Duyuru

Collapse
No announcement yet.

24 saat bitkisel ürün reklamları...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 24 saat bitkisel ürün reklamları...

Biliyoruz ki uydu kanal çöplüğü haline geldi.Ve sürekli görüyorum çeşitli tv programına çıkan doktor ünvanlı konuşmacılar var.Ve kendi ürünlerini tanıtıyorlar.Ayrıca kendileri bu ürünlere ilaç demiyorlar bitkisel takviye gibi ad takıp ilaç gibi satıyorlar.İlaç derlerse saglık bakanlıgından onay almaları gerekecek.Bitkisel dogal gıda adı altında tarım bakanlıgından rahatlıkla onay alıp ürünlerini pazarlıyorlar.Şimdi asıl deginmek istediğim konu şu.Bir bitkisel ürün düşünün,baş agrısından tutturunda,kalp damar rahatsızlıgına,kısırlıktan kansere kadar bir çok derde deva oldugunu söylüyorlar.İnsan mantık yürüttüğü zaman şunu düşünüyor.Tıpta bile her derde deva bir ilaç yokken bu adamların yaptıgı ''devrim'' sayılmalı o ülkenin başbakanın üstün hizmet madalyası takması lazım,dünya saglık örgütlerinden,bilim adamlarından takdir alması lazım diyorum kendime.Ama hiç kimseden ses yok onlar vasat kanallarda ezbere konuşmaya devam ediyorlar.Aramızda tv yada internet aracılıgı ile bitkisel takviye alan kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşmalarını bekliyorum..
    Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

ben bir ara aramıştım bir ürüne 300 tl demişlerdi almadım daha sonra onlar beni arıyıp ürünün 150 tl düştüğünü söylüyolar bu bana şüpeli geldi almadım
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

o "mucizevi" bitkisel denen şeylerin çoğundan hayat kaybedenler bile var..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
        ben bir ara aramıştım bir ürüne 300 tl demişlerdi almadım daha sonra onlar beni arıyıp ürünün 150 tl düştüğünü söylüyolar bu bana şüpeli geldi almadım
        eger 300 deyip 150 tl ye düşüyorlarsa bilinki o ürünün maliyeti 15-20 tl dir...
        Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adamgibiadam View Post
          eger 300 deyip 150 tl ye düşüyorlarsa bilinki o ürünün maliyeti 15-20 tl dir...
          maliyetini bilememde bence rabet görmediği için böyle fiyatı düşürüp daha önce benim gibi arıyanlara satmaya çalışıyolar
          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

her gördüğünüze inanmayın, aldanmayın.
            doktora danışmadan da almayın...

Yorum

ben bitkisel ürünlerin bahsedildiği kadar mucizevi ve masum olmadıklarını biliyorum farmasötik botanik isimli dersi bir dönem boyunca aldım ve sandığımızdan çok daha zararlı olabileceklerini gördüm en basit örnek ginkgo biloba isimli bir bitki var tv programlarında rahatça öneriliyior hafızayı kuvvetlendirir zihninizi açar çocuklarınıza kullandırın diyerek tanıttılar fakat bu bitki 40 yaşından küçüklere verildiğinde ölüme sebep oluyor çünkü damarları çok fazla genişletiyor 40 yaş üstü için hafıza kuvvetlendirme ve unutkanlığa karşı kullanımı öneriliyor ve bunun gibi daha bir çok bitki var örneğin zakkum bitkisi zamanında bir doktor tarafından kanser hastalarına önerilmiş ve ölümlere sebep olmuş çünkü zakkum zehirli bir bitkidir ve bu birkinin sadece küçük bir kısmı kanser tedavisinde drog olarak kullanılıyor bitkileri kullanmadan önce kesinlikle bir eczacıya danışmanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar
              yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine.:RpS_wink:

Yorum

İşleniyor...
              X