Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jameica

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: algea View Post
    Büyük ihtimalle çekilme sendromudur. Internettten barındırdığı kokain,eroin ve esrar karışımı nedeniyle hem kısa sürede bağımlı yapma ihtimali olan bir madde olarak duydum. İçmeyin arkadaşlar böyle maddeleri hayatınızı karartmayın.
    Yukari da ilk yazdigim mesajla keske goz atsaydiniz , 3 gr 20 tl ye satilan bir maddenin incinde ne kokain nede heroin bulunur.
    Etmen maddesi cannaboids dir. Kana hizli nufus rtigi icin beyin bartering hingecmektedir.

Kan bagimligi yaratmaz .kiside sosyal bagimligi olusturur

Yorum

3 gramı 80 liradan aşağı değil onu geçtim eroinin paketi yani koyu bir 50 cc çıkması için gereken paket 20 liradır yanlış anlamayın öyle ulaka bir tavırla söyler gibi olmak istemem içinde thc aseton ve yavşan otu bulunuyor diye biliyorum

Yorum

Selahattin rica etsem yaşadıklarını biraz daha açar mısın? Çünkü senin yaşadığına çok benzer şeyleri yaşadım ve ''centerinred'' adlı kullanıcı buna panik atak demiş. Merak ediyorum.

Yorum

Uyuşturucuyu aldım ilk dakika her şey sakindi sonra beynime bıçak saplanırmış gibi bir ağrı geldi ağızdan başlayan ayaklara kadar inen bi uyuşmayla oluşan dehşet verici bir panik oldu kendimi elimi yüzümü yıkamak için banyoya attım fakat yıkamaktan vazgeçip kendimi dışarı atmaya karar verdim o panikle ayakkabı dahi giymeden kendimi dışarı attım zaman kavramı kayboldu her şey hızlandı kalbimin sesini ilk kez bu kadar şiddetli duydum vicudum çok sıcaklaştı yürümem garipleşti kontrolümü kaybettim ölüm korkusu insanı bam başka bi hale sokuyo allaha yalvardım 45 dakika sürekli elimi ayağımı kasıyodum uzun süre aynı yollarda yürüdüm arada kendime gelip sonra etkisine tekrar giriyodum 1 saat toplamında kendime geldim ve gece eve gittiğimde uyuyamadım şokunu hala üstümden atabilmiş değilim

Yorum

Buna benzer bir tribe ben de girmiştim. Kafamın içinde alarm çalıyo gibiydi. Düşünceler ışık hızıyla yanıp sönüyo gibiydi. Kafamın içindeki hiçbir şeyi sabit tutamaz hale gelmiştim. Vücudumu kontrol edemiyordum özellikle ellerim ve ayaklarım ve senin de dediğin gibi yürümem garipleşti. Kalbim sanki kafamın içinde atıyodu. Bir ölüm korkusu yoktu ama delirdiğimi ve bu halimin hiç geçmeyeceğini düşündüm. İyi ki arkadaşlarım yanımdaydı. Daha sonra buna benzer bir defa daha yaşadım. Sonra olmadı.

Yorum

Aleykümselam. Siteye hoş geldin. Bu tür maddelerden kurtulman çok yerinde olmuş. Tebrik ediyorum. Herkesin beyin yapısı ve hassasiyeti farklıdır. O kadar pimpirikli insanlar var ki, böyle nasıl yaşıyorlar diyorum. Beynin düşünmeme gibi bir yeteneği yok. Kendini esrarla uyuşturmak yerine farklı hobiler ve meşguliyetler edin. Bedenini mutlaka yor ve fazla enerjini at. Sen düşünmesen de kolların hareket edecek, nefes alacaksın ve kalbin atacak. Otomatik işleyen bu reflekslere zihinle müdahale etmeye kalkıştığında pek de hoş şeyler olmayacak. Düşünme, mükemmeliyetçi olma. Hiçkimse normal değildir. Çünkü normalliğin belirli sınırları yok. Kimseye zararın yoksa, kimseye normal görünme mecburiyetin de yok demektir.
              Orjinal yazı sahibi: Tugay Özkan View Post
              Arkadaşlar selamun aleyküm.
              Ben 1bucuk ay esrar kullandım hiç bişeyim yoktu gül eğlen kaynat gez. Sonra 2 kez jameica kullandım. Sonradan durduk yere kafasını gösterdi bana normal bi günde. Attığım adımlar hareketlerim bana rüyadaymış gibi geliyordu. Doktorum sen bunu kullanma yeterki ben seni kurtarıcam dedi 1 ay da kurtardı beni o hissettiklerimden. Şimdi bedensel bi eksikliğim yok ama aklıma takılan konu insanoğlunu anlyamıyorum ellerimizi kolmuzu nasıl hareket ettiriyoruz mantık arıyorum bulamıyorum. Açıklaması yok. Bunları düşünüp duruyorum. Doktorum verdiği ilaçlar sayesinde takıntılarım azaldı mesela hemen moralimi yerine getirip güler eğlenir o zamanı mutlu geçiririm. Veya aklıma gelen düşünceye dayanıp inadına güledebilirim. Ama beni tedirgin eden soru normal miyim ? Diğer insanlardan bi eksiğim var mı ? Bedensel hiç bi sıkıntım yok sadece insanlar benim kadar hiç bişeyi düşünmeden nasıl yaşıyor diyorum kendi kendime. Hasta olduğum aklıma gelir hep yakarım bi sigara(normal tütün) kendime üzülürüm bazen. Kız derdiymiş yok sevmemiş ne bliyim başka dertler öyle hafif geliyoki.. Yorumlarınızı eksik etmeyin Sİtede yeniyim ve ilk yazımdır..

