Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bana yardim edin.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bana yardim edin.

19 yaşındayım geçen yılbaşından sonra başlayan hap akımına bende karıştım malesef ama sadece hapla kalmayıp bonzai jameika esrar kubar ve bazı günler bunların hepsini üst üste içtiğim oldu 6 ay süre içinde her gün kullandm nerdeyse, şimdi 35gündür hiç bişey kullanmıyorum ama vücudum bitik bi halde psikolojim yok denecek kadar az en ufak şeye silah çıkarıp adam vurucak hale geldim ödemeli atana küfür ediyorum anlayın. vücudumun her yerinde sızılar sıkışmalar kas gevşemesi vs vs bunlar zamanla düzelirmi. artık tamamen delirmek üzereyim düzelmek istiyorum eski günlere dönmek istiyorum. YARDIM.

Sevgili user... Öncelikle, o illetleri 35 gündür içmediğin için seni tebrik ediyorum... Çünkü, o illetlere bir bulaşanın bir daha kurtulması çok zor oluyor.. Hele de kendi iradesiyle içmemek daha da zordur... Bu, senin iradenin çok güçlü olduğunu gösteriyor.. Bir sele kapılmış gitmişsin.. bir boş anında alıvermişsin eline... Yapmışsın bir hata... Hatasız kul olmaz... Kendini suçlamanın gereği yok... Bak ne güzel, kısa yoldan dönmüşsün... Artık, ah vah etmenin niye oldu, neden oldu, diye yaptığını tartışıp durmanın gereği yok. Bunun hiçbir şeye faydası olmaz.. kendini yıpratıp durursun ve boşu boşuna üzersin... Önemli olan bırakmış olman... Artık önüne bakmalısın ve yaptıklarından ders çıkarıp bir daha adını bile anmayacak duruma gelmen lazım.. gencecik, pırıl pırıl bi yaştasın, kendini düşün, aileni düşün... sevdiklerini düşün... senin iraden güçlü, bu büyük bi avantaj... bundan dolayı bir daha eline almayacağını düşünüyorum.. bundan sonra hızla kendine meşguliyetler bulman gerekiyor. öğrenciysen okuluna, çalışıyorsan işine odaklanman lazım.. bu arada spor yapmaya çalış(hangisi olursa olsun) ve sosyal aktiviteler yapmaya çalış, hoşuna giden şeylerle vakit geçir.. ama sakın onun adını bile anma)) yapacağına ve başaracağına inanıyorum... Hadi, göster kendini!
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Psikoloji ve beden sağlığı birbirinden bağımsız değildir.İkisi de birbirini bozuyor.Yaşın genç dostum.Öncelikle beslenme ve aldığın besini yakma konusunda yaşam arzını değiştirmen lazım.İçindeki öfke ve enerjiyi koşarak, yüzerek yada herhangi bir sporla atmalısın.Spor olmasa hayatımda inan şu an yaşıyor olamayabilirdim.Vücuttan atılan fazla enerjis eni nispeten sakinleştiri.Ama ona göre de kalorili beslenmen gerekecektir.Zararlı maddelere tekrardan sakın dönme.
      Orjinal yazı sahibi: user111 View Post
      19 yaşındayım geçen yılbaşından sonra başlayan hap akımına bende karıştım malesef ama sadece hapla kalmayıp bonzai jameika esrar kubar ve bazı günler bunların hepsini üst üste içtiğim oldu 6 ay süre içinde her gün kullandm nerdeyse, şimdi 35gündür hiç bişey kullanmıyorum ama vücudum bitik bi halde psikolojim yok denecek kadar az en ufak şeye silah çıkarıp adam vurucak hale geldim ödemeli atana küfür ediyorum anlayın. vücudumun her yerinde sızılar sıkışmalar kas gevşemesi vs vs bunlar zamanla düzelirmi. artık tamamen delirmek üzereyim düzelmek istiyorum eski günlere dönmek istiyorum. YARDIM.

Yorum

Arkadaş çevrem kalmadı hepsinden ayrıldım hiç biriyle görüşmüyorum. kendi isteğimle bıraktım. sadece odamda yalnız başıma oturuyorum haftada bir sevgilimle dışarı çıkıp dolaşıyorum dolaşmakta sayılmaz 2 saat sinemaya gidip eve dönüyorum yatmaya yatağıma bile gitmiyorum bilgisayarın yanında koltukta uyuyorum. ailemle yaşıyorum hiç bi işle meşgul değilim ailem olanlardan haberdar ama doktora götürmüyolar zamanla düzelirim diye. önceden abimde aynı şeyleri yaşamış sende düzelirsin kendini sıkma diye bekletiyolar

Yorum

Arkadaş çevrem kalmadı hepsinden ayrıldım hiç biriyle görüşmüyorum. kendi isteğimle bıraktım. sadece odamda yalnız başıma oturuyorum haftada bir sevgilimle dışarı çıkıp dolaşıyorum dolaşmakta sayılmaz 2 saat sinemaya gidip eve dönüyorum yatmaya yatağıma bile gitmiyorum bilgisayarın yanında koltukta uyuyorum. ailemle yaşıyorum hiç bi işle meşgul değilim ailem olanlardan haberdar ama doktora götürmüyolar zamanla düzelirim diye. önceden abimde aynı şeyleri yaşamış sende düzelirsin kendini sıkma diye bekletiyolar
          bence sevgilinle daha sık görüş zaten arkadaşlarınla fazla görüşmüyorsun boş durmak kötü olur. doktora kendin gidemez misin peki?

Yorum

Arkadaşlarımın hepsi bağımlı selam versem hap uzatıcaklar al diye. canım hiç birşey yapmak istemiyor sevgilimde bu durumu biliyo oda anlayışla karşılıyor ama artık normale dönmemi istiyor. sigortam olmadıgı için emar filan pahalıya kaçıcagı için şuan da gidemiyorum doktora

Yorum

Arkadaşlarımın hepsi bağımlı selam versem hap uzatıcaklar al diye. canım hiç birşey yapmak istemiyor sevgilimde bu durumu biliyo oda anlayışla karşılıyor ama artık normale dönmemi istiyor. sigortam olmadıgı için emar filan pahalıya kaçıcagı için şuan da gidemiyorum doktora
              okulun yok mu? bir işe gir bence, boş olmak süreci zorlaştırır.

Yorum

Abi şuan yaşadıklarının aynılarını yaşıyorum aynı yaa tıpatıp. 32 gün oldu bırakalı, bende uyarici kullanıyordum. Odamdan cikmiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum calismiyorum okumuyorum arada bi sevgilimle bulusuyorum o da konuşmuyorum diye sıkılıyo farkındayım. Zamana bıraktım....

Yorum

Paranoya yaptı mı sende hiç? korku? halüslasyon? ilaa ki yapmıştır ama...

Yorum

İşleniyor...
                  X