Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bi yardimci olun kafayi yiyecem delirdim lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bi yardimci olun kafayi yiyecem delirdim lütfen

lütfen bi okuyun bana yardımcı olun hepsini okyun sizde yorumlarınızı söyleyin kullanan warsa sizede oldumu böyle şeyler ben bunu merak ediyorum .

Arkadaşlarr kimseye anlatamıyorm derdimi sonuçta anlatılacak bişey degil en azından sizler bana yrdımcı olablirsiniz lütfen herkez bi cevap atsın .Şimdi henüz 17 yaşındayım antalya kumlucada oturuyorm bundan bi 7-8 ay öncesiydi çok yakın bir arkadaşım extacy ( uyarıcı hap ) kullanmaya başlamıştı bende merak üzerine sordum nasıl bir bagımlılıgı varmıdır nasıl birşey bu diye oda herhangi bi bagımlılıgı yok dedi onunlada aramız grçekten cok iyidir onun ynında ilk defa bende kullandım hayatımda hiç hissttmedigim şeyleri hissetim çok mutlu oldum mutlu olmaktan öte çok iyi bi kafa yaşadım .daha önceleri ot falan içtigimiz olurda alkol falan aldıgımz hiçbişey bunun kafası gibi degil iyi degl diye düşünmeye başladım bazı arkadaşlarımada tavsiyede bulundum bi sıkıntı olmayacagını bagımlıgı herhangi kötü bir etkisi olmadıgını söylemye başladım. onlarda benim tavsiyelerim üzerine kullanmaya başladılar. İlk zamanlar extacy attgımzda bu arada bir gecekondmz wardır köpek besliyorz bir odasını kendimize kaynatmak için hazırlamştk orada takılıyorduk hep işte extacy attgmz zamanlar yanında esrarda içerdk ve bi çeşit sentetik uyuşturucu olan çakmak gazıda çekiyorduk inanılmz şeyler yaşadım gerçekten nasıl anlatayım hiç halisilasyon görmedim açıkcası yanmda görenler oldu ama ben görmedim ama öyle tuhaaf şeyler hissediyrdmki bazen diyordum o gazdan çektktek sonra çekmicem bidaha bunun kafası geçsin çekmicem diyordum gazda şöyle birşey çektigniz zaman bi 1 2 dk kafasını yaşıyorsunuz herşey normale dönüyor işte o 1 2 dkkada böyle düşnüüyrdm daha sonra tekrar çekmek istiyordum kendimizi kasıyorduk üstüne gaz çekiyrdk bi kaç seferinde hiç bi tarafı göremedm dyamadım acayp degşk hissetim en son bi arkadşmz yanmzda fenalk geçrdi Allah yüzümüze baktı ölmedi kendine geldi o günden beri tövbe ettk kullanmıcaktık gazı kullanmıyorzda böyle bu anlattklarm ilk 1 2 ay içerisnde gelşti daha sonlarrı 1 2 ay boyncada hiç gz çekmeden sadece şeker attık patladk sigara içtk herşey iyi gibi görünsede sonradan sonraya bagımlılık degl ciddi anlamda bi bagımlılgm olmadı hiç öyle sadece harektli parça flan dinledigim zaman canım istiyoo ama acayip psklojim bozuldu iyice delrmeye başladım kenki kendime konşyrm herşeyi çok inceliyorum çogu şeye odaklanamıyorm deli gibi birşey oldum huzursuz oluyorum tuhaf rüyalar görüyorum :S geceleri korkuyorum yatgımda huzurlu birşeklde yatamıyorm kendimi çok huzursuz hissediyorum. Mesela kendime bir cümle kuruyorm örnek veriyorum şuanda aklımda yok ama bu tarz cok saçma cümleler kuruyorm . mesela ::: atık taşıma aracımı diyorum kendi kendime sonra cevap veriyorum kendime evet atık taşıma aracı falan diiyorum bunları söylerken cok mantklı geliyo snra diyorumki ben nededim az önce ne söyledim ben diyorum ben bu deglim ben delirdim iyice faln diyorm kafayı yiecem arkadaslar cok huzrsum deli gibi hissediyrm kendimi mesela eskiden pc nin başına otururdum evimde güzlce çayımı alrdm klaklıgı takar oyun oynar müzik dnlerdm rahat rahat davranamyrm şuanda cok huzursuzm kulaklıgı takınca sanki dışardan seseler geliyormş gibi hissediyorum çıkartıyorm kulaklıgı dışarıda gezerken insanların bana karşı bakşları bile tuhaf geliyo baana .. bi yarddmcı olun ben şu aralarda ilk 1 - 2 ay işte gaz flan çekerek çok degşk şeyler denedk daha sonra bi 3 - 4 ayda normal şeker sigara yaptk . Ve yaklaşkda 2 aydr birşey kullanmıyorum . Şu aralar iyiyim gene benim tek sorunum böyle olmamın nedeni ney bunları kullanıdgm için oldu haftada birkez kullansam birşey olrmu ? arkadaşlarım halen devam ediyr kullanmaya gayette normal gibiler onlara bişey olmuoyrmu ? benmi deliye döndüm noluyo niye millet rahatca kaynatıyo hertrlü şimdi beni çagırıyorlar her seferinde bir bahane uyduruyrm bir sefer bile olsa atmaya korkuyorum onlarda böyle bir sorun yokmu acaba bendemi var :S
    İçenler bi söylesin ne bilym niye böyleyim :S

