Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sigara bırakmak istiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sigara bırakmak istiyorum

Şu mereti içmeye başladığımdan beri hayatı mahvoldu.Dedem ölmeden önce içime çekmiyordum sadece cpatain black içiyordum çikolata aromalı olduğu için.Normalini hayatta içmem diyordum ve buna paramı verilir diyordum.Dedemin ölümüyle rekor sayıda içtim.Ama artık eski günlerdeki gibi haz vermiyor zaten vereceği hazzada lanet olsun.Şimdi uzun zamandır paket almıyordum.Bir gün hiç içmiyorm ertesi gün aldığım gibi paket bitiyor uzun zamandır böyle.Mesela dün hiç içmedim bugün yine gittim paketi almamla bitmesi bir oldu.Lütfen bırakın biri varsa öğüt versin.Cidden bırakmak istiyorum.

Neden dengeli içmiyorsun. İç günde üç, beş tane. Paket bitmeden rahatlayamıyorsun. ama bir gün de paketsiz geziyorsun. sigaramın sayısı, hatta saatleri bile değişmez.
    Orjinal yazı sahibi: sınırsız View Post
    Şu mereti içmeye başladığımdan beri hayatı mahvoldu.Dedem ölmeden önce içime çekmiyordum sadece cpatain black içiyordum çikolata aromalı olduğu için.Normalini hayatta içmem diyordum ve buna paramı verilir diyordum.Dedemin ölümüyle rekor sayıda içtim.Ama artık eski günlerdeki gibi haz vermiyor zaten vereceği hazzada lanet olsun.Şimdi uzun zamandır paket almıyordum.Bir gün hiç içmiyorm ertesi gün aldığım gibi paket bitiyor uzun zamandır böyle.Mesela dün hiç içmedim bugün yine gittim paketi almamla bitmesi bir oldu.Lütfen bırakın biri varsa öğüt versin.Cidden bırakmak istiyorum.

Yorum

Hocam ben tamamen bırakmak istiyorum ben dengeli içemem böyle bi adamım ya hep ya hiç genetik böyle.Gerçekten öenmli mesele bu pisliği bırakmak bırakın varsa öğüt lazım.

Yorum

Öğüt lazım demişsin de bu meretin tadını çok seviyorum. Reklam gibi olmasın ama...Zararlı elbette. Esasında bırakmak değil de günde 5 tane içmek isterdim. Öyle ilaç, sakız, iğne, bant işine falan girme bırakmak için, gücün yetiyorsa kes ve bırak. Ekmek değil, su değil, kız değil

Yorum

Valla tadını seviyorum dedin ya bilmiyorum forum reklam sayarm ıama bu ücretsiz bişey google sigarayı bırakmanın kolay yolu allen carr pdf yazın indirin videosuda var.Videosunda bu bahanelerin üzerine gidiyor mesela tadını seviyorum kadın lokantaya gidiyor sigara yiyiyor ironi.

Yorum

İşleniyor...
          X