Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jameica

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Jameica

Arkadaşlar selamun aleyküm.
    Ben 1bucuk ay esrar kullandım hiç bişeyim yoktu gül eğlen kaynat gez. Sonra 2 kez jameica kullandım. Sonradan durduk yere kafasını gösterdi bana normal bi günde. Attığım adımlar hareketlerim bana rüyadaymış gibi geliyordu. Doktorum sen bunu kullanma yeterki ben seni kurtarıcam dedi 1 ay da kurtardı beni o hissettiklerimden. Şimdi bedensel bi eksikliğim yok ama aklıma takılan konu insanoğlunu anlyamıyorum ellerimizi kolmuzu nasıl hareket ettiriyoruz mantık arıyorum bulamıyorum. Açıklaması yok. Bunları düşünüp duruyorum. Doktorum verdiği ilaçlar sayesinde takıntılarım azaldı mesela hemen moralimi yerine getirip güler eğlenir o zamanı mutlu geçiririm. Veya aklıma gelen düşünceye dayanıp inadına güledebilirim. Ama beni tedirgin eden soru normal miyim ? Diğer insanlardan bi eksiğim var mı ? Bedensel hiç bi sıkıntım yok sadece insanlar benim kadar hiç bişeyi düşünmeden nasıl yaşıyor diyorum kendi kendime. Hasta olduğum aklıma gelir hep yakarım bi sigara(normal tütün) kendime üzülürüm bazen. Kız derdiymiş yok sevmemiş ne bliyim başka dertler öyle hafif geliyoki.. Yorumlarınızı eksik etmeyin Sİtede yeniyim ve ilk yazımdır..

bu maddeyi kullananlar normalde yapmayacağı şeyleri yapabiliyorlar, kurtulmanıza sevindim, parayla imanın kimde olduğu bilinmez derler ya, dertte biraz öyle maskeye aldanmayalım
    "-Çıkmaz o yol"
    diye uyaranlar...
    ben yürümeyi seviyorum
    anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

Günün adamı ilan ediyorum sizi. Bu kadar yalın, abartısız kendini anlatabilir insan gülmseyerek okudum , siz kendinizi tanıyorsunuz kendini bilmek önemlidir , kendini bilmeyenler utansın dipnot : o maddelerden uzak durun derim, doktorunuz da söylemiş bunu ve herşey aklımızda mutluluk orda

Yorum

Teşekkür ediyorum 2 aydır tedavi görüyorum 2 aydır ağzıma sürmem etmem hiç bişey. Sadece takıntı kaldı napalım bunada şükür. Zamanla ondanda kurtulabileceğime inanıyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Efsun
          inandıysanız başardınız inşaALLAH. o gücü hissetmek kadar muhteşem bir şey yok
          Doğru söylüyosun kardeşim. Hiç terapi görmedim takıntı ile ilgili, doktorum sadece ilaç veriyor o da bana ciddi yararlar sağlıyor ama terapisiz bir yere kadar o yüzden bende internetten edindiğim bilgilerle kendime terapi uyguluyorum..

Yorum

Yoksunluk sendromlarından dolayı böyle bir etki görülüyor olabilir.
            Kimyasalların sinir sistemi üzerinde etkileri bilinen şeylerden. Kesinlik taşıdığını söylemek istemiyorum; ancak organik bir rahatsızlığınız varmış gibi görünmüyor bana.
            Yinede kritik süre için kendinize biraz zaman tanımalısınız.
            Serüvene koşmak için trenler bekliyorsan, güneşi yakalayıp gözlerine yerleştirmek için beyaz yelkenlerin gelip seni almalarını bekliyorsan, yarına inanmak için günbatımına, iyi kalpli gözükmek için zayıflığa ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacın varsa; demek ki hiçbir şey anlamadın!..

