Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün Sözü

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayat Şah Mattan Sonrada Devam Eder.
    Never Back Down

Yorum

• Bu hayatta birçok şey için asla demeyeceksin.Çünkü hayat insanı o "asla" dediğin durumla karşılaştırıyor.

Yorum

• Kadınlar; aşık olana dek en iyi psikiyatristirler. Aşık olduktan sonra en iyi hasta olurlar. Spellbound
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

• "İnsanları iyi tanıyın, her insani fena bilip kötülemeyin, her insanı da iyi bilip övmeyin!"

Yorum

• Tam noktayı koyduğun anda acınası ifadeyle yüzüne bakar ya...! Söylenecek kelimenin manası kalmaz.. O ifadenin hiç bir dile karşılığı da yoktur...!
            ........

Yorum

• Sana yapılmasını istemediğin bir hareketi başkasına yapma!

Yorum

• Evet, herşey unutuldu fakat hiçbir şey değişmedi.
                ------------------------------------------------------------------
                Bu dünyada öyle şeyler oluyor ki, Tanrı'nın neden izin verdiğini merak ediyorum.
                -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                Evi terk etmen iyi oldu bir bakıma ben zaten uyuyamam ışıkta..
                ------------------------------------------------------------------------------------
                Zayıflık ve güç bir araya gelmiş ve erimişler ve gökyüzü şiirlerle ve şarkılarla dolmuş yatıştırıcı bir siyahlığın içinde kayboluyoruz..
                ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                Biz bir ümitsizlik dünyasında kaybolmuşuz Bu yüzden okyanusa doğru yol alıyoruz; bilinmeyen bir hedefe ..

Yorum

• Hayvanları neden bu kadar çok seviyorsun ?
                  -İnsanları iyi tanıyorum çünkü.

Yorum

İşleniyor...
                  X