Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hoşunuza Giden Türk Filmini Bizimle Paylaşınnn

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Deli yürek Boomerang Cehennemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
      "babam ve oğlum " ve amelie ayrı ayrı güzel iki film ama hiç bir alakaları yok. babam ve oğlum'u güzel yapan en önemli şey her şeyin bizden ve samimi oluşu. bir yörenin insanını, genel olarak türk insanını, ülkenin bir dönemini ve o dönemin hayatları nasıl etkilediği vs. gerçekçi ve samimi bir şekilde anlatılmış. bunun dışında çok bir özelliği yok, güzel film o ayrı... amelie ise kurgu, senaryo, çekimler, filmin genel atmosferi, müzikler, yer yer karikatürize edilmiş anlatım,evrensellik ve onu diğerlerinden farklı kılan en büyük özellliği: detaylar açısından tam bir "film". aralarında bi alaka kurmak çaba istiyo açıkçası
      Babam ve oğlum duygu agırlıklı, amelie zeka iki filmde gerçekten karpuz havuc kadar birbirne benziyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Amerikan_ JOG View Post
        Babam ve oğlum duygu agırlıklı, amelie zeka iki filmde gerçekten karpuz havuc kadar birbirne benziyor
        söylemek istediğim bir cümleymiş aslında, bir paragraf uğraşmışım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teamos
          Konu olarak hiç bi alakası yok

ama kamera tekniği açısından çok alakası var

Babam ve oğlum filminde küçük çocuk habire kameracılık oynuyor ve hayaller kuruyor

Amelie filmindede , sürekli Amelie hayaller kuruyor ve enteresan bir şekilde benzerlik var

Hatta kopyamı diye bile düşündüm )))
          e tabi bakışaçısı

Yorum

gönül yarası

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teamos
              Bence bu " Babam ve Oğlum" filimini abartıyorlar ...... Çok klişe bir konusu var ..... Zaten Klasik Türk sinemasında buna benzer çok film var

Türk sinemasında adam akıllı bana göre bir tek filM vardır oda "EŞKIYA"
              evet eşkıya filmi hakkaten harika bir film..buarada saymayı unutmuşum zülfü livaneli'nin mutluluk filmi ve gene şener şenin gönül yarası filmleri de çok güzel...
              :10:

Yorum

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

Yorum

trustem ve zeytindalı zaten yazmışlar..)))
                    bu konuda kesinlikle aynı düşünüyoruz..

son yollarda seyrettiğim en iyi iki türk filmi.. "ejder kapanı" ve "kabadayı" idi..

insanı yakalayan etkilyen inanılmaz güzel türk filmleri var..
                    cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

İşleniyor...
                    X