Duyuru

Collapse
No announcement yet.

*_helllp miii_*

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• *_helllp miii_*

tavananna nicki arkadaşım forumun değişim sürecinden sonra giriş yapamaz oldu. şifre ve kullanıcı adı kabul etmiyor. aktif ederseniz seviniriz. adminlere duyurulur.

adminler nerde mod nerde. heleki stan... diye bi mod var. kendini bi şey sanıyor. mesela o nerde..mesaj yazınca dakikasında kitlemesini biliyor. kimse ilgilenmedi henüz..

heleki stanstoyre senin hiç svmedim nickinide. bunuda burda belirme ihtiyacı duydum..
    Last edited by rugovali; 23-10-2009, 10:40 PM.

Yorum

Forumda yeniden düzenlenme yapılacak, admin yazdı. Anladığım kadarıyla şu anki forum hali bir beta denemesi gibi oldu. Aksaklıklar yaşandı. Bir iki gün içinde tam dönüşüm sağlanacak sanırım ve forum 18 ekimdeki bilgilerle ve portal ile çalışmaya başlayacak.Silinmiş görünen bazı arkadaşlar da foruma tekrar girebilecek sanırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
        merhaba...
        sitede görüldüğü üzere mod. yok henüz.. evet bazı arkadaşlarımızın nickleri bu geciş süresinde yazık ki silinmiş.. gerekli düzenlemeler en kısa sürede yapılacak..

Satanstoystore, isimli arkadaşımız artık bizimle değil.. ilgilenenlere bilgidir..
        teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.. satanstoytore'yi hiç sevmemiştim zaten gitmiş iyi olmuş ama sizi sevdim. yaptığım o aksi yorum/sert çıkışıma karşılık böyle bi cevap vermeniz olgunluğunuzun bir göstergesi..

başarılar..

Yorum

İşleniyor...
        X