Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ispanak maydonoz tere otu kürü deneyen oldu mu ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ispanak maydonoz tere otu kürü deneyen oldu mu ?

İbrahim saraçoğlu nun kesin iyileştirdiğini söylediğini ıspanak maydonoz ıspanak tere otu kürünü deneyen oldumu

depresyon için iyi geldiğini bende çok duydum ama hiç denemedim aslında denemek lazım ilaç içmek iyi birlşey değil beynimizi uyuşturuyor valla ben korkuyorum ilerde başka bişey çıkacak diye ...

Yorum

Ya anksiyete ya da depresyon üzerine kürlerinden biri galiba.Aslında denemekte fayda var.İlaçlar haliyle insanı mahvediyor,bu daha sağlıklı çözüm.Bu yüzden denemekten zarar gelmez.

Yorum

Bunlara itibar etmeyin. Allah bitkileri yaratmış, insanoğlu da sırlardan beri keşfederek, işleyerek, kaynatarak, öğüterek kullanmayı öğrenmiş. Tek yapılan bitkileri sınırsız sayıda kombinasyonla deneme yanılma yoluyla karıştırarak yeni karışımlar ifşa etmek. O kişilerin elinde az insan can vermedi. Bence itibar etmeyin. Bol su, sebze, meyve, sigara, alkol ve asitli içeceklerden uzak, ucuz ve şerbetli tatlılardan uzak durun. Her gün 45 dk yürüyüş. İlaçtır bunlar herşeye.
        Orjinal yazı sahibi: TomRiddle View Post
        İbrahim saraçoğlu nun kesin iyileştirdiğini söylediğini ıspanak maydonoz ıspanak tere otu kürünü deneyen oldumu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
          Bunlara itibar etmeyin. Allah bitkileri yaratmış, insanoğlu da sırlardan beri keşfederek, işleyerek, kaynatarak, öğüterek kullanmayı öğrenmiş. Tek yapılan bitkileri sınırsız sayıda kombinasyonla deneme yanılma yoluyla karıştırarak yeni karışımlar ifşa etmek. O kişilerin elinde az insan can vermedi. Bence itibar etmeyin. Bol su, sebze, meyve, sigara, alkol ve asitli içeceklerden uzak, ucuz ve şerbetli tatlılardan uzak durun. Her gün 45 dk yürüyüş. İlaçtır bunlar herşeye.

ibbrahim saraçoğlu kendisi anksiyetemiş babası ölünce olmuş bu kürü denemiş geçmiş. bilgi olarak söyleyim. alkol sigara anladımda su mevye sebzeden neden uzak duralım ?

Yorum

ibbrahim saraçoğlu kendisi anksiyetemiş babası ölünce olmuş bu kürü denemiş geçmiş. bilgi olarak söyleyim. alkol sigara anladımda su mevye sebzeden neden uzak duralım ?
            45 dk yürüyüş sadece vücut sağlığı için iyi.O kadar yürüyüş yapan olarak ruhen pek faydasını görmediğim için vücut sağlığı olarak tavsiye edilir.Sebze ve meyve tabikide tüketceksin.Allah'ın yarattığı bu meyve ve sebzelerin psikolojik olarakta faydaları var.Bu kür de bir karışım yani denemekten zarar gelmez dostum.İnsan iyileşmek için niye kullanmasın?Yinede senin bileceğin iş.İnşallah anksiyeteyi yenersin.

Yorum

Bol su, sebze ve meyveden uzak durun demek istediğimi mi düşündün ciddi ciddi. Bir yüklem ekleyelim oraya. su, sebze, meyve tüketin, alkol, sigaradan uzak durun, maydonoz yaprağı, sarımsak sapı kaynatmanıza gerek kalmaz.

Yorum

Bu kürler hakkında ön yargılı davranmak istemem ama ilaçların veremeyeceğini bunlar veremez.
                Zira, ilaçlarda da zaten milimlik hesaplamalarla doğadan faydalanılıyor.

Bu kür sanıldığı gibi etkili olsaydı, ilaç sektörü bunu es geçmezdi.
                İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                Malcolm X

Yorum

Maydanoz yiyemiyorum. Gırtlağıma batıyor. Diğer bütün sebzeleri seve seve yerim. Çiğ de yerim az pişmiş sote ya da etle hiç farketmez... Hatta karıştırır ya da sek de yerim Alkol sigara vb kötü alışkanlıklarım yok.
                  Sanırım yeterince sağlıklı besleniyorum.

Yorum

yemiyosun kaynatıp içiyosun

Yorum

2,5 ay boyunca harfi harfine uydum fakat hiçbir işe yaramadı

Yorum

İşleniyor...
                      X