Jacques Brel

Yorum

Kanka bırakmak sana iyi gelmemiş.. duman iyidir.. bulduğunu çek.. xl1gülen yüz^^' memur geliyi ayan ıh ıh xl1gülen yüz^^' hatırladın mı o günleri.. xl1gülen yüz^^'

bende esrar ı bıraktım çok şükür.. jamaika deneyimim hiç olmadı.. üzgün yüz xl1gülen yüz^^' ama çok hoş diyorlar pilot yapıyormuş direk... xl1gülen yüz^^'

şaka bi yana onları kullandığına göre normal bi psikolojin yok.. bi de onları bırakınca yerini dolduramayıp kendini boşlukta hissedip kafayı boş şeylere takmışsın bence (normal olarak..)
              ki bu taktığın şeyleri her insan düşünüyor da detaya inince sıkıntı...
              yani bişeyin yok gibi geldi bana.. normalsin yani.. xl1gülen yüz^^' (buradan bakınca bi sıkıntın yok... xl1gülen yüz^^'

ve son olarak hayata, inanıyorsan Allah'a şükür et, o kullandığın ilaçlar bi çoğumuza meselâ bana hiç bi etki etmedi..

Yorum

şu esrar eroin nasıl bişey acaba birde ben denesem nasılsa kaybedecek bişeyim yok ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mercan dede View Post
                  şu esrar eroin nasıl bişey acaba birde ben denesem nasılsa kaybedecek bişeyim yok ...
                  çok boş, saçma sapan şeyler... hiç girme o işe... kullananlara bakıyorum bırakan bırakıyor kısa sürede.. bırakamayan veya bırakmayanın hayatı yavaş yavaş kendi elinden kayıp gidiyor...

Yorum

Bende aynı durumdayım kullandığım madde Jam . Kendimi kaybettim kendimi yalın ayak dışarı attım etrafımdaki herşey birden hızlandı ölüm korkusu çok başkaydı zaman durdu delirdiğimi sandım konuşma yeteneğim kayboldu vicut ısım nabzım tavan yaptı yürüdüğümü hissetmiyodum elim ayağım birbirine karıştı 45 dk kadar bu travmayı yaşadım şu anda deprealizasyon deralizasyon + yeniden kendimi kaybetcekmişim gibi hissetme hat safada geçermi bilmiyorum tedirginim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selahattin53 View Post
                      Bende aynı durumdayım kullandığım madde Jam . Kendimi kaybettim kendimi yalın ayak dışarı attım etrafımdaki herşey birden hızlandı ölüm korkusu çok başkaydı zaman durdu delirdiğimi sandım konuşma yeteneğim kayboldu vicut ısım nabzım tavan yaptı yürüdüğümü hissetmiyodum elim ayağım birbirine karıştı 45 dk kadar bu travmayı yaşadım şu anda deprealizasyon deralizasyon + yeniden kendimi kaybetcekmişim gibi hissetme hat safada geçermi bilmiyorum tedirginim
                      Merhaba

Size acil olarak bir psychology gorunmenizi tavsiye ediyorum , bulunduguz durum panic attackdir.doktorunuz on muyaneden sonra bikac tetkitle panic attackin kronik yada akut oldugunu size destekliyi ilaci ile anlayacaksibjz , onemli : antidepressant kullanmaya baslarsaniz unutmayinki serotonin tetikleyici uyusturucuyu en erken 10 gun once kullanmaniz gerekmekteydi.haricen bu drum sizi serotonin sedromu sokabilir. her Kim bagimli/kullanici, sagligi mukemmel olsa bile kendi zihninde yada o andaki kullabdigi maddenin etkisiyle organlari asiri calismadan dolayi sok coma gecirebilir yada asiri yuksek tansiyon bu olum hissini bagimli kullaniciya tattirabilir.