Yorum

O jamaica dediğin şey markadır. Türkiye bulunanları bonzai ve jamaicadır. Birde anadolu insanıyız ya kendimiz üretip satmaya başladık. Pazar malı misalı (ben satmıyorum tabiki)
                O laneti 2 sene ağır bi şekilde içtim ve baya bi psikolojik rahatsızlığım çıktı. "şu esrar eroin nasıl bişey acaba birde ben denesem nasılsa kaybedecek bişeyim yok" diyen kişiye sesleniyorum. Çok şey kaybedersin sakın deneme bile. Bazı insanlarda 1 kere kullanımdan sonra bile psikolojik rahatsızlıklar oluşur. Ben biraz dayanıklı bi insanım ama 2 yıl boyunca her gün içtim buda sağlam felan dinlemez Eğer bu konularla ilgili soru(n)larınız olursa özel mesaj atabilirsiniz. Psikolog değilim tabikide yardım edebileceğimi düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
                  hosgeldiniz aramiza..bedensel hicbir sorununun olmamasi güzel birsey tabiki fakat bu ictiginiz bagimlilik yapan esrar tarzi otlar sanirim bedensel degil fakat beyin de hasarlar yaratiyor,belkide zamanlik bu takintilariniz fakat hos degil,bazen;bazi kisilere cok büyük gelen dertler size hic gibi gelir bazen de ufacik birseyi büyütüverir depresyonlara girebiliriz,insanoglu iste...O esrar ve benzeri maddelerden uzak durun gencliginize yazik etmeyin arkadasim hissiz ve duygusuz bir cuval yiginina dönüyor onu kullananlar..
                  katılmıyorum... sigaradan daha zararsız bence
                  İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tugay Özkan View Post
                    Arkadaşlar selamun aleyküm.
                    Ben 1bucuk ay esrar kullandım hiç bişeyim yoktu gül eğlen kaynat gez. Sonra 2 kez jameica kullandım. Sonradan durduk yere kafasını gösterdi bana normal bi günde. Attığım adımlar hareketlerim bana rüyadaymış gibi geliyordu. Doktorum sen bunu kullanma yeterki ben seni kurtarıcam dedi 1 ay da kurtardı beni o hissettiklerimden. Şimdi bedensel bi eksikliğim yok ama aklıma takılan konu insanoğlunu anlyamıyorum ellerimizi kolmuzu nasıl hareket ettiriyoruz mantık arıyorum bulamıyorum. Açıklaması yok. Bunları düşünüp duruyorum. Doktorum verdiği ilaçlar sayesinde takıntılarım azaldı mesela hemen moralimi yerine getirip güler eğlenir o zamanı mutlu geçiririm. Veya aklıma gelen düşünceye dayanıp inadına güledebilirim. Ama beni tedirgin eden soru normal miyim ? Diğer insanlardan bi eksiğim var mı ? Bedensel hiç bi sıkıntım yok sadece insanlar benim kadar hiç bişeyi düşünmeden nasıl yaşıyor diyorum kendi kendime. Hasta olduğum aklıma gelir hep yakarım bi sigara(normal tütün) kendime üzülürüm bazen. Kız derdiymiş yok sevmemiş ne bliyim başka dertler öyle hafif geliyoki.. Yorumlarınızı eksik etmeyin Sİtede yeniyim ve ilk yazımdır..
                    Abi ben rüya mı görüyorum acaba?
                    Bu adam resmen beni anlatmış ya harbi diyorum tam ben ya.
                    % 100 BEN. ap aynı şeyleri yaşıyorum ya

Yorum

İşleniyor...
                    X