Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bırakıyorum artık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bırakıyorum artık

dün yediğim haltı anlatayım size hayatımda böle birşey yaşamadım birdaha yaşamamda arkadaşla 2 sigaralık esrar aldık.1 şişe şarap esrarı zar zor sardık sonra işte çektik ilkini parkta şarabımızdanda içtik yok böle bir kafası yoll resmen bitmio sanki koşu bandındayız koşuyorum bitmiyor aklımdan geçenler çok pislik şeyler zaten 2.sinide içtik otun iyice duman olduk birdaha asla içmiycem rezil birşey üstüne 1 bira daha söyledik 2 tane tost zor doyduk falan yok ya tamam artık kesinlikle o çocukla görüşmüyorum bırakıyorum doktora söylemiştim ben senin elinden zorla alamam dedi bunu söylememe gerek yok artık bundan sonra sadece sigara çok nadirde bira içerim bitti artık hiç deneyim nasıl demeyim tavsiye etmem

Arkadaşım içinden gelmiş yaşadığın macerayı yazmak istemişsin ..ancak bir psikoloji sitesine hiç uygun düşmemiş..yazdıkların tamamı ile kötü örnek teşgil etmektedir.
    Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Re: bırakıyorum artık

Orjinal yazı sahibi: anti-depresan
      dün yediğim haltı anlatayım size hayatımda böle birşey yaşamadım birdaha yaşamamda arkadaşla 2 sigaralık esrar aldık.1 şişe şarap esrarı zar zor sardık sonra işte çektik ilkini parkta şarabımızdanda içtik yok böle bir kafası yoll resmen bitmio sanki koşu bandındayız koşuyorum bitmiyor aklımdan geçenler çok pislik şeyler zaten 2.sinide içtik otun iyice duman olduk birdaha asla içmiycem rezil birşey üstüne 1 bira daha söyledik 2 tane tost zor doyduk falan yok ya tamam artık kesinlikle o çocukla görüşmüyorum bırakıyorum doktora söylemiştim ben senin elinden zorla alamam dedi bunu söylememe gerek yok artık bundan sonra sadece sigara çok nadirde bira içerim bitti artık hiç deneyim nasıl demeyim tavsiye etmem
      antidepresan dostum bende auynı derttenim senin gibi.arada bir bende cigaralık içiyorum. bundan önceki bütün kimyasalları bıraktım zaten çok sükür.
      mesela bugün saat 2 de en yakın arkadaşlarımda biri gelecek mersine toplu cigaralık alıp gidecek.bende onla takılırım bugün.ama arada bir tabi ki oluyor dedeiğim gibi.
      çok arada içsen bence bişwey olmaz. mesela ayda bir felan

Yorum

ben daha önce extasy falan da kullandım dün çok fena olduk arkadaşla tarif edilcek gibi değil zaman ortadan kalkıo zaten esrar çok rahat içilo sokakta yürüyerek çektik ama bu son olur artık çok yavaşlatıo adamı

Yorum

esrarın olumsuz yönlerini düşünebilmek ve bunlara gönülden inanmak güzel bişey.çok rahatsız ettiyse seni esrar bidaha içmemen senin için daha kolay.
          bende işte dediğim gibi özel durumlarda içiyorum.ayda yılda bir

Yorum

bırak reis bırak...bende bugunden itibaren alkolu bırakıyorum karnabahar yicem...

Yorum

dün esrar içerken bir kızla tanıştım kız parkta oturuyordu arkadaşımın arkadaşı öle bir kız olsun herşeyi bırakırım keşke dün konuşsaydım olmadı ark msn girsin konuşurum karnıbahar neye iyi geliomuş gto

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anti-depresan
                dün esrar içerken bir kızla tanıştım kız parkta oturuyordu arkadaşımın arkadaşı öle bir kız olsun herşeyi bırakırım keşke dün konuşsaydım olmadı ark msn girsin konuşurum karnıbahar neye iyi geliomuş gto
                Zihin yorgunluğunu giderir. Afrodizyak özelliği vardır. Sinirleri kuvvetlendirir. İdrar söktürür. Dalak hastalıklarına iyi gelir. Şeker hastalarına faydalı olduğu bilinir.

Yorum

esrar içerken tanıştığın kızdan ne hayır gelir be adam...

Yorum

kız yardmcı olmaya çalıştı biz onun ortamına girdik çarşafı falan alcaktı elimizden ya olursa öle bir kız olsun bakalım artık zamana

Yorum

...arkadaşlar inanılır gibi değil. tamam içiyorsunuz falan ama. bu şekilde anlatım gerekli mi? bir arkadaş da toplu alımdan falan bahsetmiş, kendinizi ihbar niteliğinde şeyler yazıyorsunuz.
                      küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

İşleniyor...
                      X