Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acaba duygusuz muyum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acaba duygusuz muyum

Herkes çok duygusal olduğumu söyler ama bazı şeyler çok da duygusal olmadığımı kanıtlar nitelikte mesela rüyalarımı seçemiyorum rüya gördüğümden bile şüpheliyim elbette herkes rüya görür ama ben nedense uyandığmda görmemiş gibi oluyorum besteciler duygusal olur derler ben de besteciyim kendi çapımda da şairim ama bazı konularda nötrleşebiliyorum ilk sevgilimi unuttum nefret bile etmiyorum benden kaçanları daha çok seviyorum unuttuğum biri daha var babam hiç babammış gibi gelmiyor belki yargılanacağım ama okadar nötrüm ki ona karşı annemi hep döverdi şiddetli bir şekilde hem de.ailesine karşı da soğuktu geleceğimin iyi olacağına inanıyorum hayat açısından karamsar değilim aslında çok iyi de gözlemciyim sezdiklerim hep çıkar bu karmaşanın nedenini de biliyorum sevgi boşluğu ve umutsuzluk bundan kurtulmak istiyorum seçim yolum umursamayı umursamamak yarı mutluyum bestelerimde genelde ayrılık ve kaybetme korkusu var ama çok uzun süredir sevdiğim yok yaşamadan yaşamış gibi içtenlikle söyleyebiliyorum bestelerimi aşktan da korkuyorum biraz çıkmazdayım sanırım kendimi tarif etmeye çalıştım umarım bendeki boşluğu bulabilirsiniz.

cevap yazarsanız çok sevinirim.

Yorum

cevabın için teşekkürler bonnie sende çözemediğin şeyler olursa bana danışabilirsin buraya her nekadar soru sormuş olsam da cevabını biliyorum ve psikolojik açıdan güçlü olduğuma inanıyorum en azından kendime yardımcı olabiliyorum başka insanlara da yardımcı olmak isterim bana danışabilirsiniz.Buraya asıl giriş amacım kendi sorunlarıma çözüm bulmak değil insanların sorunlarına çözüm bulmak empati kurarak sağlamak istedim bunu benim durumumda olan ama bu durumdan kurtulamamış pek çok insan vardır ulaşabildiğim kadarına çözüm bulmak isterim aslında yazdığım şeyler sorun değil çözümdür umursamayı umursamamak nötrleştirmek kafayı başka şeylerle meşgul etmek bağırarak şarkı söylemek şiir yazmak vb.Unutmayın hayat herşeye rağmen değil herşeyiyle güzel.

Yorum

İşleniyor...
      X