Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikoloji Forum Trailer'ı :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikoloji Forum Trailer'ı :)

başlık sahibi:

merhaba arkadaşlar, google'da sakarlıkla ilgili araştırma yaparken bu siteyi buldum. benim sorunum şöyle; sürekli kolumu bacağımı bir yerlere çarpıyorum. evde masaya, kapıya; mutfakta dolap kapağına, sinemada koltuklara, sokağa çıksam ağaca çarpıyorum. o kadar ki dizlerim her zaman mosmor. aranızda benim gibi olan var mı?

x: ergenliktendir.

y: arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. bir an önce doktora gitmelisin, bir arkadaşımın da böyle şikayetleri vardı, sonra şizofreni çıktı. aman diyeyim.

z: doktora gitsen ne yapacak? cipralex 10 mg yazıp gönderecek. git eczaneden kendin al, başla. doktora boşuna para verme.

a: bana aşık oldukları için pek çok kız bu hale gelmiş ve acil servislerden çıkamaz olmuşlardır. istersen sevgilin olurum, düzelince ayrılırız.

b: hepimiz zaman zaman böyle şeyler yaşamıyor muyuz? abartacak bir şey yok, geçecektir.

c: arkadaşım sen kendinde misin!!! dünyada ne çileler varken sen de buna mı taktın! insanların haline bakıp şükredeceğine bundan şikayet ediyorsun!

d: ne ilacı, ne doktoru yahu? bunlar ilaç firmalarının oyunu, onlar daha senin hastalığının ne olduğunu bile çözemezken tedavi mi edebilecekler? 100 $ ver hı hı anlıyorum desinler. yemezler.

e: ne güzel gitmiştim. nerden geldim tekrar.
    :tinysmile_cry_t3:
    f: bu belki de senin değil, çarptığın yerlerin sorunudur. ne dedim ben de bilmiyorum. :RpS_razz:
    g: yanlış anlamayın ama ben biraz maneviyat eksikliği sezdim. amacı, maneviyatı olmayan insan yolunu kaybetmiş kervan gibi dolanır durur ama asla bir yere ulaşamayacağı gibi yolda da başına türlü türlü işler gelir. nasıl ki vücudun besini yiyecekler ise ruhun da besini maneviyattır. ruhunuzu doyurmazsanız, huzura eremezsiniz.

h: daha düz yolda yürümeyi beceremiyormuş, ne işe yararsın sen mızmızlanmaktan başka? senin gibi bi evlatları olduğu için ailene acıyorum.

i: iyi tarafından bakmaya ne dersiniz? bu algılar sizin hala yaşıyor olduğunuzu gösterir.

j: sinemaya gitmeyerek en azından çarptığın şeylerden birini yok edebilirsin. hem yarım saatlik reklamları da izlememiş olursun. :105:

k: tencere dibin kara vur beline kazmayı! anlayana.

l: bunu tetikleyen nedir? nedir temel neden çözümleyebildiniz mi?

m: ben de antep fıstığını görünce böyle olurum

n: oo antep fıstığı diyosan en güzel hali fıstık ezmesidir.

m: antep diyosan baklava.

n: antep demişken hatay mutfağını da atlamayalım.

m: mutfak demişken pizzaya bayılırım.

n: pizzaysa italya.

m: italyaysa venedik.

n: venedikse elçi.

m: elçiyse zeval olmaz.

n: zeval demişken şevval sam.

o: yine ikili muhabbet. kilit.

alınmaca filan yokk

hahayt =) bu iyiydi dostum,bravo =) ben bu sözleri bazı üyelerle eşleştirdim kafamda ama söylememeliyim
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

haklısın ne diyeyim.bu tür cevaplar yüzünden kimsye bi şey söylemiyorum.
      içimde yaşıyorum her şyimi
      YAŞAMAK BUYSA ÜSTÜ KALSIN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
        hahayt =) bu iyiydi dostum,bravo =) ben bu sözleri bazı üyelerle eşleştirdim kafamda ama söylememeliyim

bazıları eşleşme bazıları genel (:

Yorum

Ben niye yokum
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

mütiş yaa
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
              Ben niye yokum
              aklıma geldiğince yazdım ama siz de ekleme yapabilirsiniz

Yorum

: )) eğlenceli
                Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

güzeldi sanki bizim site anlatılmış gibi geldi bana:RpS_flapper:
                  Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

Yorum

gözlemleyebildiğim kadarıyla portalımızda da 2-3 kişi bir araya gelerek birbirlerini etkileyebilmek adına uzun bir süre genelde içeriği espirimsi veya farazi sözler olan ve portalın amacının dışına çıkan lüzumsuz bir tafiğe yol açıyolar....bu hoş bir durum deil....
                    Last edited by dıskokralı; 17-02-2012, 09:06 PM.

Yorum

zekice kurgulanmış ama bana kalırsa genelden ziyade aktif üyelerin hepsini eşleştirseydiniz daha eğlenceli bir tablo çıkardı diye düşünüyorum ...

KuzuZade
                      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Kesinlikle zekice bir şey. Psikoloji forumda farkındalığı artırmak adına buna benzer şeyleleri yapmalıyız.
                        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: "ahenk"
                          bir tarz oluşturamadık yahu!
                          trailer'a giremedik, figüranız da ondan

emeğine sağlık çok komikti
                          bak bak daha geleli bi ay olmamış trailer'a girecek :RpS_razz:

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                          zekice kurgulanmış ama bana kalırsa genelden ziyade aktif üyelerin hepsini eşleştirseydiniz daha eğlenceli bir tablo çıkardı diye düşünüyorum ...
                          tşkler haklısın, ama ben pek sık girmiyorum foruma, o yüzden bir yakın olduklarımı tanıyorum bir de çok yazanları

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post

tşkler haklısın, ama ben pek sık girmiyorum foruma, o yüzden bir yakın olduklarımı tanıyorum bir de çok yazanları
                            merak ettim ben varmıyım orda

gözüme çarpan var bana uyabilecek ama OKB var bende o yüzden rahatlamam lazım takılı kalmasın aklımda :105:

KuzuZade
                            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                              merak ettim ben varmıyım orda

gözüme çarpan var bana uyabilecek ama OKB var bende o yüzden rahatlamam lazım takılı kalmasın aklımda :105:
                              yok sen hangisini benzettin ben de onu merak ettim şimdi

Yorum

İşleniyor...
                              X