Duyuru

Collapse
No announcement yet.

geçmişe dönme sansınız olsaydı neyi değiştirirdiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kendimle ilgili değişiklikleri daha kolay değiştirirdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
      Kendimi bir vakit ihmal ettim , günlük ilişkiler değersiz zaman kayıplarım oldu sırf yalnız kalmamak renk katmak için hayatıma.. Şimdi uzun zamandır yalnızım meğer gerçek huzur insanın kendiyle olabilmesiymiş. Keşke demem hiç ama bunu daha önce yapsaymışım belki daha az can cakarmışım.
      Bunu yazdığımda hangi ruh halindeymişim acaba
      ........

Yorum

Cok guzel bir soru ben daha annemin karnindayken gecmise doner kendimi dusurur ve hic dogmazdim yapilcak en guzel sey bu benim icin.
        Aciz insanlar yok olmasindan büyük bir haz aliyorum.
        GökTürk imp. Tong Yabgu

Yorum

Aslında bakarsak geçmişe dönmek iyi değil.Sonuçta yine kötü günleri yaşayacaksın,yine canın yanacak,yinede değişik psikolojiye gireceksin.Belki hiç yaşayamacağın günlere gelicen ama kötü yanıda var.Her şey zamanında ve yerinde güzel.Onun dışında geçmişte iyi anılar çok ve çok özleniyor ama yapacak birşey yok...

Yorum

keşkelerle yaşanmaz adamı mutsuz eder keşkeler.geçmiş geçmiştir geri gelmez önümüzdeki maçlara bakmak lazım

Yorum

Guzel bi soru yeni gordm ama yorumumu yazcm. Gecmiste olsaydim obsesifi ilk dusundugumde buyutmeyip kroniklestirmezdim.. Bi defa gelip yok olcakti. Ikincisi insanlara daha acimasiz olurdm.. Simdi nonkorlere gulup arkasindan vurasim geliyo hep insanlarin cogu kotu ve zekice halt etmek lazim.. Iyi gorunurum hak etmeyeni pisman ederm..takintinin verdigi asiri dengesizligi duzeltmek isterdm gibisindn

Ama en iyisi ani yasamak gecmis gecmiste kaldi
              Last edited by inanç.22; 31-10-2014, 09:17 PM.

Yorum

Geçmişte yaşanan kötü şeyler olmasa suanda bu kadar dayanıklı olamazdık. Yenilgi yoktur , ders çıkarma vardır unutmayın. Yaşadığım herşeyi kabul ediyorum , yaşanılacak en kötü şeyleri yaşadım. Ailem akıl hastanesıne dustu caresiz kaldım elimden hiç birşey gelmedi odama kapandım dusunmekten kafayı yıyecek hale geldim. Ama simdi her acıya gülüp geçiyorum bunlar sayesinde. Ailem de öyle..

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

geçmişte aldığım kararları kendi koşulları içinde değerlendirdiğim zaman keşke diyemiyorum.

Yorum

geçmiş acı tatlı anlarıyla bir hayal. tarih tekerrür etmesin yeter yoksa gelişmediğimi görmüş olur üzülürüm.ben bugüne bakarım yarını kurmak için. geçmişe de saygıyla selam ederim.

Yorum

9 yıl önce psikolojik tedavi görmeye başlamayı isterdim

12 yıl önce lise tercihinde bana meslek kazandıracak meslek liselerinden birine kayıt olurdum en azından bi mesleğim olurdu
                      Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

geçmişe dönebilsem insanlara farklı bi yaklaşımda bulunurdum karakterimi daha farklı oluştururdum üniversite sınavına daha iyi hazırlanırdım ailemle daha çok vakit geçirirdim

Yorum

işimi bırakmazdım.

Yorum

gidipte o aptal nikah masasına oturmazdım.

Yorum

Başarılı geçen doğum Ameliyatım (kendi doğumum) evet durum o kadar vahim...f**k my life

Yorum

İşleniyor...
                              X