Duyuru

Collapse
No announcement yet.

eslorex kullananlar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• calypso
    adlı üyemiz eslorex kullananlar? konusunu başlattı

eslorex kullananlar?

arkadaslar bu ilacı bilen yada kullanan var mı? pek bilindik bir antidepresan degil sanırım nette fazla yorum bulamadım. 1 haftadır kullanıyorum risperdal kullanıyordum daha once yeni dr um bunu yazdı. buspon ve quet le beraber. buspon ve quet i kullanmıyorum sadece eslorexi kullanıyorum suan. bas donmeleri beyin uyusmaları geri geldi. ayrıca bu ilaç deli gibi uykumu getiriyor ama kafamı yastıga koyar koymaz uykum kacıyor gunlerdir bu ilac yuzunden uyumuyorum resmen saga sola donerek ayagımı sallayarak sabah ediyorum. risperdal den sonra hafif mi kaldı acaba diye dusunmeden edemiyorum yada bunyem alısmadı henuz. dr umu gormeme de daha 1 hafta var prff :tinysmile_hmm_t2: :RpS_crying:

• Black eagle
    replied
    MRB ben 3 yıdır kullanıyorum Eslorex 10 mg panik nöbetlerim kalmadı. fakat geçen hafat işlerimin yoğunluğundan yorgun düştüm ve ilacı almayı 1 hafta aksattım. Bu bana baş dönmesi yorgunluk olarak geri döndü. tekrar almaya başladım. Sanırım doktoruma gitme zamanım gelmiş. Bir anda kesmemenizi tavsiye ederim. ilk başlayanlar için ilk 1-2 ay sanki hiç fayadalı olmuyor gibi gelebilir ama Panik Atak için bu ilaç en uygun olan dı benim için. aşırı kilo almam haricinde. bir tek ondan şikayetçiyim.

Leave a comment:

• nejat
    replied
    bu ilaç ilk konuyu açan arkadaşın dediği gibi deli gibi uyku getiriyo ama yastığa kafayı koyar koymaz uyku kaçıyor.
    iki gündür uyuyamadım doğru düzgün. nasıl yapsam bilmiyorum. dayanmaktan başka çare yok.

Leave a comment:

• Ispanak
    replied
    ben eslorex 10 mg kullanıyorum acayip mide bulantısı yapıyor benim bünyede zayıfmış 10 günde 4 kilo verdim:RpS_confused:

Leave a comment:

• fiftycent86
    replied
    evet doktora danışmak gerek,ben 3 defa danıştım adam illada kullan illada kullan dedi bende bıraktım malesef =)

Leave a comment:

• calypso
    replied
    2 hafta kullandım bıraktım ben ve bi sorunlada karsılasmadım... tabi uzun süreli kullanmadıgım icin muhtemelen bunyem alısmamıstı... dr nuza sormadan bırakmayın siz

Leave a comment:

• ranil
    replied
    Orjinal yazı sahibi: fiftycent86 View Post
    benim kullandığım ilk antidepresan ilaç eslorextir ve kullandığım 1 hafta içerisinde en fazla 6 saat uyumuşumdur ve iştahımı tamamen kapatmıştır benim şahsi görüşüm eslorex çok ağır yada benim bünye çok zayıf =)
    işte bu ..
    ilaçlar bünyeye göre değişiklik gösterir...
    size iyi gelmeyen başkasına iyi gelebilir ..
    sizde biliyorsunuz bu ilaçlar hemen bırakılmaz ..
    ağır ilaç hemen bırakın demektense dr. tanışın diyerek birbirimizi daha ehil ellere yönlendirmeliyiz bence..
    bu ilaçları kullanan insanların neler yaşadıklarını ve hastalıklarını bilemeyiz..allah saklasın birşeyler ters gidebilir..

Leave a comment:

• crazy_32emre
    replied
    Çok az yan etkisi bulunan bir ilaçtır şuan 20 mg kullanıyorum bende hiç yan etki yapmadı zaten en büyük yan etkisi mide bulantısıdır oda 1-2 hafta içinde geçer.

Leave a comment:

• fiftycent86
    replied
    benim kullandığım ilk antidepresan ilaç eslorextir ve kullandığım 1 hafta içerisinde en fazla 6 saat uyumuşumdur ve iştahımı tamamen kapatmıştır benim şahsi görüşüm eslorex çok ağır yada benim bünye çok zayıf =)

Leave a comment:

• revnaknuma
    replied
    eslorex cipralex ile aynı ilaç. SSRI grubu antidepresanlar arasında yan etkisi en az olanıdır.
    risperdali kesmeniz sizde uykusuzluk yapmış. risperdal çoğu kişiyi uyutur.

Leave a comment:

• ranil
    replied
    Orjinal yazı sahibi: fiftycent86 View Post
    eslorexi kesinlikle kullanmayın tavsiye etmiyorum yan etkisi en fazla olan depresan ilaçtır
    kullandınızmı ..:?

Leave a comment:

• fiftycent86
    replied
    eslorexi kesinlikle kullanmayın tavsiye etmiyorum yan etkisi en fazla olan depresan ilaçtır

Leave a comment:

• calypso
    replied
    depresyon bende ruh gibiyim surekli dalıp dalıp gidiyorum henuz bendede pek bi iyileşme var sayılmaz kendi cabamla dısarı cıkmaya işime gitmeye falan basladım o kadar hala acı cekerek yasıyorum ama depresif dusuncelerden kurtulamıyorum.
    gecmiş olsun sanada bu arada

Leave a comment:

• panikatak82
    replied
    ruh gibiyim uykusualuk yapmadı senin rahatsızlığın nedir

Leave a comment:

• calypso
    replied
    yan etki yaptımı peki.. yaptıysa hala yasıyomusun? korkuyorum valla hep böle uykusuz kalıcam diye zombilere dondum :RpS_unsure:

Leave a comment:

İşleniyor...
X