Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendimden bile şüphelenir oldum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

tabii tantum ,rivotril, xanax, aspirin vs bir çok türlüsünü sürekli kullandım.. artık eczane hapları bali filan kullanmıyorum.
    ama bırakırsamda yaşamdan bi zevk almıyorum inanın kötü bi durum.

Yorum

uyusturucu normal hayattan koparır senı bılader bende ex kova sogutucu alkol balı 6.7 sene sureklı kullandım ama sonunda catladım ınan gunluk 5 seker ama hayat onlarla gecmıo ınan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
        Dostum acilen bu alışkanlıklarından vazgeç.Bünyeni de çökertir bunlar.Kilo kaybedersin.Bağışıklık sistemin çöker.Tıbbi yardım al.Bir doktora git ve sana söylenenleri yap.Yaşın çok genç.Birşeyleri düzeltebilirsin bence.Esrar içen arkadaşlarından uzak dur.
        zaayıfladım hatta bayağı bir zayıfladım doktora filan gtmek istemiyorum acıkcası kendim çözebilirim diye düşünüyorum hangi insan hangi insandan üstündürki hepimiz sonuçta aynı yerden geldik aynı yere gidecez takmamaya çalışıyorum artık.. bu arada tavsiyelerin için tşk ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yardım_ View Post
          uyusturucu normal hayattan koparır senı bılader bende ex kova sogutucu alkol balı 6.7 sene sureklı kullandım ama sonunda catladım ınan gunluk 5 seker ama hayat onlarla gecmıo ınan
          nereye kadar madde madde hızlı olmak güzel bişeyde(yaşamayan bilemez tabii ) duygusal olanlara yaramıyor bence kardes çökertiyor beyni..ama şu saatten sonra takmıyorum harbiden hiçbişeyi dünyaya bikez geliyor insan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
            nereye kadar madde madde hızlı olmak güzel bişeyde(yaşamayan bilemez tabii ) duygusal olanlara yaramıyor bence kardes çökertiyor beyni..ama şu saatten sonra takmıyorum harbiden hiçbişeyi dünyaya bikez geliyor insan.
            ya tabı dedıgın dogru aslında benımde cok hosuma gıdıo hayatın tadı aslında ama ben degısık tırıplere gırdım ıcemıom a.q yoksa kakara kıkırı harıka :d

Yorum

ama guzel kardesım hakkaten zararı cok buyuk ben alkol dahı ıcmıorum salla ıcme kızlarla konusamıosun kaynatcak ortam arıosun bı sure sonra bayıyo basına kotu bı olay gelır ısın ıcınden cıkamaazsın gecmısınde bı olay gelır gene cıkamazsın herseyı dıdıklersın yapma bak sen benı dınle ınce ınce 2.3 bıra takıl alkole don ıllakı ortamın vardır cevrende 3.5 toplayıp bıseylere yazılıosunuzdur bırak bu ıslerı kova ıle pet ıle bu ısler yurumez bellı yasdan sonra hayat kaygısı baslıo bılmıorum yasın kac ama

Yorum

ama guzel kardesım hakkaten zararı cok buyuk ben alkol dahı ıcmıorum salla ıcme kızlarla konusamıosun kaynatcak ortam arıosun bı sure sonra bayıyo basına kotu bı olay gelır ısın ıcınden cıkamaazsın gecmısınde bı olay gelır gene cıkamazsın herseyı dıdıklersın yapma bak sen benı dınle ınce ınce 2.3 bıra takıl alkole don ıllakı ortamın vardır cevrende 3.5 toplayıp bıseylere yazılıosunuzdur bırak bu ıslerı kova ıle pet ıle bu ısler yurumez bellı yasdan sonra hayat kaygısı baslıo bılmıorum yasın kac ama
                yaşım 18 daha ama çok şey yaşadım gördüm bu yaşıma kadar benden yaşca büyük insanların görmeyecegi şeyleri bu yaşadıklarımda beni bayagı bir olgunlaştırdı... aynen var tabi bir sürü arkadaşım var oturduğum memlekette vallah kızlarla konusamıyorum eskiden sosyal çevrem vardı herzaman takılırdım sosyal olanlarla ama bu maddeler yüzünden unuttum onları alçaklık yaptım yanii onlara karşı. suan görürsem yolda sokakda görüyorum ayak üstü 5 dakka konusuyoruz o kadar yani.alkolde kullanıyorumda kene yetmıyor işte o kadar elime toplu bi miktarda para geçince yazılıyorm alkolede oda en fazla 1-2 haftada bir oluyor maddenin keyifcisi olmak lazım aslında sürekli sürekli dalabı olmak kötüü saglıga paraya herşeye zarar.. beyne hükmedebilsekk keyifçi olacaz iştee aga wallah

Yorum

kardesım yasın daha cok ufak hızlısındır eyv ben sana ne kadar bırak desem de sen gene kovalıcan bunu en azından sekerı bırak bak pısıkolojının bozuldugunu goruosan kendını frenle daha kotu olur basına ıs alma

Yorum

kardesım yasın daha cok ufak hızlısındır eyv ben sana ne kadar bırak desem de sen gene kovalıcan bunu en azından sekerı bırak bak pısıkolojının bozuldugunu goruosan kendını frenle daha kotu olur basına ıs alma
                    yok aga yaw üstüne dusmuyorm öyle sekere zam geldi hem burda iyi oldu bu yönü msaja cvp vrsene aga

Yorum

D::d zammı geldı

Yorum

D::d zammı geldı
                        aynenn kullanma yaşı 13 e kadar düştü daha ne diim yani uyanık torbacılarda gerekeni yaptı iştee

Yorum

Son durumun nedir bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum aynı. Yapman gereken tek şey takıldığın arkadaş ortamından uzak durman. Ve hayatı sil baştan yaşamaya karar vermen. Tabi doktor a gidilmesi gerek ilk önce. Bende bu tür muhabbetler yüzünden senin yaşadığın durumları yaşadım. Arkadaş ortamı bitiriyor insanı başka birşey değil..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deliidelii View Post
                            birde arkadaşlarda benim kadar içiyorlar ama hiç bi çekingenlikleri yok aralarında tek böyle olan benim hatta mahallede..
                            sen takıntılısın!!!! ve fesatsın kardeşim aynı zamanda. gurur seviyen yüksekde bu sebebden dolayı çekingenlik yaratıyor sende. ve seni düşündürüyor farklı yollara ayrılıyorsun
                            doktora bedava gitme.. hayatı güzel geçir güzel yaşa. sevgilinle beraber zaman geçir eminim iyi gelir.

Yorum

baya bir madde bağımlısı arkadaşım var ametem e gittiler ve sonra bir uzm kontrolünde bu olaydan kurtuldular sende dene daha 18 yaşındasın neyin tribine girdin aga

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DevilsAngels View Post
                                sen takıntılısın!!!! ve fesatsın kardeşim aynı zamanda. gurur seviyen yüksekde bu sebebden dolayı çekingenlik yaratıyor sende. ve seni düşündürüyor farklı yollara ayrılıyorsun
                                doktora bedava gitme.. hayatı güzel geçir güzel yaşa. sevgilinle beraber zaman geçir eminim iyi gelir.
                                içim fesat değil tamam gurur olabilir ama ben onlarda benim gibi olsun gibisinden düşünmüyorum neden ben böyleyim demek istiyorum onlarda kullanırken bu maddeleri..

Yorum

İşleniyor...
                                X