Dr.Eric

Yorum

arkadaşlar uzun durun aman diyim ellemeyin olabildigince uzak durun yaklaşmayın hayatınızı kaydırmayın ahiretinizide dünyanızıda yakmayın neolurrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tugay Özkan View Post
                          Arkadaşlar selamun aleyküm.
                          Ben 1bucuk ay esrar kullandım hiç bişeyim yoktu gül eğlen kaynat gez. Sonra 2 kez jameica kullandım. Sonradan durduk yere kafasını gösterdi bana normal bi günde. Attığım adımlar hareketlerim bana rüyadaymış gibi geliyordu. Doktorum sen bunu kullanma yeterki ben seni kurtarıcam dedi 1 ay da kurtardı beni o hissettiklerimden. Şimdi bedensel bi eksikliğim yok ama aklıma takılan konu insanoğlunu anlyamıyorum ellerimizi kolmuzu nasıl hareket ettiriyoruz mantık arıyorum bulamıyorum. Açıklaması yok. Bunları düşünüp duruyorum. Doktorum verdiği ilaçlar sayesinde takıntılarım azaldı mesela hemen moralimi yerine getirip güler eğlenir o zamanı mutlu geçiririm. Veya aklıma gelen düşünceye dayanıp inadına güledebilirim. Ama beni tedirgin eden soru normal miyim ? Diğer insanlardan bi eksiğim var mı ? Bedensel hiç bi sıkıntım yok sadece insanlar benim kadar hiç bişeyi düşünmeden nasıl yaşıyor diyorum kendi kendime. Hasta olduğum aklıma gelir hep yakarım bi sigara(normal tütün) kendime üzülürüm bazen. Kız derdiymiş yok sevmemiş ne bliyim başka dertler öyle hafif geliyoki.. Yorumlarınızı eksik etmeyin Sİtede yeniyim ve ilk yazımdır..

Turkde genellikle halk dilinde jamarica , bonzai , k2 spice gecmekte abd ve diger ulkelerde satisicinin kendi firmasinin ismi yazmakta.2007 tarihi k2 spice gibi

Bu tarz ad taklitli urunlerin hepsinin etken maddesi cannoboidsdir beynimizdeki cannoboids receptorlerini acarak neurotransmitter salgilamaktadir.

Bu kimya pot ( esrar ) thc ile ayni olup normal esrarin beyin blood-brain Barrie gecmesi 10 ila 30 dakayi almasi fakat bu cannoboids bu Barrie gecmesi 1 dakikayi almakta dolasiyla kullanici Sogarayi kulluge birakmadan gafil avlamaktadir.

Cannaboids farkli sadece
                          Cb1 yada cb2 baglanmasi bazen bu farki olup 2 receptor e baglanmaktadir.

Kronik Astim Bronsit olan kisilerde Ani nefes darligi ve uyusma
                          Kalp yetmezligi olan kiside kalp hasari vermesi kacinilamaz bir durumur.

Kormayin:
                          Two weaker dedikleri agir bir bagimliligiz yoksa arkadas cevrenizi aliskanliklarinla degistirerek yada sosyalleserek bu maddeyi kullanmaya bilirsiniz.

Turkey ;
                          Cogu maddeyi kullanan kisi bu cannaboidsi ucuz ve thc idrar ve kan tahlillerinde cikmadigi icin kullanmakta

Cannaboids bir cok esteri degistirilmis madde ismi bulunmaktadir , 2007 den bu yana populer olarak jwh018 ve am2201 kullanilmakta Turk kanunlarina gore bu maddenin kullanimi ve satisi yasaktir fakat her kanunda bir acik arayan ticaret insanlari her ay farkli cannaboids esteri yaparak bu kanunu legal olarak cignemektedir.ornek sts 135 (legal high)

Yorum

Psikoloğa göründüm risperdal ve selectra kullanıyorum depersonalizasyon hat safada+ kendimi yeniden kaybediyormuşum hisside öyle ilaçlar harici bişeyle yapılması gerekirmi

Yorum

Büyük ihtimalle çekilme sendromudur. Internettten barındırdığı kokain,eroin ve esrar karışımı nedeniyle hem kısa sürede bağımlı yapma ihtimali olan bir madde olarak duydum. İçmeyin arkadaşlar böyle maddeleri hayatınızı karartmayın.

Yorum

İşleniyor...
                              X