Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk Nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşk Nedir?

aşk nasıl yazılır
    tek kelimeyle mi?
    yoksa iki mi
    iki galiba?

insanlar her zaman aşık oluyorlar
    fakat sonra ayrılıyorlar.
    her şeyi affederim
    ama süpermen değilim
    bütün yükü
    sırtımda taşıyamam.

rüyalarını misafir edeceğim
    bende güvende olurlar
    uyusunlar, uyusunlar?
    değiyene kadar.

en sevgili arkadaş gibi

aşk öyle yazılmıyor
    göze göz, dişe diş
    ama ben artık yapamıyorum
    uçurumun kenarında duruyorum.

her kelimenin bir nöbetçisi vardır
    her köprünün adı drina.
    ey gece, nedir sonsuz ve kutsal?
    bu gri hayatta
    hayran kaldığın ve önünde titrediğim
    kutsaldır.
    [çeviri: a. albayrak]

Yorum

ayıcıklar çok tatlılar yaaaaaaaaaa

Yorum

aşk nedir

aşkmı aşk nedir bence saygı ve sevgidir. ilgidir. yoğun bir duygudur.cinsellik filan değildir. aşk bedene olmaz ruha olur. aşk ruhta başlar. karşı tarafla ruhsal bir bütünlük uyum ilgi oluştumu aşk başlar.
        yoksa mankenlerde sürekli aşık oluyolar. ve 1 ay sonra bitiyor. bu aşk değil birbirlerini kullanma dır.birbirinin bedenini karşışıllı çıkarlar doğrultusunda sevgi olmadan tamamen madedesel veya çıkarlar doğrultusunda nefslerini köreltmekten başka bir şey değildir. yoksa aşk çok basit tarif edilecek bir şey değildir. kadını tamamen cinsel bir meta amacı görmek ona bir birey olarak bakamamak toplumumuzda malesef ataerkil yetişmiş erkeklerin eksik kalan bir yönüdür.

aşk ve sevgi hayattaki en güzel duygudur. kadın yaşlansada felç geçirsede tüm çekiciliğini kaybetsede onun elini tuttuğunda kalp atışlarının hızlanması ona duyduğun aşk ve sevgidir. ama nerde şimdi öle aşklar. şimdiki aşklar maddiyet ve bedene duyulan,aşklar. düşünsenize çok yakışıklı bir erkek ve çok zengin. tekerlekli sandelyede bir kıza hiç bir tarafı tutmayan kıza aşık oluyor. işte aşk budur ruhta başlar. gerçek aşk. özde aşk 2 ruhun birleşmesi bir bütün olmasıdır yani iki kişinin bir kişi olması. KISACASI BİR KİŞİ OLMAKTIR.
        BİYOLOG

Yorum

A'cıya Ş'ikayetsiz K'atlanmaktır,AŞK
          öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

Hiç güzel birşey degil aşk dünyayı boş vermişliktir galiba
            BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Aşk acı çekmek ..

Yorum

ayıcıklar harika ne güzel bi konu arada güncellense iyi olur.

bence aşk anneyle bebeğinin arasındaki bağdır,sevgidir,fedakarlıktır,uykusuz gecelerdir,ilk gülüşler,ilk sesler

ilk anne,bağrında yatırmak,koklamak,her gün biraz daha büyümesini izlemek,

onu doyasıya sevmek,biraz fazla uyusa nefes alıyormu diye konturol etmek aklıma gelen bunlar.

başka aşk tanımıyorum ben

Yorum

.......................
                  Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:41 AM.

Yorum

Sevgilimin bana karsı hıssetmedıgıni soyledıgı duygu... O na gore aşk ulasılmaz bıseymıs ... gerz.k

Yorum

Orjinal yazı sahibi: >>>>>>
                      Sana karşı aşk beslemiyosa nasıl sevgilisiniz ?

ne besliyormuş ?
                      Bende aynı soruyu sordum nası sevgılıyız? seviyorum diyo aşk ona gore buyuk bıseymıs hıc ulasmamıs...

Yorum

Uşalırsa seni bırakacak demekki
                        Aynı seyı bende soyledm kişilikli biri benı sevıyosa bırakmazmıs...

Yorum

İyide köpeğini de sevebilir. Bir insan, "köpeğimi seviyorum bırakmam" der gibi

kız arkadaşınada aynı şeyi söyler mi ))
                          Aynı seyı soyedım benı kedi sever gibi mi sevıosun dıye... ne alakası var aynı sey mı dedı... Gordugum en garıp kısılık Ve gururuma yenılıp onunla devam ettıgıme ınanamıorum bı sekılde gonlumu alıyo...

Yorum

Ben ona aşıgım yapcak bısey var mı sence? aşk boyle bişey...

Yorum

Onu gorunce mutlu oluyorum sadece bu... bu aşk deil dimi? bana aşık olmadıgını soylemeden once iştahım azalmıstı onu dusununce gulumsuyodum ama artık sadece gıcık oluyorum...

Yorum

İşleniyor...
                              X