Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kedi otu kullanan?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kedi otu kullanan?

Sedatif özelliğe sahipmiş. Anksiyete için iyiymiş falan.. kullanan var mı?

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
    Sedatif özelliğe sahipmiş. Anksiyete için iyiymiş falan.. kullanan var mı?
    Kedi otu değilde sarı kantaron kullandım.Anksiyetem için son kullanışım oldu

3 fincan içtim anksiyetemi arttırdı.1fincan yeterliymiş.Kimse söylemediğinden ben normal çay gibi içimişim.
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

otla uğraşana kadar git adam akıllık bir doktorda tedavini ol... otlar göründüğü kadar basit şeyler değil...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
        otla uğraşana kadar git adam akıllık bir doktorda tedavini ol... otlar göründüğü kadar basit şeyler değil...
        hemen atlama lütfen sazan gibi. sakin ol. dr. a da gidiyoruz heralde. senden çok gitmişimdir belki. kullandığım ilaçlar da var. Anksiyet hastalığını yaşamıyorsan bilemezsin. En kötü hastalıktır psi. bozuklukları arasında. ben de bunu yenmek için her yola başvurmaya çalışıyorum, kullanan varsa söylesin dedim kullanmıyorsan sus. sonra modlar hemen gerginlik var diye konularımı banlıyor!

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
        Kedi otu değilde sarı kantaron kullandım.Anksiyetem için son kullanışım oldu

3 fincan içtim anksiyetemi arttırdı.1fincan yeterliymiş.Kimse söylemediğinden ben normal çay gibi içimişim.

ya hacı benim anksiyete biraz şiddetli ama. Gözlerim yerlerinden çıkacakmış gibi oluyor, bi kuruyor bi sulanıyor. önceden ben de sarı kantaron içtim ama fazla sorunum yoktu iyi gelmişti. en son da 3 ay önce içmiştim hiçbir işe yaramamıştı. onun için sordum kedi otunu, araştırmalarıma göre kantarondan daha etkili.
        Last edited by bjksaid92; 30-04-2012, 09:44 PM.

Yorum

[QUOTE=bjksaid92;335416]hemen atlama lütfen sazan gibi. sakin ol. dr. a da gidiyoruz heralde. senden çok gitmişimdir belki. kullandığım ilaçlar da var. Anksiyet hastalığını yaşamıyorsan bilemezsin. En kötü hastalıktır psi. bozuklukları arasında. ben de bunu yenmek için her yola başvurmaya çalışıyorum, kullanan varsa söylesin dedim kullanmıyorsan sus. sonra modlar hemen gerginlik var diye konularımı banlıyor!

ortalığı geren sensin... hem anksiyete yaşamadığımı nerden biliyorsun? anksiyete ve major depresyonu bir arada yaşadım. ne halin varsa gör...

Yorum

Ben kedime alacağım kedilerde fena kafa yapıyormuş fakat satışı yasaklanmış heralde

Yorum

kedi otu kullanmadım ama bir kaç arkadaştan işittiğime göre okadarda etkili değil yani devamlılığı önemliymiş ve bitkisel olarak ben pasiflorayı tavsiye ediyorum çarpıntıya iyi geliyor

Yorum

İnternet üzerinden Petshop'tan sipariş vermiştim sprey olarak geldi ve kedimde kullandım işe yarıyor. Kedinin yüzüne ve üzerine sıkmak zararlı fakat bulunduğu ortamda bir kaç bölgeye sıkarsanız kocaman saldırgan kedi sakin ve uysal pisicik oluyor.
                İnsanlar üzerinde nasıl kullanılır ve etkisi nedir bilmiyorum.

Yorum

Ben kullandım yeşil kutuda Solgarın 1 Aya yakın süre pek bir faydasını göremedim şuan 2x 100 mg lustral 10 mg Laroxy kullandığımdan ağır gelir diye kullanmıyorum.

Yorum

Aktarlada satılan bitkisel ürünlerin tazeliğine, form'una ve karışımına dikkat etmek lazım.
                    Kişisel olarak TV'lerde bolca reklamı yapılan ürünlere hemen itibar etmemenizi öneririm.

Doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan da var olan tedavi şeklinizi değiştirmemelisiniz.
                    Last edited by Mizgin; 31-07-2013, 03:32 PM.
                    Serüvene koşmak için trenler bekliyorsan, güneşi yakalayıp gözlerine yerleştirmek için beyaz yelkenlerin gelip seni almalarını bekliyorsan, yarına inanmak için günbatımına, iyi kalpli gözükmek için zayıflığa ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacın varsa; demek ki hiçbir şey anlamadın!..

Jacques Brel

Yorum

Ot işine girmeyin arkadaşlar. Çnükü çift taraflı oynarsın. Faydası kadar zararı da olabilir. Risk alman lazım. Umudunla da oynarlar. Boşa umut bağlarsın. Ot işine girmeyin. Ben de çok severim aromtik, rengarenk otlar içmeyi ama sonu yok, sakata gelirsiniz.

Yorum

Anksiyete icin en iyi ot KENEVIRdir. Kullanimi yasak ama.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaoss View Post
                          İnternet üzerinden Petshop'tan sipariş vermiştim sprey olarak geldi ve kedimde kullandım işe yarıyor. Kedinin yüzüne ve üzerine sıkmak zararlı fakat bulunduğu ortamda bir kaç bölgeye sıkarsanız kocaman saldırgan kedi sakin ve uysal pisicik oluyor.
                          İnsanlar üzerinde nasıl kullanılır ve etkisi nedir bilmiyorum.

ciddimisin sen ? bu otun adı kedi otu yani kedilerde kullanılan bişey değil !!!

Yorum

Baştan şunu söyleyeyim, bilinçsizce bitkisel ürün tüketmeyin. Psikoloji okumama rağmen tükettiğim bir bitkisel ürün zehirlenmeme sebep oldu. Kedi otuyla ilgili bir sorun yaşamadım ama bu sizin de yaşamayacağınız manasına gelmez. Belki alerjiniz vardır vs.. Kedi otuna gelince; gerçekten uyku yapıyor ve kokusu iğrenç. Bu yüzden az bir şey de lavanta katmanızı öneririm. Hem kokusunu alıyor hem de sakinleştiricidir.

Yorum

İşleniyor...
                            X