Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arcalion Mucizesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Arcalion Mucizesi

Arkadaşlar bir haftadır arcalion kullanıyorum, sabahları kahvaltı ile beraber 2 tane alıyorum. Kullanmamın sebebi kronik yorgunluk ve dikkat eksikliği. İlaca kendim başladım doktor önermedi hatta dahiliye uzmanı ve psk. uzmanı ilaca pek sıcak bakmadı. Netten doktora sormuştum anafranil ile beraber kullanabilirsin cevabını aldım.

Dediğim gibi bir haftadır kullanıyorum 2-3 gündür enerjimde belirgin bir artış var inanın yorulmak nedir bilmiyorum. Bendeki yorgunluk psikolojik değildi bundan eminim. Siz de denemek isterseniz kullanabilirsiniz. İlaç bitkisel olduğu için pek yan etkisi yokmuş, öyle biliyorum.

Enerjimdeki artışın arcaliondan olduğuna eminim. 3-4 ay önce de kullanmıştım enerji artışı sağlamıştı ancak aşırı kaşıntı yaptığı için ilacı bırakmıştım.
    Her şey güzel olacak...

Dikkat eksikliğime şu an için bir faydası olmadı bunu da belirtiyim.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

gingo bloba ve st john word da kullanıyorum enerji seviyesinde ciddi artış olduğu doğru ama hangisi bunun sebebi bilemem.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
        Arcalion kullananlar memnun mu ? ben kullandım sanki bir rahatlama var..
        İlk başladığımda enerji vermişti ama sonradan etkisi kayboldu şu an kullanmıyorum. Sen ne zamandan beri kullanıyorsun ve etkisinda azalma oldu mu?
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
          1 ay kullandım 2 ay önce. şimdi tekrar başladım ..
          Sen neden bırakmıştın?
          Her şey güzel olacak...

Yorum

plasebo ilacı .. bi b.ka yaramıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: geçmişiyitikadam View Post
              gingo bloba ve st john word da kullanıyorum enerji seviyesinde ciddi artış olduğu doğru ama hangisi bunun sebebi bilemem.
              bu ikisi aynı anda nasıl kullanıyorsunuz john word dikkat azaltıyor gingo dikkat artırıyor birbirini bloke etmez mi ?

Yorum

İşleniyor...
              X