Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bitkisel olan bir çok şeyi denedim. sonuç......

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

korean ginsengi de denedim. daha doğrusu 1 aydan fazladır kullanıyorum. zaman zaman anksiyetemi arttırmakla berbaber, kısmen faydası oluyor. iki açıdan prozac kullandığım zamanlardakine yakın etkiler hissettiriyor. birincisi stresli ortamlarda biraz daha rahatım. ikincisi de kısmen uykusuzluk yapıyor.

kore ginsengi canlılık veriyor, dinçlik veriyor, çalışma isteği yaratıyor. olumsuz tarafı kalp atışlarını arttırabiliyor. ayrıca GİNKGO BİLOBAyı da denedim ama garip hissettirdi.

SONUÇ itibariyle KORE GİNSENGİ mucivezi bir şey değil ama denediğim (konu başında denediğim tüm bitkiseller yazıyor) bitkiseller arasında en faydalısı oldu. şuanda da kullanıyorum ama çok kötü olduğum dönemde kullanamam sanki, çünkü panik atak geçirtebilir?
    ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

en iyisi bi doktordan yardım almak otlarlan falan millet şifa bulsaydı hastaneler dolup taşmazdı, mutlaka otlarında etkisi vardır ama asıl tedaviye yardımcı olarak veya hafif durumdaki hastalar için geçerlidir bence.
      Zaman öylede geçiyor
      Hayat böylede bitiyor
      Bitsin umudum cennetten...

Yorum

merhaba ben 2 yıl önce ders anlatmam gerektigi vakit anskiyete geçirdim 1 yıla yakın ilaç kullandım sonra bıraktım ama o korku geçmedi zaten ..bu süre içinde görtüştügüm de oldu 4 ay çok baglandım ama sonra beni terk etti..bana kişiligime hakaret etti kendime özügvenim zaten düşüktü daha da düştü..6 7 aydır ilaç kullanmıyorum ama kendimi işe yaramaz hissediyorum 26 yaşındayım ve hep böyle kalmaktan hasta kalmaktan kimseyle evlenememekten evlilikten kaçmaktan kimsenin beni istememesinden kokruyorum.26 yaşında güzel de bir kızım aslında..şimdi yeni birileriyle tanışmak istiyorum aslında ama beni istemezler diye de korkuyorum hep aglıyorum..ilaç kullanmak istemiyorum psikoterapiye gücüm yok kendim gibi anksiyeteli yakışıklı egitimli biriyle tanışsam daha iyi olurdu die düşünüyorum o da yok.kendimi dini ilimlere verdim rahatlatıyor güçlü hissettiriyor ama geçmiyor.5 gündür de bitkisel karışım kullanıyorum.kendi kendime konuşuyorum evde oturamıyorum falan..

Yorum

İşleniyor...
        X