Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aklınızdan geçen ilk cümle ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tanrım bana hayırlı bir eş nasip et.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kafanet. View Post

Evet birileri sizi sordu
      Aylardır yoktunuz umarım herşey yolunda tam istediğiniz gibi ilerliyordur.
      Tesekkūr ediyorum her şey yolunda çok şūkūr
      Aylardır olmama sebebim buranın dūzenleme yapılıyor adına altında çirkin bir hâl alması..
      Görūşmek dilegiyle
      'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: siirimsi View Post

Aylardır olmama sebebim buranın dūzenleme yapılıyor adına altında çirkin bir hâl alması..
        Görūşmek dilegiyle
        sizin adınıza sevindim
        evet haklısınız güzelim forum harcanmış ne diyelim
        görüşmek dileğiyle

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: siirimsi View Post

Görūşmek dilegiyle

Hayır, alışkın olduğumuz bir arayüz değil ama çok daha gelişmiş bir arayüz. Ayrıca bu sitenin maliki, bu arayüze $360-400 nakit sarf etti. Ben bu fedakârlığı tebrik ederim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Recep Yılmaz View Post

Hayır, alışkın olduğumuz bir arayüz değil ama çok daha gelişmiş bir arayüz. Ayrıca bu sitenin maliki, bu arayüze $360-400 nakit sarf etti. Ben bu fedakârlığı tebrik ederim.

evet olabilir fakat cok para sarfedilmis olmasi sevmem gerektigini göstermez..Foruma bir göz attiginizda zamaninda yapilan sohbetlerinde olmadigini,hatta forumun issiz bir adaya döndügünü herkes farkedebilir..
            Bu benim icin gecerli tabi ki forumdan memnun olup burada takilanlar olabilir,..

Yorum

• sevgi ve barış için ya ya ya şa şa şa bilmem ne sen çok yaşa ! felan ...söz meclisten dışarı ağalar beyler..

Yorum

• Kendisini vazgecilmez sanan herkesden vazgectim

Yorum

• Bir bakıp çıkıyorum

KuzuZade
                  Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                  BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                  Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

• Gerçekten issiz adaya dönmüş. Keske eskisi gibi olsaydı. Neden degistirime ihtiyacı duyuldu onu da anlamadim.
                    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                    X