Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Basit kadınlar güzel olmayı, zeki olmaya tercih ederler. Çünkü..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Basit kadınlar güzel olmayı, zeki olmaya tercih ederler. Çünkü..

Basit kadınlar güzel olmayı, zeki olmaya tercih ederler. Çünkü basit erkeklerde zekayı anlayacak kafadan ziyade, güzelliği görecek göz vardır.
    Last edited by psikolog; 01-04-2011, 11:40 AM.

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

katılıyorum =))
    "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Ama zeki kadınlarda basit erkeklerle olmayacak kadar zekaya sahiptir.
      Ölü yaşayanlar,yaşayan ölüleri çekemezler. Özdemir ASAF

Yorum

ben güzel olmayıda sevıyorumm zekıliğimide

ama karşımdakının benım zekıliğimle dıkkatını çekmek herzaman tercıhımdır
        ki genelde öylle oluyor

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

Basit kadınlar basit erkeklerin gözüne girebilmek için mi güzel olmayı tercih ediyorlar?
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528 View Post
            Basit kadınlar basit erkeklerin gözüne girebilmek için mi güzel olmayı tercih ediyorlar?
            Olabilir..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buselim54 View Post
              Olabilir..
              O zaman kadınlar neden basit erkeklerden hoşlanıyor bu soru aklıma gelir. Erkek olsun kadın olsun her ikisi de zeki ve güzel olmayı tabiki ister ama karşı cinsten basit olanları etkilemek için değil.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

erkekler genelde güzelliğe ,görselliğe daha önem veriyor..bu gerçek..basit olanı da olmayanı da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: @@@@@
                  Güzel olana herkes bakar

Hatta Kadınlar bile imrenerek bakar
                  fıtratımızda güzelliğe meyil vardır çünkü. burda önemli olan nokta güzelliğin o kişiye ait olmadığını unutmamak. bu durumda falanca için ''güzel biri'' sözü yanlıştır, doğrusu ''güzel yaratılmış'' tır. ve kişinin aslında sahip olmadığı bir şeyle övünmesi, diğerlerinin de buna eseflenmesi daha çok özgüven alakalıdır. iç boşaldıkça dış önem kazanıyor wesselam.
                  bişnev...

Yorum

abartmayın ya .. adriana limayı hiç kıskanmadım şahsen..
                    evet erkekler görselliğe önem verir..en muhafazakarı bile böyle..demekki allah böyle yaratmış.suç oalrak söylemedim.

güzelolanlardan kastım da ünlü yada mankenler şunlar bunlar değil..

Yorum

Neden genelleme yapıp insanlara hakaret ediyorsunuz, ben iç güzelliğe daha fazla önem veririm. İçinizdeki duyguları bastırmak için erkekleri kötülemeyin.
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

Neden genelleme yapıp insanlara hakaret ediyorsunuz, ben iç güzelliğe daha fazla önem veririm. İçinizdeki duyguları bastırmak için erkekleri kötülemeyin.

içimizdeki duygular ne olabilir ?
                        siz iç güzelliğe önem veriyosunuzdur başka ,ama genelde dış güzelliğe önem verirler.ayrıca bu niye kötülemek olsun anlamadım.
                        ayrıca yukardaki hiçbir mesajda hakaret yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
                          içimizdeki duygular ne olabilir ?
                          siz iç güzelliğe önem veriyosunuzdur başka ,ama genelde dış güzelliğe önem verirler.ayrıca bu niye kötülemek olsun anlamadım.
                          ayrıca yukardaki hiçbir mesajda hakaret yok.
                          Zamanında erkeklerden darbe yemenin vermiş olduğu kin, nefret v.s. gibi duygular, içteki duygulardan kastım. Erkeklerin çoğu güzellikten çok karaktere bakar, tabi karakterin yanında güzellikte olsa daha iyi olur. Hoşlanılan hiç bir kadından çirkin diye vazgelişmemiştir.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

Zamanında erkeklerden darbe yemenin vermiş olduğu kin, nefret v.s. gibi duygular, içteki duygulardan kastım. Erkeklerin çoğu güzellikten çok karaktere bakar, tabi karakterin yanında güzellikte olsa daha iyi olur. Hoşlanılan hiç bir kadından çirkin diye vazgelişmemiştir.
                            hoşlanılan kadınların çoğu güzeldir. ayrıca güzellik de göreceli bir kavram..belki bana çirkin gelen diğerine güzel gelir.
                            ilk etapta karakter ve ahlaka bakan erkek daha az.gerçek bu..çoğu da bunu söylemiş zaten.
                            şu da var yalnız güzel olanların içi çirkin olacak diye bir şart yok.
                            gözlemlerime dayanarak söylüyorum , yoksa kin nefret vs hissettiğim yok..
                            karakterin yanında güzellik de olursa diyerek aynı şeyi söylemiş zaten.olmasın o zaman ,madem karakter daha ağır basıyor.
                            Last edited by aze; 22-10-2010, 09:31 PM.

Yorum

erkekler bence güzel ve bakımlı kadından hoşlanıyor kendisinden daha zeki ya da daha üstteki kadınlardan hoşlanmıyorlar.

Yorum

İşleniyor...
                              X