Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gnc Balık Yağı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gnc Balık Yağı

Gnc marka balık yağı kullanan var mı? Balık yağının birçok faydasının olduğunu biliyoruz, kullananların yorumlari öğrenmek istiyorum.

Kullanan yok galiba, yakında kullanıp yorumlarımı burada ben paylaşacağım galiba

Yorum

Bir bilgim yok ama bize küçükken kustura kustura içirmeye çalışırlardı boyu falan uzasın kemikleri kuvvetlensin diye,bizim kuzenler içtiler baya fark etti sanki ben kaldım 1.80'de
      Büyüklerdeki etkisi hakkında pek bilgim yok ama sanırım unutkanlığı önlüyormuş özellikle alzheimer lı yaşlılarda
      "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

En doğal antidepresan diyor nette araştırdım.mutlaka bende başlıcam fakat yazın kullanımıyormuş doğrumu bilmiyorum sonbaharda kullanıcam.

Yorum

Hap yutamayanlar kesinlikle kullanmasın çiğnemesin hiç tavsiye etmem,çok sağlam midem var derlerse o ayrı taby
          "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayşeglk
            kilo almak için insanüstü çaba göstermiş biri olarak elbette balık yağı kullandım........en olmaz yerlerini balon misali şişiren kaygan kötü kokulu bi maddedir kendileri.....kullandığında ağız kokusu yapar we hiç bi faydası yoktur kanaatimce
            Sende denenmesi gereken en iyi şeyleri denemişsin, bizden bir adım önde hayatı sürdürüyorsun.

Yorum

Bunun dısında bıtkısel ılaclar varmıdır kaygı azaltıcı mesela

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayşeglk
                hayatta hiç bişey içinde kalmamalı , herşeyi tadmalısın....
                Hayatta güzel olan faydalı olan hiçbişey demek istedin, haklısın katılıyorum

Yorum

Tavsiye üzerine birçok faydası olduğu için sipariş verdiğim balık yağı bu gün elime ulaştı. Bakalım ne kadar faydasını hissedeceğim.

Yorum

şöyle söyleyeyim ben sabah 1000 akşam 1000 içtim. evet yaptım bunu. gerçekten faydalı yalnız duba gibi olmuştum bu bir gerçek

Yorum

Günde 1000mg yeterli sen fazla içmişsin ne gibi faydasını gördün

Yorum

doktor vermişti. ortaokul ve lise döneminde sürekli balıkyağı içiyordum. hafızam fazlasıyla kuvveliydi. odaklanmamda problem çekmiyordum. çok dirençliydim hastal olamıyordum öyle söyleyeyim. ve enerji patlaması yaşıyordum resmen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sméagol View Post
                          doktor vermişti. ortaokul ve lise döneminde sürekli balıkyağı içiyordum. hafızam fazlasıyla kuvveliydi. odaklanmamda problem çekmiyordum. çok dirençliydim hastal olamıyordum öyle söyleyeyim. ve enerji patlaması yaşıyordum resmen.
                          Güzelmiş, bende tavsiye üzerine aldım umarım faydalı olur. teşekkürler cevabın için

Yorum

bende düşünüyorum. solgarı düşünüyorum ben yani gncyle pek fark yok diyorlar. ama saçlarım müthiş döküldüğü için b vitamin complex ürününden almayı düşünüyorm.ekstra olarak balık yağı da alabilirim. ideal hayat seninkinin markası ne?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
                              bende düşünüyorum. solgarı düşünüyorum ben yani gncyle pek fark yok diyorlar. ama saçlarım müthiş döküldüğü için b vitamin complex ürününden almayı düşünüyorm.ekstra olarak balık yağı da alabilirim. ideal hayat seninkinin markası ne?
                              Bir arkadaş Gnc marka ürünü tavsiye etti, biraz araştırdım kullanıcı yorumları gayet iyiydi. Amerikada üretiliyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X