Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herşeyi bıraktım ağlamaya başladım susmadan ağlıyorum!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Herşeyi bıraktım ağlamaya başladım susmadan ağlıyorum!

Lanet olası sigaraya 15 yaşında annem balkondan düşerek öldüğünde başladım. Zaten b.ktan gidecek bi hayatın başlangıcında lanet olası sıft kendini düşünen bir babanın kızı olarak yaşamaya çalışırken doğru adam bulur mu bizi 22 yaşında esrarla tanıştım.. yaklaşık 1 sene sonra evlendim eşimde kullanıyormuş. Esrar, ex ,MDMA işte ne zıkkımsa 12 yıldır toplamda 2 sene bırakmışsam bırakmışımdır. Eşim yakalandı ve neredeyse 3 yıldır denetimliye gidip geliyordu. Psikologla görüşmeler, mahkemeye çıkmalar e tabi onun kafaya dank etti ve bitti bırakıyorum dedi. Tamam bende bırakmak istiyorum ama beynimi susturamıyorumki yalvardım beni doktora götür diye.. İstemediğimde ağzıma tıkıyordum şimdi neden beni tek başıma bırakıyorsun allahın cezası. 2 çocuğumuz var bizim. Anladım benimle kafan güzelken yaşayabiliyorsun. Anladım beni belki de hiç sevmiyorsun. belkide sırf bunu bahane ederek ayrılmak için bunu yapıyorsun. Lütfen artık ben dayanamıyorum yaa ağlamaktan mahvoldum kaç gündür konuşamıyorum anlatamıyorum içimdeki duyguları. anlatmaya çalışınca senmi erkeksin benmi ne b.k yersen ye diyorsun. benmi istedim bugüne kadar hergün getirdin istesemde istemesemde içirdin. Sen beni mahvedemeyeceksin. Şu oruçlu ağzımla yemin ediyorum ki gidip seni şikayet edeceğim. Sen benim hayatımı mahvedemeyeceksin lanet olası.... Param da yokki kendim gideyim doktora. ne yapacağım Allah'ım bana biri lütfen yardım etsin... 200 TL muayene ücreti psikologlarda bu nasıl bir adalet... at kendini 6. kattan kurtul daha iyi....
    Last edited by lifedelight; 16-05-2013, 02:34 PM.
    Everyhing's gonna be allright...

Orjinal yazı sahibi: lifedelight View Post
    Lanet olası sigaraya 15 yaşında annem balkondan düşerek öldüğünde başladım. Zaten b.ktan gidecek bi hayatın başlangıcında lanet olası sıft kendini düşünen bir babanın kızı olarak yaşamaya çalışırken doğru adam bulur mu bizi 22 yaşında esrarla tanıştım.. yaklaşık 1 sene sonra evlendim eşimde kullanıyormuş. Esrar, ex ,MDMA işte ne zıkkımsa 12 yıldır toplamda 2 sene bırakmışsam bırakmışımdır. Eşim yakalandı ve neredeyse 3 yıldır denetimliye gidip geliyordu. Psikologla görüşmeler, mahkemeye çıkmalar e tabi onun kafaya dank etti ve bitti bırakıyorum dedi. Tamam bende bırakmak istiyorum ama beynimi susturamıyorumki yalvardım beni doktora götür diye.. İstemediğimde ağzıma tıkıyordum şimdi neden beni tek başıma bırakıyorsun allahın cezası. 2 çocuğumuz var bizim. Anladım benimle kafan güzelken yaşayabiliyorsun. Anladım beni belki de hiç sevmiyorsun. belkide sırf bunu bahane ederek ayrılmak için bunu yapıyorsun. Lütfen artık ben dayanamıyorum yaa ağlamaktan mahvoldum kaç gündür konuşamıyorum anlatamıyorum içimdeki duyguları. anlatmaya çalışınca senmi erkeksin benmi ne b.k yersen ye diyorsun. benmi istedim bugüne kadar hergün getirdin istesemde istemesemde içirdin. Sen beni mahvedemeyeceksin. Şu oruçlu ağzımla yemin ediyorum ki gidip seni şikayet edeceğim. Sen benim hayatımı mahvedemeyeceksin lanet olası.... Param da yokki kendim gideyim doktora. ne yapacağım Allah'ım bana biri lütfen yardım etsin... 200 TL muayene ücreti psikologlarda bu nasıl bir adalet... at kendini 6. kattan kurtul daha iyi....
    güvenmeyeceksin bu hayatta hiç kimseye kocan da olsa demekki ben de bir yıldır evliyim güvenip herşeyi anlatıyorum kocama o sonra bana yol su olarak dönüyo ben kötü oluyorum kısacası güvenmeyeceksin bu hayatta kimselere.....

Yorum

[QUOTE=siirimsi;450255]ah bayanlar ahh cok üzüldüm arkadasim ama tek care var birakmak o illeti sikayetmi ediyorsun yoksa kullaniyordum deyip yardimmi istiyorsun devletten yada polisten pek bilemiyorum bu isleri ama agliycana birseyler yap,o ictigin seydende seni umursamayip ortada birakan adamdanda arin.Hatta nerden temin ediyordunuz yaz mesajima yeminle ben sikayet ederim polise.[/QUOTE
      aynen ya o adamı da o illeti de bırak ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
        ah bayanlar ahh cok üzüldüm arkadasim ama tek care var birakmak o illeti sikayetmi ediyorsun yoksa kullaniyordum deyip yardimmi istiyorsun devletten yada polisten pek bilemiyorum bu isleri ama agliycana birseyler yap,o ictigin seydende seni umursamayip ortada birakan adamdanda arin.Hatta nerden temin ediyordunuz yaz mesajima yeminle ben sikayet ederim polise.
        aynen o illeti de o adamı da bırak ... polisi ara

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umutsuzzzz View Post
          aynen o illeti de o adamı da bırak ... polisi ara
          kaç yıldır bunu yapmaya çalışıyorum bir bilsen! şimdi 171 i aradım ve yarın gidip görüşeceğim. Bir iki seansta çözeceğime inanıyorum ama benim için bunu bile yapmıyor. 12 yılıma ona verdiğim çocuklarımın geleceğine yazık!
          Everyhing's gonna be allright...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lifedelight View Post
            kaç yıldır bunu yapmaya çalışıyorum bir bilsen! şimdi 171 i aradım ve yarın gidip görüşeceğim. Bir iki seansta çözeceğime inanıyorum ama benim için bunu bile yapmıyor. 12 yılıma ona verdiğim çocuklarımın geleceğine yazık!
            değmez öyle bi insan için tabi biz burda okuduğumuz kadarıyla biliyoruz eksik yanlış değerlendirme yapma ihtimalimiz yüzde beş yüz o yüzden iyi düşün değmeyecek biri için kendini heba etme ve yolnu çiz Allah utandırmasın...

Yorum

öncelikle geçmiş olsun. hayatının baharına trajik bir olayla başlamışsın ve buda mağlesef kötü bir yöne gitmesine neden olmuş. kocan bıraktığına göre sende bırakabilirsin. bu konuyla ilgili devlet kurumları var sana yardımcı olabilir. eğer durumun müsait değilse boşanmanı tavsiye etmem hem iki çocuğunda varmış. bu senin hayatını daha kötü bi yöne çekebilir.
              HAYAT HARCARIM LAN SENİ...

Yorum

İşleniyor...
              X