Duyuru

Collapse
No announcement yet.

geçmişe dönme sansınız olsaydı neyi değiştirirdiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ((ÖzgüR))
    adlı üyemiz geçmişe dönme sansınız olsaydı neyi değiştirirdiniz konusunu başlattı

geçmişe dönme sansınız olsaydı neyi değiştirirdiniz

arkadaşlar burada hepimizin geçmişte yaptığı pişmanlıklar ve keşke şöyle yapsaydım dediği şeyler vardır, merak ediyorum,

geçmişe dönme şansınız olsaydi hayatınızda neyi yapmak istemezdiniz yada değiştirmek isterdiniz,

ben mesela 2006 yılına dönmek isterdim ve yanlış olan evliliğime hiç başlamazdım Gerçi ayrıldım ama hiç başlamamak isterdim )

• 26eses26
    replied
    Başarılı geçen doğum Ameliyatım (kendi doğumum) evet durum o kadar vahim...f**k my life

Leave a comment:

• sonsun
    replied
    gidipte o aptal nikah masasına oturmazdım.

Leave a comment:

• ömer88
    replied
    işimi bırakmazdım.

Leave a comment:

• sıkıntı_
    replied
    geçmişe dönebilsem insanlara farklı bi yaklaşımda bulunurdum karakterimi daha farklı oluştururdum üniversite sınavına daha iyi hazırlanırdım ailemle daha çok vakit geçirirdim

Leave a comment:

• miskin ruh hastası
    replied
    9 yıl önce psikolojik tedavi görmeye başlamayı isterdim

12 yıl önce lise tercihinde bana meslek kazandıracak meslek liselerinden birine kayıt olurdum en azından bi mesleğim olurdu

Leave a comment:

• umut88
    replied
    geçmiş acı tatlı anlarıyla bir hayal. tarih tekerrür etmesin yeter yoksa gelişmediğimi görmüş olur üzülürüm.ben bugüne bakarım yarını kurmak için. geçmişe de saygıyla selam ederim.

Leave a comment:

• macabre
    replied
    geçmişte aldığım kararları kendi koşulları içinde değerlendirdiğim zaman keşke diyemiyorum.

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Geçmişte yaşanan kötü şeyler olmasa suanda bu kadar dayanıklı olamazdık. Yenilgi yoktur , ders çıkarma vardır unutmayın. Yaşadığım herşeyi kabul ediyorum , yaşanılacak en kötü şeyleri yaşadım. Ailem akıl hastanesıne dustu caresiz kaldım elimden hiç birşey gelmedi odama kapandım dusunmekten kafayı yıyecek hale geldim. Ama simdi her acıya gülüp geçiyorum bunlar sayesinde. Ailem de öyle..

Leave a comment:

• inanç.22
    replied
    Guzel bi soru yeni gordm ama yorumumu yazcm. Gecmiste olsaydim obsesifi ilk dusundugumde buyutmeyip kroniklestirmezdim.. Bi defa gelip yok olcakti. Ikincisi insanlara daha acimasiz olurdm.. Simdi nonkorlere gulup arkasindan vurasim geliyo hep insanlarin cogu kotu ve zekice halt etmek lazim.. Iyi gorunurum hak etmeyeni pisman ederm..takintinin verdigi asiri dengesizligi duzeltmek isterdm gibisindn

Ama en iyisi ani yasamak gecmis gecmiste kaldi
    Last edited by inanç.22; 31-10-2014, 09:17 PM.

Leave a comment:

• indigo
    replied
    keşkelerle yaşanmaz adamı mutsuz eder keşkeler.geçmiş geçmiştir geri gelmez önümüzdeki maçlara bakmak lazım

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    Aslında bakarsak geçmişe dönmek iyi değil.Sonuçta yine kötü günleri yaşayacaksın,yine canın yanacak,yinede değişik psikolojiye gireceksin.Belki hiç yaşayamacağın günlere gelicen ama kötü yanıda var.Her şey zamanında ve yerinde güzel.Onun dışında geçmişte iyi anılar çok ve çok özleniyor ama yapacak birşey yok...

Leave a comment:

• Bishido
    replied
    Cok guzel bir soru ben daha annemin karnindayken gecmise doner kendimi dusurur ve hic dogmazdim yapilcak en guzel sey bu benim icin.

Leave a comment:

• MoRbİd
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
    Kendimi bir vakit ihmal ettim , günlük ilişkiler değersiz zaman kayıplarım oldu sırf yalnız kalmamak renk katmak için hayatıma.. Şimdi uzun zamandır yalnızım meğer gerçek huzur insanın kendiyle olabilmesiymiş. Keşke demem hiç ama bunu daha önce yapsaymışım belki daha az can cakarmışım.
    Bunu yazdığımda hangi ruh halindeymişim acaba

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    Kendimle ilgili değişiklikleri daha kolay değiştirirdim.

Leave a comment:

İşleniyor...
X