Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar stresten ölücek gibi olsam da az kaldı inşallah bitior...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaşlar stresten ölücek gibi olsam da az kaldı inşallah bitior...

okulun bitmesine 3 ders kaldı.1 tanesine girdim geçicek gibiyim diğer ikisinin sınavı çarşamba ve salı şimdi onlarla boğuşuyorum çok stresliyim ezber yapmak ilaçlardan dolayı çok zorlaştı..ama inşallah biter.dualarınızda bana da yer verin =)

inş. hersey istediğin gibi olur.
    Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

inşallah hepimizin..

Yorum

amin .......
        Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Dualarımız seninle ayça... Sen halledersin....
          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

inşallah başarırsınız,elinizden geleni yapın ve tevekkül edin,olacağına inanıyorum ben

Yorum

hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler..

Yorum

kimsenin emekleri boşa çıkmıyor inan ki, metanetli ol, isteyip de yapılamayacak bir şey yok, geçersin sen onları da hayırlısıyla
                Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
                  kimsenin emekleri boşa çıkmıyor inan ki, metanetli ol, isteyip de yapılamayacak bir şey yok, geçersin sen onları da hayırlısıyla
                  aynen öyle,bunlar hiç yabana atılacak tavsiyeler değil ayça abla,kendimden biliyorum da 6 zayıfı bir dönemde gayet güzel düzelttim hatta sonlarda okul 1.sini geçmeye başladım,inanınca ve elinden geleni yapınca oluyor ablacım

Yorum

ben sana dua edersem bir daha hayatın boyunca ders çalışamazsın. benim dualarım ters tepiyor. (espri)

Yorum

çoğu üninin yaz okulu bitti.bu durumda hangi okulda oldugunu az çok tahmn ediorm ) başarılr dilerm..
                      Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
                      Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

canlarım çok tatlısınız hepinize ayrı ayrı teşekkür ediorum ve kocaman öpüyorum sizleri çok sewiorumm

Yorum

İşleniyor...
                        X