Duyuru

Collapse
No announcement yet.

alkolikmi oldum ben acaba?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• alkolikmi oldum ben acaba?

üc aydir hergün bira iciyorum,en az üc sise en fazla bes alti tane.sarhos oldugum olmadi fazla.sadece kafam hos oluyo müzigimi aciyorum kafami dinleyerek demleniyorum.bu sekilde bira kullanan arkadaslar var mi.sizce alkolik miyim.bundan vazgecmek istiyorum.istemedigim halde bazi günler zorlayarak iciyorum..gecenlerde dört gün icmedim.misafir var diye.ama aklima bile gelmedi.calisiyorum sonucta isyerinden icerek gelebilirim de ama aklimdan bile gecmedi anlayamadim nedir bu ya

almanyadaysan normaldir bişe olmaz nasıl olsa herkes aynı..sapıtmada.

Yorum

Alkolik değilsin ama alkolik olmaya çalışıyorsun. Neden içmek için kendini zorluyorsunki?
      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Düşün,içmediğin günleri sayıp bunu başarı olarak görüyorsan o zaman alkoliksindir.
        öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

almanyadayim. o zaman normal bakmaliyim.restorana gelen bir cift var ve her aksam en az on bardak icerler.arada votka tekilada atarlar bire tane.kaldi ki ben dört aydir calisiyorum ve bu restorant iki yildir acik.ve hergün ordalar.ayrica bir kac kisi daha var her aksam fix müsterilerdir.onlara soruyorum ama hicbir seyi sorun etmediklerinden alkolüde problem olarak düsünmüyorlar.daha dogrusu bira sadece.bira onlarin en sevdigi dostlari gibi bisey yani.kendimi simdi onlarla kiyaslayipta icmeye calismiyorum ama biz iki üc ay icince artik yeter dur diyoruz ki ben de öyle düsünüyorum.dönem dönem gecer basimdan sonra yillarca icmem.ama yabancilar sorun yapmiyolar misafirlerini bile ickiyle karsilarlar yani.

Yorum

Kendini zorlamaya çalışırsan tabiki de alkolik olabilirsin. Gün aşırı içmek için kendini zorla. Daha sonra 3 günde bir falan. Her gün alkol almaya çalışmak hoş bir şey değil tabi. Ben de arada bir alkol alırım. Bazen haftada bir. Bazen 3 günde bir. Değişiyor. Ancak hiç bir zaman bağımlı olamıyorum, vücudumun en sevdiğim özelliklerinden biri. :=)

Yorum

derdinden mi içiyosun zevkinden mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meksika
                derdinden mi içiyosun zevkinden mi?

zevkinden içiyor bence.

Yorum

İşleniyor...
                X