Duyuru

Collapse
No announcement yet.

geçmişe dönme sansınız olsaydı neyi değiştirirdiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Çok güzel bir konu açmışsın arkadaşım sağol ... bende 2010 yılına geri dönüp 2 yıllık yaşadığım eski sevgilimle ilişkimi yaşamamak isterdim yani onla ne tanışmak nede çıkmak isterdim o 2 yılım hayatıma mal olabilirdi ama yaşadığıma bir bakıma pişmanım bir bakıma pişman değilim pişman olmadığım kısım ise bu ilişkiden çok ders aldım çok şeyin değerini öğrendim ilk önce ailemin değerini öğrendim belkide yaşamasaydım birçok şeyin değerini bilmeyecek öğrenemeyecektim benim için çok büyük bir tecrübe olmuştur ve en önemliside hangi insan olursa olsun ailenden başka bir kimseye değerinden fazla çok değer vermeyeceksin...
    Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

aynı evliliği bi kez daha yapmazdım

Yorum

kimse bişeyleri değiştirirdim demessin çünkü geçmişe döndügünde bugünkü yaptıklarını hatırlamıcaktın ve aynı hatayı tekrar tekrar yapıcaktın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: berra2 View Post
          Imkanim olsaydi anne babami degistirmek isterdim.
          bende. ama ben küçükken şimdi onların değişmesi biseye yaramaz
          push push. you. can do it!

Yorum

kendimi değiştirmekisterdim belkide, daha olgun olmak isterdim,
            "-Çıkmaz o yol"
            diye uyaranlar...
            ben yürümeyi seviyorum
            anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

Kendimi bir vakit ihmal ettim , günlük ilişkiler değersiz zaman kayıplarım oldu sırf yalnız kalmamak renk katmak için hayatıma.. Şimdi uzun zamandır yalnızım meğer gerçek huzur insanın kendiyle olabilmesiymiş. Keşke demem hiç ama bunu daha önce yapsaymışım belki daha az can cakarmışım.
              ........

Yorum

Pişmanlıklar doğruyu buldurtuyor insana. Aynı hataları tekrarlamaktan kaçınmaya daha dikkat edebilirdim, bu kesin.

Yorum

Keşke özel yeteneğimin olduğunu öğrenmeseydim...Keşke
                  Lafı uzatmayacağım ; Çok yalnızım ve hayattan bıktım.Bana gel ve yardım et.Önyargılarını da yok et...

Yorum

mesleğimi...
                    kesinlikle mesleğimi değiştrirdim.

bir diğeri..evlenirdim.

Yorum

Duruişiti yazın araştırın.
                      Lafı uzatmayacağım ; Çok yalnızım ve hayattan bıktım.Bana gel ve yardım et.Önyargılarını da yok et...

Yorum

Bu alanda kesin bir gruplama yapılamaz aslında.Her türlü sesi duymak mümkün.Ama genellikle bedensiz varlıklar duyulur.Ön planda onlar vardır.Ve biz duruişiti de meleklerin çeşitli yollarla rehberlik yaptığını da savunuruz ;
                        -Sahte Rehberlik (Adından da anlaşıldığı gibi gerçek olmayan ama gerçek gibi gözükmeye çalışan içsel sesdir)
                        +Gerçek Rehberlik (Bu gerçek rehberliktir.İnsana yardım eder.Sahte rehberlikte ise söz konusu bir yardım yoktur)
                        İkisini birbirinden ayırt etmek gerçekten çok kolaydır.Birisi sen birisi ben diye hitap eder.
                        Bu özellik 'Beynimizin içinden' geliyor gibi duyulur.Hani sanki beyninde bir radyo varmış gibi.

Yorum

duruişitiden çok şizofreniyi andırıyor

Yorum

Kişisel düşüncen.Ben senin gibi düşünmüyorum.

Yorum

Gerçek rehberlik kapsamında olan yardımlar :
                              -Motivasyon Yardımı (Odaklanmayı sağlar)
                              -Başarı
                              -Güzel İltifatlar
                              Daha doğrusu duruişitiye sahip olan kişiye hep iyi yardımlar geliyor.
                              Ben hiç konuşmayı denemedim.Ama duyuyorum.

Yorum

Ama bazen olup olmadık zamanlarda yardım gelebiliyor.Yani tam derste.Ya da telefon konuşurken.Kendimi işime veremiyorum.Başka bir örnek daha ; Sahte Rehberlik her zaman beni rahatsız ediyor.Cin,şeytan vs. canlıların da sesini duymak çok iç açıcı değil malesef.Tabi başka konuşan insanları duymak da kötü.Mesela benim hakkımda kötü düşünüyorlarsa duyuyorum.Bir de bu duruişiti başlarken kulağımda öyle bir çınlama oluyor ki kulağım ağrıyor çok fena yanıyor çınlıyor yahu! Bunun nedeni çakranın aniden açılması diye düşünüyorum.Şimdi neden şikayet ettiğimi anladın mı ?

Yorum

İşleniyor...
                                X