Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bitki Değil Sanki Mucize!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bitki Değil Sanki Mucize!

Dereotunun tam bir şifa kaynagı olduğu ortaya çıktı.
    Yatıştırıcı
    Nefes açıcı, Miğde kramplarında,spazmlarda oldukça etkili
    Gaz giderici,sindirime yardımcı
    İdrar söktürücü
    Öksürük kesici
    Sarılık,karaciğer,safra problemlerinde
    Kolestrol düşürme özelliği var.
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Evet doğal bitkiler ve bitkilerle tedavi bu günlerde çok gündemde..Bilmediğimiz bir çok şeyin nekadar faydalı olduğunu öğreniyoruz.Günümüz koşullarında sağlığımıza dikkat etmek zorundayız...
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

ama böbreklerede zarar verebilir bazı bıtkıler

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

dereotunun psikolojik hastalıklara faydası var mı.

Yorum

ya böyle her ot için neredeyse şifalı diyorlar...e bir çoğunu da gündelik hayatta kullanıyoruz...hani faydası...ben şahsen göremedim etkisini...bir ara sarı kantaron mudur nedir onu kullanmıştım... çok iyi dediler... kullandım hiç bir etkisi yok...

Yorum

Arkadaşlar doğal yiyeceklerin özellikle yeşil yapraklı sebzelerin, meyvelerin faydası çoktur, geçen yıllarda Çinlilerin protein bakımından zengin bir böcek yediklerini duymuştum. Herşeyden az ve orantılı bir şekilde yemeliyiz tabi böcek yemeliyiz demiyorum. : ) Ben kahvaltıda ekmek arasına yeşil sebzeleri doldudurum, evde ne varsa adını bilmediklerim bile var. Geçen gün yine böyle yapmıştım acı geldi anneme sordum roka dedi, rokaya bir türlü alışamadım. : )
            Doğal beslenmek çok önemli, soğan, sarımsak, turp bunların faydaları saymakla bitmiyor... Biz farketmesek de bir çok faydası var.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
            X