Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uyuşturucudan kurtulmak için hangi ilaçları önerirsiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uyuşturucudan kurtulmak için hangi ilaçları önerirsiniz

selam arkadaşlar ben yavaş yavaş uyuşturucu bağımlısı oluyorum ama kurtulmak istiyorum cidden ailevi para sağlık her türlü sıkıntı yaşıyorum annem evden git diyor evden gidicem sonra ilk olarak işim bir hastaneye gidip ilaçlı tedavi olcam yatmaya yanaşmıyorum çünkü daha önceki yatışımda kafayı yiyordum aileme düşman olmuştum beni oraya yatırdıkları için zamanında uyuşturucu kullanmadığım zamanlar ativan kullanıyordum okb hastalığı için ne alakaysa hala bilmiyorum ama işe yaramıştı beni iyileştirmişti sonra öğrendimki uyuşturucu kullananlar bu ilaci kullanıyormuş ve bu ilaç aşırı kullanımda bağımlılık yapıyormuş bu ve bundan başka kullanabileceğim ilaç varmı uyuşturucudan kurtulmak için yardımcı olursanız sevinirim bütün arkadaşlarımdanda soyutlandım çünkü çoğu madde kullanıyor ve ben o aşağılık köpekler yüzünden başladım bu maddeye şuan elimde sadece oferta ilacı var ne için kullanıldığını bilmiyorum ama uyku yapıyor bundan başka önerebileceğiniz ve ailem yanımda olmadan bana verilcek ilaç varmı özelliklede yeşil reçeteli ilaçlar yanımda ailem olmadan verilirmi yaşım 23 iyi günler cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

hangi uyusturucuyu kullanıyodun hocam

Yorum

İşleniyor...
    X