Kardeş yapman gereken tek ve en doğru şey bir an önce bir psikiyatra başvurmak. o işin içinden hiçkimse çıkamaz emin ol. tavsiyelerin de hiçbiri işe yaramaz. Allah şifa versin...

Yorum

Büyük ihtimalle aldığınız ex. içerisinde halusinojen maddelerden vardı.Bu tür maddeler belirli bir zamandan sonra algıyı bozar ve aslında olmayan şeyleri hissedersiniz,duyarsınız veya görürsünüz derken gerçekle bu hisler arasındaki farkı algılayamaz olursunuz.
      Çakmak gazı hakkında hiçbir bilgim yok ama ex. deneyimim var ve ben boyle bir sorunla karşılaşmamıştım.Aldığınız malın mdma dışında neler içerdiğini ve ne kadar mdma içerdiğini anlamanız imkansız,doğal olarak güvenilir değil tamamen üreticinin vicdanına kalmış.
      Yazdığın sorunlar ex. etkilerinden olabilir kullanma derim tekrar, tüm bunların geçmesi zaman alabilir eğer sorunlarının üstüne daha çok düşersen artıyorlarmış gibi hissedebilirsin, kuruntulanma ve şimdilik gerçekle gerçek olmayan arasındaki farkı algılamaya yoğunlaş.Bu yeteneği kaybetme.Eğer halüsinasyonlarda görmeye başlarsan bir psikiyatri uzmanına gitmen en iyisi olur.Biz burada ne desek boş.Çünkü her şey aslında senin kafanın içinde bitiyor..

Yorum

Pek parlak bir gelecek seni beklemiyor. Sahibinden araç ile kiralık aracın farkını düşün. Kiralık araç gibi olmalısın. Bol şans.

Yorum

ah be kardeşim bu tarz şeylerin nekadar zararlı oldğunu hiç okumuyomusun duymuyomusn bağımlılık yada başka birşey yapmaz olurmu senin hayatını psikolojini herşeyini etkiliyo bu şekilde gözümün önünde kaç kiş iyitip gitti en son bi arkadaşım astsubay cıkıcakken uyuşturucu illeti yüzünden kaçtı ve şuan uyuşturucu işi yapıyo neden apra kazanmak için ve kafayı yedi sayılır .bu illetler neden yasaklanmış sanıyosun bi zararı olmasa yasaklanırmıydı
          Düzelecek dediler, yirmi yıl geçti
          Açan arayı daha da açtı
          Bugün sordum düzelecek deyorlar
          Gemi de gemiymiş hani, yolcu da yolcu

Özdemir Asaf

Yorum

Senin beynin kimyası değişmiş küçük dostum, extazi hayat boyunca 3-5 defa atılınca beyin artık eskisi gibi olmaz. Sen 1-2 ay atmışsın, toplasan en az 20 defa patlamışsın beynini de patlatmışsın.
            Az araştırsaydın patlamadan önce bilinçlenirdin.

Şu ülkenin gençliğinin haline bak, size değil devlete acıyorum ben yazık.
            Bir ülke sınır kapılarına sahip çıkamıyorsa (haberlerde bilmem kaç kilo ot yakaladık falan deseler de yalan, sınırlardan sevkiyat geçirip para yapıyorlar ülke hazinesi adına!) yazık o ülkeye.
            Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
            Mustafa Kemal ATATÜRK
            Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
            kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
            karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

İşleniyor...
            X