Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kpss sonuçları için son dakikalar.........

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kpss sonuçları için son dakikalar.........

ÖSYM tarafından KPSS Lisans sonuçlarının hangi gün ve saatte açıklanacağına ilişkin bir açıklamayla kamuoyu bilgilendirildi.

Söz konusu bildiride 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Lisans) değerlendirilmesi çalışmaları tamamlandığı, sonuçların 11 Ağustos 2010 Çarşamba günü saat 14.00'de yapılacağı, adayların sınav sonuçlarını bugün saat 14.00'ten itibaren http://www.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebilecekleri belirtildi.
    (http://haber50.com/292328_2010-KPSS-...-14-00-da.html)

Kpss ye giren bütün arkadaşlar inş hayırlı sonuçlarla istediğimiz yerlere yerleşiriz.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin..
    Last edited by beyzazeynep84; 11-08-2010, 02:20 PM.

ben giremiyorum siteye sen girebildin mi too bussy diyo bende..
    ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esintili24 View Post
      ben giremiyorum siteye sen girebildin mi too bussy diyo bende..
      giremiyorum yaasite çöktü falan diyo haberlerde....

Yorum

bu gün öğrenemeyiz biz bunu. :/
        ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esintili24 View Post
          bu gün öğrenemeyiz biz bunu. :/
          yaa yapmaa sonuç neyse görmek istiyorum artık.İyi uzattılar bu mevzuyu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: addictdepression
            inşAllah kazanırsınız
            İnşallah giren herkesin rabbim gönlüne göre versin.Ama yazıktır kı 1 aydır bekledıgımız bu sınavın sonucunu halen öğrenemiyoruz çünkü site çöktü.Var mı böyle birşey ya...

Yorum

burası türkiye ve her sene aynı şey oluyor....bende bekliyorum ve 2 saattir pc başındayım
              okyanusu suya bakarak aşamazsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: beyaz000 View Post
                burası türkiye ve her sene aynı şey oluyor....bende bekliyorum ve 2 saattir pc başındayım
                sanırım bugün de açıklanmıycak. 1milyon insan girdi sınava bu şekılde bir yığılmanın ihtimali göz önünde bulundurulmalıydı.Tabi dedğiniz gibi burası türkiye.

Yorum

esintili24; kpss sonucunu öğrendin sanırım.Güzel haberlerini beklıyorum.Her ne olursa olsun rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin gönlümüze göre versin inş..

Yorum

herkesin hakında hayırlısı..kiminin kısmetinde atanmak yokmuş başka yerlerde başka kapılar açıkmış kimbilebilir..

Yorum

[QUOTE=Clipper;135620]Kısmetten ziyade çalışmakla alakalı bir durum.[/QUOT

Sanırım biraz haklılık payın var.Çünkü şimdi adını anmaktan çok hoşlanmadğım keşke kelimesi dilimden düşmez oldu.Biraz daha çalışsaydım ilk atama kesin derdim ama şimdi ihtimallere kaldım.Ah ah...

Yorum

Hayırlısı olsun...
                        Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

ağustos ayi için sadece 3 psikolog alımı görünüyo ya şaka gibi.Klavuzu nerden aldım yaa moralim bozuldu iyice

Yorum

Özelde çalışma imkanın yok mu?
                            Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psychologist__ist View Post
                              Özelde çalışma imkanın yok mu?
                              özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum şu an. Yaz dönemi olduğu için oldukça rahat sakin dingin geçmekte günler.Ama kışın bu rahatlığı elde etmek oldukça zor olucak.Birde özelin hiçbir zaman garantisi yok.Haftanın 6veya 7günü çalıştırdıkları gibi maaş konusunda da tatminkar edici rakamlar sunmuyorlar.Her ne olursa olsun devlete adım atmak istiyorum.Özel sektör bir bayan için çok meşekatli.Bakalım ıkıncı atamalar ne zaman olucak...

Yorum

İşleniyor...
                              X