelisiniz bence
                ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
                18.12.2012 - 2015
                ©

Yorum

benimde çocuklarım var ,çok korkuyorum ben bu bağımlılıklardan ben gerektiği halde ilaç bağımlııs olacığım diye antidepresanı bıraktım.neden bu kadar acziyet niye başlanırki bahane ararsan sana bin türlü bahane .bu kişilikler çok aciz ve güçsüz demek ki.hemen işin kolayını seçiyor.alkol ,sigara vs...tümler aynı kategoride...bile bile lades diyorum..

Yorum

Yazık cana ne denebilirki başka,bu yaştaki bir çocuğun tutunacağı şeyler haplar içkimi olmalı. hayatta ne yaşarsanız yaşayın bu tür bahanelerin arkasına sığınılması acizlikten başka birşey değil. yol yakınken kendini kurtar ne aileni üz nede kendini tüket
                    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Git kedi sev köpek sev. Seni hayata bağlayacak bişeyler bul illa insan mı seveceksin ? İnsanlar seni sevmeli mi illa? Acele etme zamanı gelince seni sevecek biri çıkacaktır. Sen değerlisin arkadaşım ne olduğun kim olduğun önemli değil kendini harap etme.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                        benimde çocuklarım var ,çok korkuyorum ben bu bağımlılıklardan ben gerektiği halde ilaç bağımlııs olacığım diye antidepresanı bıraktım.neden bu kadar acziyet niye başlanırki bahane ararsan sana bin türlü bahane .bu kişilikler çok aciz ve güçsüz demek ki.hemen işin kolayını seçiyor.alkol ,sigara vs...tümler aynı kategoride...bile bile lades diyorum..
                        ben psikoloji böyle olduktan sonra başlamadım bunlara sadece eroin başladım onuda önceleri içiyordum zaten tek tük acizlikle bir alakası yok yani damgayı vurmanada gerek yok hemen

Yorum

O kadar çekersen kafayı böyle uzun süreli tribe girersin işte.Kesinlikl doktora git.İçtiklerin çocuk oyunu değil beyin kimyasını bozan şeyler.Uzaklaş bunları içen çevrenden

Yorum

Ruhunda açılan boşluğu; (belki istemediğin bir aile, belki ekonomik yetersizlikler, istediğin işe sahip olamama) madde kullanımıyla dolduramayacağını geç de olsa öğrendiğini düşünüyorum. ruhun aç senin. Azmet, idealist ol, mantıklı düşün, çalınan hayatının kontrolünü yeniden ellerine al.
                            zaayıfladım hatta bayağı bir zayıfladım doktora filan gtmek istemiyorum acıkcası kendim çözebilirim diye düşünüyorum hangi insan hangi insandan üstündürki hepimiz sonuçta aynı yerden geldik aynı yere gidecez takmamaya çalışıyorum artık.. bu arada tavsiyelerin için tşk ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yardım_ View Post
                              uyusturucu normal hayattan koparır senı bılader bende ex kova sogutucu alkol balı 6.7 sene sureklı kullandım ama sonunda catladım ınan gunluk 5 seker ama hayat onlarla gecmıo ınan
                              Hocam bu kadar kullandın ve hiç bi sağlıksal problemin olmadı mı? paranoya, halüslasyon falan?

Yorum

Beyin hastalandıktan sonra gelmeye başladı bu lanet düşünceler şimdi.

evet. bir arkadaş bahsetmiş bu forumda uyuşturucu ve uyarıcıdan beynim hastalandı ve uyuşturucudan başka bir şey mutlu edemiyor.
                                Lanet olsun bana da geldi bu düşünceler! öleceksende öl boş ver kullanmana devam et düşünceleri. :47::47::47:

Yorum

İşleniyor...
                                X