Duyuru

Collapse
No announcement yet.

14 Şubat

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 14 Şubat

malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor, sevgililer günü size ne ifade ediyor ya da etmiyor. özel mi yoksa sıradan bir gün mü sizin için :8:
    siz sevdiğinizden neler beklersiniz bugün ? ya da illa kutlanmalı mı ?

Ben her 14 şubatta üzülürüm, sevgilileri kıskanırım gelmesini istemem, geldiğinde de bir an önce bitmesini isterim. : )
    Evet, sevgilisi olanlar illa kutlamalı. : )
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
      malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor, sevgililer günü size ne ifade ediyor ya da etmiyor. özel mi yoksa sıradan bir gün mü sizin için :8:
      siz sevdiğinizden neler beklersiniz bugün ? ya da illa kutlanmalı mı ?
      hiçbir 14 şubatı sevgilimle geçirmedim. o döneme denk gelemedim yani gelseydim kutlar mıydım? hayır.
      yalnızca bir 14 şubatta teklif almıştım.. anlamsız yahu..
      sevgilimle el ele elimde bir çiçekle göstere göstere (son derece komik buluyorum) dolaşmadım, dolaşmam da.. bence önemi yok. son derece anlamsız bir gün. hani hep söylenir ya, kapitalist düzenin oyunları bunlar diye.. kesinlikle bu fikre katılıyorum.bana hediye alacaksa ya da ben ona hediye alacaksam bunu bir güne bağlamanın bir anlamı yok. sadece 14 şubatta mı daha çok seviyor beni? illa o gün buluşmalı görüşmeli mi? yoo..

sevgilin olmadığı için böyle söylüyorsun diyenler olabilir ama, ben olsam o gün sevgilimle buluşmaz, dışarıdaki o saçma sırnaşıklıklara katılmaz ve şahit olmazdım.

zaten bu sevgililer günü kandile denk geliyormuş, fazla ileri gitmemekte fayda var
      Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
      Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
      Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

:77::77::77::77:
        http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

Bende şimdiye kadar öyle sevgililer gününü kutlamadım. Denk gelmedi ..Ama bu sene hayatımın aşkı var, ama yinede o gün bir arada olamayacağız,kendisi şehir dışında çünkü. Fakat, hediyelerimizi çokdan verdik bile
          Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

14 şubatta sevgililerin el ele ve çiçekle gezmesi bana da komik gelir, o gün, sevgilim olsa dışarda kesinlikle ona çiçek falan vermem herkese gösteriş yapar gibi. Buna rağmen o günün anlamsız olduğunu düşünmüyorum anneler gününün, öğretmenler gününün anlamsız olmadığını düşündüğüm gibi. Bence özel bir gün, sevdiğine, eşine bir hediye alabilirsin ona güne özel, güzel sözler söyleyip sevindirebilirsin. Anneler gününde annemize aldığımız bir hediye aramızdaki anne-çocuk bağını nasıl kuvvetlendirirse sevgililer günündeki küçük hediyeler aramızdaki sevgi, saygı bağını kuvvetlendirebilir bence.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

anneler, babalar, öğretmenler günü, doğum günleri evet ama sevgililer günü bir saçma geliyor işte
              sanırım diğer günlerde ortalıkta böyle komik ve samimiyetsiz davranışlara maruz kalmadığımız için sevgililer günü bir cıvık gelir bana. yani bu benim fikrim, kutlayacak olanlara saygı duyarım tabii
              Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
              Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
              Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

benim içinde özel birgün değil. 23 nisan çocuklarının ellerinde balonlarla gezdiği gibi elde çiçeklerle gezen çiftler. gün bana özel olmalı, evlilik, tanışma yıldönümü gibi.. ama kutlayanlara da saygım var. sevgilin değer veriyorsa elden bişey gelmiyor hatır için kutlayabiliyorsun. ama o gün alınan bir tek taşa da hayır demem doğrusu :P :3:

Yorum

insanları para harcamaya zorlayan bir tüketim bayramı gibi geliyor.

Yorum

genelde elinde güller ile gezenlere özenirim.ama ne o kadar duyarlı bi sevgilim oldu ne de adam akıllı kutladım.benim için hala anlamı olmayan bir gün ama 23 nisan çocukları benzetmesine çok güldüm...düşününce cidden öyle..
                    Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

Yorum

benle sevgilim butun programı simdiden yaptık, butun gun boyu cılgınlar gibi eglenecez, bence boyle gunler cok guzel.

Yorum

Allah hepinizin gönlüne göre versin sevgili isteyene sevgili, kutlama isteyene kutlama, sevgilisi olana da sevgilisiyle mutluluklar versin

Yorum

Sevgililer günü yalnızlara nispet yapmanın makul görüldüğü bir tarihtir Daha doğrusu yalnızlar yokfarzedilir Taksim'de çiftlerin 1 sene içinde en yoğun olarak bulunduğu zamanlardandır. Benim gibi bazı kişilerin de hay böyle hayatın dediği bir durumdur. Sevgilisi olanlara bir ömür mutluluklar. Sizin sevginizde gözümüz yok ama kıskanmıyoruz desek yalan olur :=)

Yorum

Benim için evlilik yıldönümü,doğum günü özel günler.

Yorum

sevgililer günü bnce hoş gibi gün her ne kadar sevgilim olmasa da o gün aceba iş yerime sürpriz bi çiçek gelir mi umudundayım:S (eski sevgilimden bi umudum var hala) kıskanıyorum ellerinde çiçek balon olanları..pahalı hediyeler çok saçma geliyo bnce önemli olan tahmn etmediğin zmznda aldığın hediyedir, gösteriş gbi kocaman paketler ya da altın aksesuarlar bna göre değil...tüketimi abartmamak gerek..

Yorum

İşleniyor...
                              X