Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çıldıracam ya hiç mi kullanan yok?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çıldıracam ya hiç mi kullanan yok?

ya internetten sabahtan beri araştırdım yok arkadaş
    aranızda uzun süreli ve yoğun extacy kullanan var mı? varsa etkileri nelerdi?

Orjinal yazı sahibi: b0NNi View Post
    kullanmayı mı düşünüyosun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: verona View Post
      kullanmayı mı düşünüyosun?
      Hayır. Kullandım ve bende paranoya ve halüslasyon yaptı.

Yorum

Kubar ve otu bilmem ama (Bilirim) jamaica ve extacy insanın ruhunu ve psikolojisini aşırı derecede değiştiriyo fakat malesef zeki insanlar farkına varıyo ve eminim ki sende yarattığı etki sadece halis ve paranoya değil. Ama hiç dert etme, maximum 5 ay sonra hepsine gülüp geçersin olumsuz deneyimlerinin. Tamam extacy'nin kafası mükemmel. Kullananlara göre mükemmel, bana göre aptallık. O çıldırmışçasına dans eden ve mutlu olan bedenini bi aynanın karşısına götürüp yüz kaslarını serbest bırak, dans eden şeyin sen değil de bi canavar olduğunu farkediceksin ve extacy beyinde adeta bi kaos çıkarır, bilmem kaçıncı dünya savaşı gibi. Bende bonzaiden çok çektim hala da çekiyorum, 4 ay oldu bırakalı fakat gezdirdiğim beden hala ben değilim ama sabretmek lazım hem böylesi o pisliği içmekten daha iyi. Geçecektir emin ol, eminsen de dert etme. Sağlıcakla...

Yorum

kullandım hemde cok yoğun

Yorum

Merhaba bonni ben çok ciddi anlamda eski bi extacy bağımlısıyım,daha doğrusu eskiden extacy bağımlısıydım,bu ilaç 100%100 saf kimyasal metilendioksit metamfetaminden imal edilen çok kuvvetli bi sentetik uyarıcı maddedir tam 4 yıl boyunca kullanmıştım,marka marka çeşitleri vardır,etkileri nedir demişsin sana etkilerini söylemeyecem sadece şunu bilmeni isterim extacy beyinde geri dönüşümü olmayan çok ciddi tahribatlara yol açıyor ve maalesef kalıcı akıl hastalıklarına neden oluyor ben bu maddenin ciddi bi mağduru oldıum 5 senedir kullanmıyorum ama doktorlarımın teyid ettiği gibi ben bu extacyden bipolar afektif bozukluk hastası oldum, ya da bu lanet olası ilacında benim akıl hastalığımda büyük payı varmış,psikiyatri doktorlarım öyle söylüyor,yemin ederim ki ben bu maddeden kurtulmak için çok ciddi mücadeleler verdim tedavi gördüm bıraktım ve kurtuldum, son olarak şunu söyleyecem allah kimsenin başına vermesin,uyuşturucuya ve alkole hayır
            UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Yorum

Etkilerini sorduğuna göre, kafayı bulmayı, dertlerini unutmayı, kendini uyutmayı yani kullanmayı düşünüyorsun belli ki. Sana kullanma dememizin faydası olacak mı sence. Mutluluğu, kafa buldurucu haplarda aramak yerine, okumak, çalışmak, faydalı olmak, spor, hobiler gibi şeylerde arasan daha mantıklı olmaz mı? Böbreğini, ciğerini, beynini iflas mı ettirmek istiyorsun?

Yorum

selam bende yogun extacy kullandım hiç ayık kafayla halisülasyon görme veya ses ler duyma gibi bişey oldumu ? uykuya dalarken

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kyler View Post
                  selam bende yogun extacy kullandım hiç ayık kafayla halisülasyon görme veya ses ler duyma gibi bişey oldumu ? uykuya dalarken
                  Olmaz olur mu, o kullanan bir çok insanda olmuştur. Sen ne kadar kullandın? ne sıklıkla kullandın hocam?

Yorum

Olmaz olur mu, o kullanan bir çok insanda olmuştur. Sen ne kadar kullandın? ne sıklıkla kullandın hocam?
                    coook hocam cokk

Yorum

Cevap vereceksen kelime kelime değil, adam gibi cevap ver çocuğa. Çok çok yazıp uzatıyorsun. Ya susmalısın ya da adam gibi cevaplamalısın.
                      Orjinal yazı sahibi: kyler View Post
                      coook hocam cokk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        Cevap vereceksen kelime kelime değil, adam gibi cevap ver çocuğa. Çok çok yazıp uzatıyorsun. Ya susmalısın ya da adam gibi cevaplamalısın.
                        ne alakasi var hocam cok kullandim iste ne yazayim uzun uzun aciklayiyammi

Yorum

Malesef bunları kullanan insanların çoğu bunlara artık mahkum demek gerekiyor.Kardeşimin eğitimleri vardı 1 ay önce özelikle halisülasyon çok gürülürmüş. Ve uzun yıllar kullanan insanların ruh gibi olduklarını söylerler...
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

evet var bikaç sefer kullandım
                            Last edited by barak; 09-12-2014, 10:42 PM.

Yorum

İşleniyor...
                            X