Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fıkra

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Fıkra

Bir deli kendini arpa sanıyordur ve tavukların kendisinin yemesinden korkuyordur.Uzun bir tedavi sonrasında adamı arpa olmadığına inandırmışlar.Adama arpa olup olmadığı sorulduğunda ben insanım demiş ve doktorlar taburcu etmeye karar vermişler.Deli kapıdan çıkmış ve bir tavuk görünce başlamış panikleyip bağırıp çağırmaya.
    Doktorlar "aman dur yahu hani sen arpa olmayıp insan olduğunu anlamıştın ya ne oldu yine" demişler.
    Deli de dönmüş ve doktorlara o müthiş cevabı vermiş " Ben arpa olmadığımı anladım acaba tavuklar bunu biliyor mu?"

...................
    Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

çook beğendim

Yorum

süper ya ben de güldüm bayağı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Filozofcuk View Post
          Bir deli kendini arpa sanıyordur ve tavukların kendisinin yemesinden korkuyordur.Uzun bir tedavi sonrasında adamı arpa olmadığına inandırmışlar.Adama arpa olup olmadığı sorulduğunda ben insanım demiş ve doktorlar taburcu etmeye karar vermişler.Deli kapıdan çıkmış ve bir tavuk görünce başlamış panikleyip bağırıp çağırmaya.
          Doktorlar "aman dur yahu hani sen arpa olmayıp insan olduğunu anlamıştın ya ne oldu yine" demişler.
          Deli de dönmüş ve doktorlara o müthiş cevabı vermiş " Ben arpa olmadığımı anladım acaba tavuklar bunu biliyor mu?"
          güzelmiş....)))

Yorum

sesli güldüm
            wellcome to the desert of the real.

Yorum

10numara fıkra bayıldımmmmmmmmmm

Yorum

İşleniyor...
              X